• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Krakow Bronowice Zlota Podkowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Zlota i Podkowa

Znaleźliśmy 282 podobnych ofert: Na sprzedaż lokale mieszkalne - Bronowice Krakow Małopolskie

15763190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25420164 15763190 Bronowice, dwupokojowe do zamieszkanie od razu. Nowe budownictwo. LOKALIZACJA Bronowice są niezwykle wdzięczną Dzielnicą do mieszkania. Jest tu dużo terenów zielonych, sklepów i punktów usługowych. Rozb...

Kraków (Bronowice), Radzikowskiego

718 000 PLN (17 095 zł/m2)

2
1
42 m2
2018
15639846 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 23050402 15639846 Premium Estates oferuje dwupokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i ogródkiemtarasem znajdujące się przy ul. Radzikowskiego w Krakowie. Bardzo korzystny, narożny układ dający poczucie przestrzeni i światła. Ogród pozwalający ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

639 000 PLN (14 523 zł/m2)

2
-
44 m2
2006
15343278 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 16322965 15343278 Nova Capital ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni 57,78m2 na ulicy Stańczyka w dzielnicy Bronowice w Krakowie z przepięknym niezagrożonym widokiem na Wawel i Stare Miasto – kościół Mariacki, Ratusz oraz góry,...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 300 000 PLN (22 499 zł/m2)

3
2
57.78 m2
2022
15574865 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 21637634 15574865 GRUPA KRAKOWIAK NIERUCHOMOŚCI uprzejmie przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Chełmońskiego w Krakowie, o powierzchni 70m2. Mieszkanie jest duże, przestronne, bardzo dobrze nasłonecznione, z dużym balkonem, z widokiem na strefę zieloną....

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (15 000 zł/m2)

3
-
70 m2
-
15719724 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24579986 15719724 Jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 39,88m na 36 piętrze z ekspozycją południowo-wschodnią.Lokalizacja:Mieszkanie położone w północno-zachodniej części Krakowa, na styku Azorów, Bronowic i Prądnika Białego, zaledwie 3 km od Nowego Kleparza. W o...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

629 000 PLN (15 772 zł/m2)

2
-
39.88 m2
2025
15710404 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 24377023 15710404 Na sprzedaż prestiżowa nieruchomość o powierzchni całkowitej 197,98 m2 z 27,65 m2 grodem, balkonem oraz garażem. Ekskluzywna inwestycja, której termin realizacji przypada na I kwartał 2026 r. znajduje się przy ul. G. Zapolskiej, obok ulice: Wesele, S...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 575 000 PLN (13 006 zł/m2)

7
2
197.98 m2
2026
15825762 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647281 15825762 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

774 681 PLN (20 386 zł/m2)

2
-
38 m2
2026
15825889 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647356 15825889 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 055 912 PLN (18 205 zł/m2)

3
-
58 m2
2026
15825651 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647350 15825651 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 147 721 PLN (16 634 zł/m2)

3
-
69 m2
2026
15825770 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647345 15825770 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

771 957 PLN (20 864 zł/m2)

2
-
37 m2
2026
15825887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26647340 15825887 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 057 763 PLN (18 557 zł/m2)

3
-
57 m2
2026
15825727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26647336 15825727 BRONOWICE - NOWA INWESTYCJA DEWELOPERSKA Oferujemy Państwu wyjątkową inwestycję mieszkaniową , zlokalizowaną w dzielnicy Bronowice. Nowoczesna architektura i doskonała lokalizacja spotyka się tu z jakością wykonania i wykończenia . In...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

774 230 PLN (20 374 zł/m2)

2
-
38 m2
2026