• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Krakow

Znalezionych ofert: 219

13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
14186306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105136 14186306 OFERTA WSTRZYMANA. Dom o powierzchni niemal 300 m2, działka kwadratowa ok. 5 arów. Trzy kondygnacje plus poddasze, możliwość wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Całość ogrodzona, z bramą wjazdową,ogrodem i garażem. Dom po remoncie, wymieniona część ins...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN (6 862 zł/m2)

10
2
290 m2
2006
14636271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 153299 14636271 Duży dom wolnostojący posadowiony na działce 10 ar. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny na kształtnej, 10 arowej działce.Dom posiada 2 kondygnacje z niezależną klatką schodową. Powierzchnia po podłodze to około 200m2.Parter:- salon- zamknięt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (11 000 zł/m2)

6
2
200 m2
1992
15879500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27613861 15879500 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w sp...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15888566 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27816809 15888566 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI! Do sprzedaży wyjątkowa, zabytkowa willa wolnostojąca o powierzchni użytkowej 267 m² (całkowitej ok. 530 m²), usytuowana na malowniczym Wzgórzu Świętej Bronisławy — jednej z najbardziej pres...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

9 500 000 PLN (17 925 zł/m2)

8
2
530 m2
1912
15884432 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27701827 15884432 Soboniowice 1,48 ha działka z domem i warsztatem potencjał inwestycyjny KrakówNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość gruntowa położona w zielonej, spokojnej części Krakowa — Soboniowice, składająca się z trzech działek o łącznej powierzchni 1,48 ha. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 200 000 PLN (8 571 zł/m2)

3
-
140 m2
1960
15888576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27817191 15888576 KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kraków, tam zaczynają się Niepołomice. To właśnie tutaj w odległości 1,5 km od granicy Niepołomic na działce 1000 ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 899 000 PLN (12 493 zł/m2)

4
-
152 m2
2023
15887986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27799486 15887986 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż przestronny dom 300 m2, działka 566m2. Nieruchomość mieści się przy ul. Maksymiliana Rutkowskiego , która charakteryzuje się kameralną zabudową jednorodzinną.Dom w stanie do remontu i własnej adaptacj...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 800 000 PLN (6 923 zł/m2)

7
-
260 m2
1994
15871676 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27473272 15871676 Kraków, WróblowiceSwoszowice, ul. Krzyżańskiego. SEGMENT M05 - OGRÓD ok. 30m2 Możliwy zakup domu dla obcokrajowców, bez konieczności zgody z Ministerstwa MSWiA Nieruchomość jest sprzedawana jako lokal mieszkalny z ogródkiem (status prawny - mi...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 099 900 PLN (7 856 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15864441 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27268516 15864441 Oferujemy na sprzedaż przestronny dom wolnostojący położony w spokojnej i bezpiecznej okolicy na południu Krakowa, w dzielnicy Podgórze (Opatkowice). To idealne miejsce dla rodzin oraz inwestycji pod wynajem lub działalność gospodarczą! ...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 900 000 PLN (8 636 zł/m2)

5
2
220 m2
1980
15656454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23412277 15656454 Oferujemy na sprzedaż dom wolnostojący 170 m² + strych, działka 15 ar - Opatkowice, ul. Poronińska Na sprzedaż komfortowy, wolnostojący dom o powierzchni 170 m² z możliwością adaptacji strychu, położony na przestronnej, 15-arow...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 950 000 PLN (11 471 zł/m2)

5
-
170 m2
1980