• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 551

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15866119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27313154 15866119 Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Bohaterów Września, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 40,7 m² z dużym balkonem o powierzchni 12m2 , położone na 8. piętrze w budynku z windą....

Kraków (Mistrzejowice), Bohaterów Września

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15897669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007991 15897669 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Mitkowskiego w dzielnicy Dębniki. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Mitkowskiego 4 znajduje się w atrakcyjnej części Dębnik, blisko Ronda Grunwaldzkiego i centrum Kra...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (65 zł/m2)

2
1
48 m2
2016
15878063 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27587885 15878063 Do wynajęcia przestronne mieszkanie jednopokojowe o powierzchni 38 m z balkonem.Mieszkanie składa się z: dużego pokoju z aneksem kuchennym, dużego jasnego przedpokoju, łazienki z wanną, balkonu z widokiem na teren zielony. Przynależy do niego także k...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 400 PLN (63 zł/m2)

1
1
38 m2
-
15881290 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27627719 15881290 Do wynajęcia luksusowy apartament przy Placu na Groblach, z widokiem na Wawel.150 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Ogromny salon z otwarty na kuchnię, sypialnia z prywatną łazienką, 2 dodatkowe sypialnie ( jedna z fu...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

11 500 PLN (77 zł/m2)

4
3
150 m2
2014
15879133 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27608866 15879133 Do wynajęcia klimatyczne mieszkanie zlokalizowane w sercu Starego Miasta przy ul. Świetnego MarkaNa powierzchnię 75 m2 składają się :- przestronny salon z dwoma kanapami i stołem jadalnym i TV-sypialnia z podwójnym łóżkiem , szafą i kącikiem do pracy...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (43 zł/m2)

3
1
75 m2
-
15826919 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26616834 15826919 Oferujemy na wynajem nowoczesne, w pełni wyposażone mieszkanie o powierzchni ok. 50 m, zlokalizowane w kameralnej inwestycji przy ul. Aleksandra Fredry. To idealna propozycja dla par, rodzin lub profesjonalistów ceniących wysoki standard i spokój.W s...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 200 PLN (65 zł/m2)

3
1
49 m2
2018
15897600 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 28006853 15897600 DO WYNAJĘCIA MIESZKANIE 3-POKOJOWE, NA BŁONIE, 52 M2, BRONOWICE, KRAKÓW Biuro Aphouse ma przyjemność zaprezentować na wynajem mieszkanie 52m2 położone na ulicy Na Błonie. Mieszkanie składa się z: - 3 pokoi - kuchni - łazienki - toelaty - balkonu. ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (58 zł/m2)

3
-
52 m2
-
15897584 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 28006578 15897584 DO WYNAJĘCIA TRZY POKOJOWE MIESZKANIE Z OSOBNĄ KUCHNIĄ OPIS NIERUCHOMOŚCI: Prezentowana nieruchomość o powierzchni 53m2 znajduje się na pierwszym piętrze i składa się z: Salonu z wyjściem na balkon, Sypialni, Pokoju Gabinetu, Łazienki, Garderoby...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 300 PLN (62 zł/m2)

3
-
53 m2
-
15779314 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 25771104 15779314 Krowodrza - Łobzów, ul. Składowa Nowe 2-pokojowe mieszkanie 42 m² z dużym balkonem Zamieszkaj jako pierwszy! Idealne dla singla lub pary! Preferowane forma najmu-Najem okazjonalny Do wynaję...

Kraków (Krowodrza), Składowa

2 700 PLN (64 zł/m2)

2
1
42 m2
2024
15849661 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 26977154 15849661 Garsoniera w kameralnym budynku teren zamknięty - Prądnik Biały, ul. Pleszowska! Powierzchnia: 25 m² Piętro: 1 1 Rodzaj nieruchomości: Mieszkanie - garsoniera Stan: gotowe do zamieszkania Opis nieruc...

Kraków (Prądnik Biały), Pleszowska

2 200 PLN (88 zł/m2)

1
1
25 m2
1986