• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 218

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893287 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27906270 15893287 WRÓBLOWICE - DOM Z ATRAKCYJNĄ, DUŻĄ DZIAŁKĄ 32 ARY- INWESTYCJA CICHA I ZIELONA OKOLICA LOKALIZACJA: Nieruchomość położona jest w południowej części Krakowa - Wróblowice ( dzielnica Swoszowice) w pobliżu znanych najstarszyc...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 150 000 PLN (9 773 zł/m2)

5
2
220 m2
1972
15848974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26953872 15848974 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan deweloperski 202,10 m² 2 segmenty do wyboru od 8500 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (8 515 zł/m2)

6
-
101 m2
2025
15734302 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24817201 15734302 Przestronny dom z widokową działką przy lesie Wolskim - Kraków Zwierzyniec Nieruchomość w prestiżowej lokalizacji: Na sprzedaż oferujemy wyjątkowy dom wolnostojący, usytuowany w jednej z najbardziej cenionych części Krakowa. Bliskoś...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 980 000 PLN (12 450 zł/m2)

7
-
400 m2
2010
15702947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24241679 15702947 Do sprzedaży wolnostojący dom położony w cichej okolicy - na krakowskich Bielanach. Rozkład pomieszczeń: - piwnica - 2 pomieszczenia piwniczne, garaż - parter - 2 pokoje, kuchnia, łazienka, schowek, przedpokój - piętro - 2 pokoje, kuchni...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 000 PLN (6 077 zł/m2)

4
-
181 m2
1960
15841566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26791823 15841566 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan wykończony 202,10 m² do wyboru 2 segmenty od 15 000 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 550 000 PLN (15 347 zł/m2)

6
2
101 m2
2025
15831858 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26700172 15831858 WYJĄTKOWE MIEJSCE - NAJLEPSZA LOKALIZACJA - PRZEGORZAŁY - ZWIERZYNIEC - DOM 260 m2 LOKALIZACJA: Z ogromną przyjemnością prezentuję dom z duszą w klasycznym stylu, położony w prestiżowej części Krakowa, pomiędzy Kopcem Kościuszki i dumnie pa...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 000 PLN (10 000 zł/m2)

5
-
260 m2
1988
15864441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268516 15864441 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (Opatkowice). To idealne miejsce dla rodzin oraz inwestycji pod wynajem lub działalność gospodarczą! ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (8 636 zł/m2)

5
2
220 m2
1980
15298218 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 15129613 15298218 SWOSZOWICE - MYŚLENICKA Oferujemy do sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 90.6 m2, na którą składają się; - Trzy oddzielne, ustawne pokoje o powierzchniach: 18, 16,5 i 10 m2. Ekspozycja okien na wschód i...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN (7 000 zł/m2)

3
1
90 m2
1980
15883740 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27675620 15883740 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z wydzielonymi 4 niezależnymi mieszkaniami. Lokalizacja: Podgórze Duchackie - Wola Duchacka - ul. Nowosądecka !!! CAŁA NIERUCHOMOŚĆ WYNAJĘTA + PACZKOMAT !!!...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (9 615 zł/m2)

12
4
260 m2
1990
15656454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23412277 15656454 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący 170 m² + strych, działka 15 ar - Opatkowice, ul. Poronińska Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 170 m² z możliwością adaptacji strychu, położony na przestronnej, 15-arow...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 000 PLN (11 471 zł/m2)

5
-
170 m2
1980
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15888566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816809 15888566 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m² (całkowitej ok. 530 m²), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy — jednej z najbardziej pres...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 000 PLN (17 925 zł/m2)

8
2
530 m2
1912