• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Tarnów

Znalezionych ofert: 166

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15894403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27941813 15894403 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Apartament dwupoziomowy o powierzchni 88,41 m2 ...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

565 824 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
88.41 m2
2025
15894404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27941814 15894404 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalnych mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. DO ZAMIESZKANIA. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Apartament jednopoziomowy...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

599 999 PLN (10 821 zł/m2)

5
1
55.45 m2
2025
15894402 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27941812 15894402 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Mieszkanie o powierzchni 84,83 m2 w budynk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

542 912 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
84.83 m2
2025
15848324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26935380 15848324 Na sprzedaż wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 76 m², położone w nowym budynku w prestiżowej dzielnicy Piaskówka. Nieruchomość łączy nowoczesny standard wykończenia z funkcjonalnym, przemyślanym układem pomieszczeń. Najważniejs...

Tarnów (Piaskówka) (Małopolskie, gm. Tarnów)

729 000 PLN (9 592 zł/m2)

3
-
76 m2
2025
15726803 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24705209 15726803 Zapraszamy do zakupu nowoczesnych i funkcjonalne mieszkań w bliskiej okolicy Tarnowa w Tarnowcu. Osiedle z pięknymi widokami na okoliczne wzgórza wśród zieleni z bardzo dobrze skomunikowane z Tarnowem. Mieszkanie o powierzchni 84,83 m2 w budynk...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

542 912 PLN (6 400 zł/m2)

5
2
84.83 m2
2025
15890796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883521 15890796 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
1
72 m2
2025
15890865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883522 15890865 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
1
48 m2
2025
15890898 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883524 15890898 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
1
72 m2
2025
15890937 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883621 15890937 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
1
81 m2
2025
15890966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883623 15890966 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie), Skrzyszowska

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
1
81 m2
2025
15836939 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26722677 15836939 Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie położone w Tarnowie przy ul. Piastowskiej – idealne zarówno do zamieszkania, jak i pod inwestycję. Powierzchnia użytkowa: 48 m² Piętro: 4 z 4 (blok bez windy) Balkon: mały, idealny na poranną kawę Ukł...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

362 000 PLN (7 542 zł/m2)

3
1
48 m2
1980
15818871 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26601021 15818871 Tarnów Mościce - 2-pokojowe mieszkanie na spokojną emeryturę zielona i kameralna okolica N a sprzedaż komfortowe mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 39,3 m², położone w jednej z najbardziej cenionych dzielnic Tarnowa - Mośc...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

260 000 PLN (6 667 zł/m2)

2
-
39 m2
1960