• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Krakow Lagiewniki

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Lagiewniki

Znaleźliśmy 222 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Krakow Małopolskie

15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze Duchackie), Turniejowa

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki), Grochowska

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze Duchackie), Braterska

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998
15896775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988634 15896775 Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako pewną inwestycję? Ta nieruchomość, w spokojnej, zielonej części...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 148 000 PLN (6 378 zł/m2)

6
3
180 m2
1970
15848974 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26953872 15848974 NOWE DOMY W ZABUDOWIE BLIŹNIACZEJ - PODGÓRKI TYNIECKIE, KRAKÓW Stan deweloperski 202,10 m² 2 segmenty do wyboru od 8500 złm² Nowoczesny dom bliźniaczy, który łączy wyso...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

860 000 PLN (8 515 zł/m2)

6
-
101 m2
2025
15394868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17583392 15394868 Zamieszkaj lub zainwestuj! Dom w topowej lokalizacji - Bronowice, ul. Jasnogórska, 15 min do centrum! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 168 m² , położony w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Jasnog&...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (14 881 zł/m2)

6
2
168 m2
1999
15824977 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26646826 15824977 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 390 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 980 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
1
168 m2
2026
15824934 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26646824 15824934 ​ ATRAKCYJNY DOM WOLNOSTOJĄCY W KRAKOWIE -DĘBNIKI Przedstawiamy ofertę sprzedaży domu w Krakowie, zlokalizowanego w spokojnej i bardzo zielonej okolicy, rejon Ruczaj. Budynek wolnostojący, położony na działce o powierzchni 350 m2 , w kszt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 970 000 PLN (11 726 zł/m2)

4
1
168 m2
2024
15462510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 19108029 15462510 Tylko u nas! Biuro Union House ma przyjemność przedstawić na sprzedaż kameralny budynek w Krakowie mieszczący się przy ulicach Orawska, Spiska.Lokalizacja: Budynek położony jest w krakowskiej dzielnicy Podgórze, znanej z bogatej his...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 150 000 PLN (22 897 zł/m2)

6
3
137.57 m2
2016
15645265 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23194150 15645265 Dom z najpiękniejszym widokiem w Krakowie – ul. Wodociągowa, 5 min od centrum! Na sprzedaż wyjątkowy dom położony przy ul. Wodociągowej w Krakowie – miejscu, które łączy spektakularne widoki z błyskawicznym dojazdem do centrum miasta. To oferta dla o...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 980 000 PLN (31 125 zł/m2)

5
-
160 m2
1965
15093035 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9653229 15093035 DOM NA SPRZEDAŻ --- BRONOWICE MAŁE Grupa Krakowiak Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu dom z ogromnym potencjałem w pięknej, zielonej okolicy. Dom idealnie sprawdzi się dla: 1) dwóch rodzin Dom posiada dwa piętra skład...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 750 000 PLN (7 857 zł/m2)

6
2
350 m2
1930