• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 242

15449220 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Uście Gorlickie, dom drewniano-murowany, 3 pokoje, 641S/2021 18808571 15449220 Do sprzedania dom drewniano - murowany w miejscowości Uście Gorlickie. Nieruchomość składa się z części mieszkalnej o powierzchni około 60 m2 oraz części gospodarczej o powierzchni około 120 m2. Istnieje możliwość zaadaptowania pomieszczeń w części g...

Uście Gorlickie, Uście Gorlickie

250 000 PLN (1 389 zł/m2)

3
-
180 m2
-
15449221 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Gorlice, budynek usługowo-mieszkalny w ścisłym centrum, 642S/2021 18808604 15449221 Do sprzedania budynek w Gorlicach, położony w ścisłym centrum, przy skrzyżowaniu ul. Kościuszki z ul. Mickiewicza. Nieruchomość położona na działce o powierzchni ok. 194 m2, częściowo zabudowanej. Budynek parterowy o powierzchni ok. 78 m2. Część budy...

Gorlice, ul. Tadeusza Kościuszki

350 000 PLN (4 487 zł/m2)

4
-
78 m2
-
15449243 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Moszczenica, dom w zabudowie bliźniaczej, 663S/2023 18808711 15449243 Do sprzedania 12 domu w Moszczenicy o powierzchni ok. 50 m2. 2 pokoje z kuchnią. Działka o powierzchni 16 arów. Wjazd na działkę z drogi asfaltowej, działka częściowo ogrodzona. Dom drewniany wykonany z bala oszalowany. Woda ze studni. Prąd i gaz na ...

Moszczenica, Moszczenica

129 000 PLN (2 580 zł/m2)

2
-
50 m2
-
15449287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kobylanka, dom wolnostojący 2 pokoje, 673S/2024 18810099 15449287 Do sprzedania dom murowany w Kobylance. Parterowy. Kryty blachą. Dom o powierzchni około 85 m2 położony na działce o powierzchni około 65 arów, w tym około 46 arów to działka budowlana .Dom składa się z kuchni, dwóch pokoi, łazienki i przedpokoju. W ...

Kobylanka, Kobylanka

515 000 PLN (6 059 zł/m2)

2
-
85 m2
-
15897873 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 28012393 15897873 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferuję do sprzedaży dom znajdujący się w miejscowości BrzoskwiniaDom z połowy lat 90-tych ubiegłego wieku z pozwoleniem na użytkowanie wydanym w 2005 roku.Konstrukcja budynku:Zbudowany jest metodą tradycy...

Zabierzów (Brzoskwinia) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 100 000 PLN (4 400 zł/m2)

8
-
250 m2
1995
15867788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27352266 15867788 *** 0% prowizji! ***Na sprzedaż elegancki i przestronny dom o powierzchni 154 m2 położony w Bibicach, w rejonie ul. Granicznej. Dom położony jest w cichym, ustronnym miejscu na działce o powierzchni 3 arów, otoczony niską zabudową jednorodzinną. Dom ...

Bibice (Małopolskie, gm. Zielonki)

1 599 000 PLN (10 383 zł/m2)

6
2
154 m2
2020
15864570 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27269444 15864570 *** 0% Prowizji! Brak podatku PCC! ****** Zakończenie inwestycji w III kwartale 2028 r ***Na sprzedaż nowy dom w zabudowie szeregowej o powierzchni 70 m2 (+20 m2 poddasza) położony w podkrakowskim Mnikowie. Dom ma bardzo korzystną, południową ekspozy...

Mników (Małopolskie, gm. Liszki)

539 000 PLN (7 700 zł/m2)

4
2
70 m2
2027
15605250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 22301708 15605250 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA Jangrot gm. Trzyciąż - dom wolnostojący o pow. 212 m2 na działce o pow. 99 ar. Nieruchomość znajdująca się w Jangrocie gm. Trzyciąż składająca się z działek gruntu o pow. 99 ar. zabudowanych domem wolnostojący...

Jangrot (Małopolskie, gm. Trzyciąż)

750 000 PLN (3 261 zł/m2)

6
2
230 m2
1990
15868943 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27395220 15868943 *** 0% prowizji, bez podatku PCC! ****** Sprzedaż bezpośrednio od dewelopera! ***Na sprzedaż komfortowy, 5-pokojowy segment o powierzchni całkowitej 75 m2 (pow. użytkowa 67 m2) z 65-metrowym ogródkiem położony w rejonie ul. Łokietka, w cichej i spoko...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

989 000 PLN (13 187 zł/m2)

5
2
75 m2
2026
15897760 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Zawada, CUDNE MIEJSCE !! ZOBACZ ! domek 120 m2 lekko schowany w naturze 28009529 15897760 TARNÓW - ZAWADA - dom z ceną 5.000 zł m2!  - w przepięknych okolicznościach przyrody  - nie duży dom o pow. 180 m2 ( MIESZKAJ TANIEJ JAK W BLOKU!!)  - INDYWIDULANY PROJEKT  - subtelnie schowany od drogi! - par...

Zawada, Zawada

980 000 PLN (8 167 zł/m2)

5
2
120 m2
2004
15897746 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 28009517 15897746 Dom w zielonej okolicy Krakowa 3 kondygnacje ogród 120 m² Biuro nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny podzielony na dwie niezależne części - odpowiednik...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 255 000 PLN (9 654 zł/m2)

5
1
130 m2
2026
15893392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom Premium/Ogród/ Fotowoltaika/ Miejsce Postojowe 27910112 15893392 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży eleganckiego domu w zabudowie bliźniaczej, położonego przy ul. Tynieckiej — w prestiżowej i zielonej części Krakowa, tuż przy Tynieckim Parku Krajobrazowym. To wyjątkowa nieruchomość dla osób ceniących ...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

1 500 000 PLN (14 019 zł/m2)

4
2
107 m2
2020