• Nieruchomości woj. Małopolskie

Mieszkanie 4 pokojowe

  • Pokoje4
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 82m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 4 750 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy-

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
82m2 użytkowe, po podłogach (skos głównie w garderobie) ok 90m2
7 pomieszczeń:
Pierwsza łazienka 4m2
Salon z aneksem kuchennym 21m2 i balkonem
Pokój 17m2
Pokój 9m2
Antresola 17m2 z sypialnią i drugą łazienką
Garderoba
Mieszkanie z nową zabudową, nowoczesne i ustawne. Wysokie sufity potęgują odczucie przestrzeni.
Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie:
1. System Smart-Home
2. Bezpieczne baterie termostatyczne
3. Deszczownice
4. Eleganckie wykończenie salonu z aneksem lakierowanymi meblami i czarnym szkłem
5. Drzwi bezprzylgowe
6. Ogrzewanie podłogowe w łazienkach
7. Klimatyzacja
8. Ogromne szafy
9. Duża garderoba
10. Kanapa z eko-skóry
11. Eleganckie schody prowadzące na drugi poziom
12. Sypialnia małżeńska na 2 poziomie z oddzielną łazienką
Dodatkowe zdjęcia:
1drv.ms/u/c/1a5440ba3825588f/EaHfbr6jSxJPs6QD5EMR6mABT3-OD69NxPe1IDyZp2Bl8Q?e=zm0jcC
Wideo:
youtu.be/b6RpqHeHMB4
youtu.be/vs82Z9iINIA
Zdjęcia/video sprzed obecnie trwającego najmu. W mieszkaniu zostały dodane od tego czasu dodatkowe meble (łóżka).
Okna na dwie strony, blisko węzeł autostradowy. Niedaleko (800m) stacja Kraków-Złocień (15 min do dworca głównego). Mieszkanie ciche. Na osiedlu pełna infrastruktura: żłobki, przedszkola, szkoła, sklepy (Biedronka, Stokrotka, Żabka w odległości do ok. 100m), kilka automatów paczkowych, ATUT, Empik, PEPCO itp., restauracje, kawiarnie, fryzjer, apteka, weterynarz itp.
Do podanej kwoty dochodzi czynsz oraz media wg zużycia. Czynsz płacony przez aktualnych najemców (4 osoby) wynosi ok 750PLN.
Na zewnątrz wolno dostępne miejsca parkingowe.
Możliwość dodatkowego wynajęcia własnego miejsca parkingowego w garażu pod budynkiem w budynku za 300 PLN.
Ogłoszenie bezpośrednie - brak prowizji biura nieruchomości.
Pośrednikom bez zainteresowanego Klienta - dziękuję. Zapraszam z Klientem opłacającym usługę biura.
Warunki najmu:
- Wynajem na podstawie umowy najmu okazjonalnego (w związku z tym Najemca musi wskazać w oświadczeniu notarialnym inny lokal mieszkalny na terenie Polski)
- Kaucja 5 tysięcy
- Najem min. 12 miesięcy
- Kocham zwierzęta, ale opiekunom zwierząt dziękuję
- Osobom palącym dziękuję
Telefon: XXXXX690 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15717134
  • Data publikacji: 23 maja 2026 02:25 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 4
  • Piętro: 3 / 3

Mapa

Małopolskie, Kraków, Podgórze ,
Przemek

Przemek

+48XXXXXX690
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 4 pokojowe na wynajem - Kraków, Podgórze

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15717134

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

4 750 PLN

58 zł/m2
Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

Przemek

+48791318690

Główne cechy:

  • Powierzchnia 82m2
  • Pokoje 4

Opis - Mieszkanie

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
7 pomieszczeń:
Pierwsza łazienka 4m2
Salon z aneksem kuchennym 21m2 i balkonem
Pokój 17m2
Pokój 9m2
Antresola 17m2 z sypialnią i drugą łazienką
Garderoba
Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie:
1. System Smart-Home
2. Bezpieczne baterie termostatyczne
3. Deszczownice
5. Drzwi bezprzylgowe
6. Ogrzewanie podłogowe w łazienkach
7. Klimatyzacja
8. Ogromne szafy
9. Duża garderoba
10. Kanapa z eko-skóry
11. Eleganckie schody prowadzące na drugi poziom
12. Sypialnia małżeńska na 2 poziomie z oddzielną łazienką
Dodatkowe zdjęcia:
Wideo:
youtu.be/b6RpqHeHMB4
youtu.be/vs82Z9iINIA