• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 388

15764986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Sprzedaż mieszkania od zaraz bez pośredników 25459407 15764986 Mieszkanie w centrum dzielnicy Kazimierz w Krakowie 100 m od Placu Nowego (Żydowskiego), polecane jako inwestycja wynajmu. Mieszkanie po odnowieniu w 2024 r malowanie, cyklinowanie podłogi, nowy kocioł dwufunkcyjny, wymienione drzwi wejściowe (antyw...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Bożego Ciała

924 000 PLN (19 250 zł/m2)

2
-
48 m2
1890
15756853 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z balkonem, parkingiem i widokiem na tereny zielone 25286228 15756853 Do sprzedaży mieszkanie o pow. 46,70 m2, składające się z sypialni, pokoju dziennego połączonego z jadalnią i półotwartą kuchnią, łazienką z wanną oraz przedpokoju z przestronną szafą w zabudowie. Mieszkanie położone jest na pierwszym piętrze budynku...

Kraków (Kraków-Podgórze), ul. Obozowa 38C

730 000 PLN (15 632 zł/m2)

2
1
46.7 m2
2010
15896476 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27981121 15896476 STARE PODGÓRZE, STYLOWE MIESZKANIA 2 pokojowe, kamienica po remoncie, okna na zielony dziedziniec, cicho, bezpieczniedo sprzedania mieszkanie przy ul. Limanowskiego, tuż obok placu Bohaterów Gettamieszkanie jasne,słoneczne, południowe- na parterze z ...

Kraków (Kazimierz) (Małopolskie, gm. Kraków)

570 000 PLN (18 387 zł/m2)

2
-
31 m2
-
15790145 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25955549 15790145 REZERWACJA Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperski ,bez PCC-prezentujemy do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncieMieszkani...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (15 588 zł/m2)

2
-
34 m2
-
15864047 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27263028 15864047 Kraków- Stare Miasto- rejon ul. Długa- cicha, spokojna uliczka- stan deweloperskiprezentujemy do sprzedaży mieszkanie 1 lub 2 pokojowe, położone na 3 piętrze w remontowanej kamienicy- nowa elewacja, klatka schodowa po remoncie Mieszkanie o powierzchn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

510 000 PLN (15 938 zł/m2)

2
-
32 m2
2023
15782341 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25841010 15782341 Kawalerka, mieszkanie 1 pokojowe Kraków, rejon Stare Miasto, ul. Szlak, po remoncie-przedstawiamy do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 24 m2- pełna własność- Księga WieczystaMieszkanie po generalnym remoncie,na parterze od strony zadbanej...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

499 000 PLN (20 792 zł/m2)

1
-
24 m2
-
15846146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26877024 15846146 KAMERALNA ZABUDOWA OBOK PARKU, MIESZKANIE Z TARASEM I OGRÓDKIEM, MIEJSCEM GARAŻOWYM mieszkanie 2 pokojowe na parterze kameralnego budynku 2 piętrowegoteren ogrodzony, bezpieczny, dużo zieleni Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze OPIS ...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

665 000 PLN (16 625 zł/m2)

2
-
40 m2
2012
15887814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27794973 15887814 Do sprzedaży bardzo ładne 2 pokojowe mieszkanie położone przy ulicy Sarego zlokalizowane na parterze w 3 piętrowej kamienicy na Starym Mieście.Mieszkanie jest po generalnym remoncie kilka lat temu. Nowe okna, drzwi, podłoga, kuchnia, Łazienka. Indywi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

729 120 PLN (24 304 zł/m2)

2
1
30 m2
1920
15885027 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27715628 15885027 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z wydzieloną księgą wieczystą, położone na parterze 4-piętrowego bloku na Łagiewnikach, przy ulicy Suchej w Krakowie. Powierzchnia mieszkania wynosi 65 m2 (64,96 m2), a do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

948 000 PLN (14 585 zł/m2)

3
2
65 m2
1994
15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezer...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

599 000 PLN (12 479 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15887340 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27780866 15887340 Stylowe mieszkanie 2 pokoje 53 m² Nowa Huta Os. Ogrodowe wysoki standardJeśli szukasz wyjątkowego miejsca, jakim jest mieszkanie w Nowej Hucie, które łączy klimat historycznej zabudowy znowoczesnym wykończeniem ta oferta jest dla Ciebie.Na sprze...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (16 164 zł/m2)

2
1
55 m2
1955
15896935 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27992353 15896935 Mieszkanie na sprzedaż - zielona okolica, piękny widok, dobra komunikacja Na sprzedaż oferuję przytulne mieszkanie o powierzchni 27,1 m² , położone na 4. piętrze w kameralnym bloku z 1963 roku. To idealna propozycja dla os...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

363 000 PLN (13 444 zł/m2)

1
-
27 m2
1963