• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 531

15845476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26861576 15845476 Lokal medyczny na wynajem Dębniki, ul. MadalińskiegoOferujemy nowoczesny lokal medyczny na wynajem, zlokalizowany w prestiżowej części Dębniki, w otoczeniu ekskluzywnych apartamentów przy ul. Madalińskiego. To idealna przestrzeń dla lekarzy, terapeut...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 900 PLN (104 zł/m2)

11
-
57 m2
2021
15861636 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
✅lokal biurowy✅ 66,08 m2✅ ul. Józefitów ✅ 3 pok. 27208660 15861636 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wynajmu funkcjonalnego lokalu biurowego, położonego w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej części miasta. Nieruchomość doskonale sprawdzi się pod działalność biurową, usługową lub siedzibę firmy. Lokal dostępny od...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (53 zł/m2)

3
-
66 m2
1930
15872653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499306 15872653 Lokal usługowo-handlowy ok. 100 m² - Kraków, ul. Bieżanowska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 100 m², zlokalizowany przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowo powstającym...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15771259 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny zakład przemysłowy, warsztat 25575023 15771259 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX - KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Nowoczesna hala produkcyjno-biurowa 1118 m² do wynajęcia Łężkowice k. Krakowa obiekt z 2022 roku Do wynajęcia nowoczesna hala produkcyjna z częścią biurową o łącznej po...

Łężkowice (Małopolskie, gm. Kłaj)

40 000 PLN (36 zł/m2)

11
-
1118 m2
2022
15765974 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25494710 15765974 Nowoczesny lokal biurowy z tarasem przy ul. Rakowickiej Do wynajęcia nowy, elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się wysokim standardem wykończenia oraz świetną lokalizacją...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 030 PLN (107 zł/m2)

11
-
75 m2
2023
15780192 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 25798019 15780192 Nowoczesny lokal biurowy z dużym tarasem - ul. Rakowicka Do wynajęcia elegancki lokal biurowy położony w nowo wybudowanej kamienicy przy ul. Rakowickiej w Krakowie. Budynek wyróżnia się nowoczesną architekturą, wysokim standardem wykończenia oraz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 270 PLN (110 zł/m2)

11
-
57 m2
2023
15645180 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23191669 15645180 Do wynajęcia pomieszczenia biurowe o powierzchni 11m2 - 36m2 w budynku biurowym zlokalizowane w Łagiewnikach w okolicy ulicy Turowicza. Lokal ogrzewany z sieci miejskiej z dostępem do internetu. Ochrona przez większą część dnia. Lokal dostępny ca...

Kraków (Łagiewniki-borek fałęcki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 080 PLN (45 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15673748 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23712550 15673748 Nowoczesny lokal 108,93 m² na wynajem - parter, wejście z ulicy, Dąbska Grzegórzki - Kraków Do wynajęcia przestronny i funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 108,93 m² , położony na parterze nowoczesnego budynku mieszkalno...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 700 PLN (81 zł/m2)

11
-
108 m2
-
15649966 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 23306023 15649966 Do wynajęcia lokal biurowy położony w okolicy dworca kolejowego Kraków-Płaszów. Lokal o powierzchni użytkowej 236m2 położony na 2 piętrze (zajmuje całe skrzydło budynku). Nieruchomość położona jest w cichym i spokojnym miejscu w jednej z bocznych...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

10 620 PLN (45 zł/m2)

11
-
236 m2
2000
15413879 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny magazyn 18002362 15413879 Do wynajęcia powierzchnie biurowe, magazynowe i produkcyjne o różnych powierzchniach (od 38 do 370m2). CENA: 33 ZŁ NETTOM2 Powierzchnie są położone w kompleksie komercyjnym o powierzchni ok 10tys m2. Nieruchomość położona jest w centrum ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 877 PLN (33 zł/m2)

11
-
269 m2
-
15829415 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26624777 15829415 Do wynajęcia nowoczesny lokal handlowo-usługowy - 55,11 m² Czarnochowice (Wieliczka Kraków) Oferujemy do wynajęcia funkcjonalny lokal handlowo-usługowy o powierzchni 55,11 m² , zlokalizowany w Czarnochowicach, w bezpośrednim ...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

5 000 PLN (91 zł/m2)

11
-
55 m2
-
15626717 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 22746574 15626717 Do wynajęcia budynek wolnostojący w stanie surowym o powierzchni 240m2 zlokalizowany przy ulicy Longinusa Podbipięty. ATUTY: - Lokal posiada dużą bramę - możliwość wjazdu samochodu dostawczegociężarowego - połowa lokalu ma wysokość 8m - Bl...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 900 PLN (29 zł/m2)

11
-
240 m2
2012