• Nieruchomości woj. Małopolskie

Dom wolnostojący

  • Pokoje8
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 250m2
  • Rodzaj Dom wolnostojący
  • Cena 1 100 000 PLN
  • MiastoZabierzów
  • Rok budowy1995

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Oferuję do sprzedaży dom znajdujący się w miejscowości Brzoskwinia
Dom z połowy lat 90-tych ubiegłego wieku z pozwoleniem na użytkowanie wydanym w 2005 roku.
Konstrukcja budynku:
Zbudowany jest metodą tradycyjną z cegły i pustaka ceramicznego, ocieplony styropianem i otynkowany tynkiem wapiennym. Stropy monolityczne. Pokrycie dachu blachą trapezową. Konstrukcja schodów żelbetonowa. Okna PCV wymienione w 2018 roku.
Układ kondygnacji:
Parter: kuchnia z dużą jadalnią, pokój, duża łazienka, wejście do piwnicy oraz na półpiętro.
Parter półpiętro: bardzo duży salon z wyjściami na dwa balkony usytuowane po przeciwległych stronach budynku.
Pierwsze piętro: sypialnia, gabinet, łazienka
Pierwsze piętro półpiętro: siłownia, dwa pokoje
Poddasze: sauna, pozostała część poddasza o powierzchni około 50 metrów² do własnej aranżacji
Podpiwniczenie: pralnia, kotłownia, kilka pomieszczeń gospodarczych
Wykończenie:
Parter: w kuchni z jadalnią oraz przedpokoju - podłogi z płytek ceramicznych, ściany z gładziami gipsowymi pomalowane; w pokoju panele podłogowe, ściany malowane. Łazienka wykończona eleganckimi płytami marmurowymi polerowanymi z wanną dużą umywalką z blatem marmurowym, lustrem
Parter półpiętro: podłogi z parkietu, ściany malowane
Pierwsze piętro: na podłogach panele podłogowe, ściany malowane. W łazience płytki ceramiczne, kabina prysznicowa.
Pierwsze piętro półpiętro: siłownia – na podłodze puzzle gąbkowe ściany malowane, w pokojach panele, ściany malowane
Ogrzewanie i instalacje:
Ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym z zasobnikiem ciepłej wody użytkowej – koszt ogrzewania poniżej 2000 złotych miesięcznie w sezonie grzewczym. Średnia cena zużytego gazu z trzech ostatnich lat to 900 złotych miesięcznie.
Woda z sieci gminnej, kanalizacja, gaz, energia elektryczna
Budynek posadowiony się na działce o powierzchni nieco ponad 7 arów. Dojazd do działki zapewnia ustanowiona w akcie notarialnym służebność na sąsiedniej działce. W perspektywie służebność zostanie zamieniona na udział w wydzielanej działce drogowej (1/6 udziału – opłata za udział wynosić będzie 15 000 złotych). Wstępna koncepcja podziału w galerii zdjęć. Sprzedawana działka jest już wydzielona zaznaczona jest czarnym obrysem. Wkład dróg wewnętrznych zaznaczony jest brakiem koloru. Koncepcja ta może nieznacznie ulec zmianie po przedłożeniu projektu podziału do wydziału geodezji Urzędu Gminy.
Cały teren jest ogrodzony grodzeniem z płyt betonowych a od frontu (drogi gminnej) płotem drewniano betonowym. Zjazd z drogi gminnej na teren posesji zamknięty bramą otwieraną pilotem.
Zapraszam duo umówienia wizyty w domu Marek Mularczyk
Ogłoszenie nie jest ofertą w rozumieniu Kodeksu Cywilnego
Telefon: XXXXX177 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897873
  • Data publikacji: 23 maja 2026 02:37 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 8

Mapa

Małopolskie, Zabierzów, Brzoskwinia ,
Marek Mularczyk

Marek Mularczyk

+48XXXXXX177
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Dom wolnostojący na sprzedaż - Zabierzów, Brzoskwinia

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15897873

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

1 100 000 PLN

4 400 zł/m2
Zabierzów (Brzoskwinia) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

Marek Mularczyk

+48515822177

Główne cechy:

  • Powierzchnia 250m2
  • Pokoje 8
  • Rok budowy 1995

Opis - Dom Wolnostojący

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Konstrukcja budynku:
Układ kondygnacji:
Pierwsze piętro: sypialnia, gabinet, łazienka
Pierwsze piętro półpiętro: siłownia, dwa pokoje
Wykończenie:
Parter półpiętro: podłogi z parkietu, ściany malowane