• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości komercyjne na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 230

15890019 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27867418 15890019 NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNABUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY BOBOWARYNEK CENTRUM DOSKONAŁA INWESTYCJAUSŁUGI HOTEL POKOJE DO WYNAJĘCIARESTAURACJA SALA BANKIETOWANa sprzedaż prestiżowa nieruchomość komercyjna w postaci budynku usługowo-mieszkalnego, zlokal...

Bobowa (Małopolskie, gm. Bobowa)

2 950 000 PLN (1 844 zł/m2)

12
-
1600 m2
1977
15888864 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27830899 15888864 NIERUCHOMOŚĆ KOMERCYJNABUDYNEK USŁUGOWO-MIESZKALNY LIMANOWAŚCISŁE CENTRUM LIMANOWEJ DOSKONAŁA INWESTYCJAPrestiżowa lokalizacja zaledwie kilka kroków od Rynku w Limanowej. Idealne miejsce do prowadzenia działalności usługowej, handlowej lub biurowej...

Limanowa (Małopolskie, gm. Limanowa)

2 480 000 PLN (10 324 zł/m2)

12
-
240.21 m2
1999
15858940 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27158406 15858940 Na sprzedaż oferowana jest atrakcyjna nieruchomość inwestycyjna składająca się z trzech kamienic posadowionych na jednej działce, tworzących spójny i funkcjonalny kompleks zabudowy mieszkalno-usługowej. Układ budynków oraz ich zróżnicowany standard d...

Limanowa (Małopolskie, gm. Limanowa)

5 665 000 PLN (3 777 zł/m2)

1
-
1500 m2
-
15870568 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27430441 15870568 *** 0% prowizji ****** Oferta na wyłączność ***Oferujemy na sprzedaż atrakcyjny budynek mieszkalno-usługowy położony w ścisłym centrum Miechowa, przy ul. Skorupki 14. Budynek składa się z sześciu mieszkań o powierzchni 50 m2 i jednego lokalu użytkowe...

Miechów (Małopolskie, gm. Miechów)

1 490 000 PLN (3 170 zł/m2)

12
-
470 m2
2026
14862485 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3574649 14862485 Działka o powierzchni niemal 8 tysięcy m2 z kilkoma budynkami oraz wielkim parkingiem. Oferta obejmuje teren o powierzchni 7960 m2, na którym znajdują się m.in: funkcjonujący młyn wodny, budynek produkcyjno-warsztatowo-biurowy, hala warsztatowa, waga...

Ratajów (Małopolskie, gm. Słomniki)

1 490 000 PLN (756 zł/m2)

11
-
1970 m2
-
14857421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 3470554 14857421 Na sprzedaż lokal po remoncie z całodobową ochroną. Lokal ma powierzchnię 238 m2 i znajduje się w przyziemiu pięknej kamienicy z 1920 roku. Do lokalu prowadzą dwa wejścia, jedno od strony ulicy, drugie jest od strony dziedzińca. Lokal nie wymaga żadn...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 400 000 PLN (5 882 zł/m2)

6
1
238 m2
1920
15853974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny sklep 27065354 15853974 Bronowicka 42 Kraków - lokal użytkowy w doskonałej lokalizacji na sprzedaż. Lokal o powierzchni ok. 54 m2 do własnej aranżacji, położony na parterze nowoczesnego apatamentowca. Obok sklep Żabka, poczta, przystanki tramwajowe. Wejście bezpośrednio z r...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

810 000 PLN (15 000 zł/m2)

11
-
54 m2
2008
14776118 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 25888 14776118 Stare Miasto - Bracka, 200 metrów od Rynku Głównego. Inwestycja do generalnego remontu i do własnej aranżacji.Do sprzedania 4 lokale użytkowe, każdy z odrębną księgą wieczystą, stanowiące całość oficyny tylnej kamienicy , inwestycja do generalnego r...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 000 PLN (19 481 zł/m2)

11
-
154 m2
1906
14374750 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 125017 14374750 Poddasze kamienicy niedaleko Dworca Głównego , naprzeciw Browaru Lubicz. Powierzchnia do adaptacji to ponad 264 m2 po podłodze, z możliwością budowy dodatkowej antresoli ( wysokość do kalenicy w szczycie 5,5 m). Kamienica w doskonałym stanie technicz...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 818 zł/m2)

11
-
264 m2
-
15839060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26737443 15839060 PRZETARG - SPRZEDAŻ DZIERŻAWA STACJI PALIW W GORZKOWIE, GM. BOCHNIA ORLEN Paliwa Sp. z o.o. ogłasza pisemny przetarg nieograniczony na sprzedażdzierżawę nieruchomości gruntowej zabudowanej stacją paliw, położonej w miejsc...

Bochnia (Małopolskie, gm. Bochnia)

4 170 000 PLN (277 zł/m2)

11
-
15030 m2
-
15761225 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny hotel 25374167 15761225 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Pensjonat na sprzedaż - Góra Chełm, Myślenice Na sprzedaż pensjonat o powierzchni całkowitej około 480 m², położony na działce o powierzchni 44 ary, w malowniczej okolicy Góry Chełm w Myślenicach. Budyne...

Myślenice (Chełm) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 999 000 PLN (4 165 zł/m2)

11
-
480 m2
1992
15694625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 24089413 15694625 Na sprzedaż - lokal biurowo-usługowy 670,5 m² z parkingiem Kraków, ul. Głowackiego Na sprzedaż przestronny lokal biurowo-usługowy o łącznej powierzchni 670,5 m² , zlokalizowany przy ul. Głowackiego w dzielnicy Krowodrza - je...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

8 381 250 PLN (12 509 zł/m2)

11
-
670 m2
-