• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Wieliczka

Znalezionych ofert: 74

15873015 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27510072 15873015 ZAPRASZAM DO ZAMIESZKANIA W RODZINNEJ OKOLICY. BEZPIECZNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE PRZY ULICY SADOWEJ W WIELICZCE. Zapraszam wszystkich, którzy pragną żyć w ciszy i spokoju. OTOCZENIE W najbliższej okolicy znajdują się liczne skle...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

924 000 PLN (12 000 zł/m2)

4
-
77 m2
2021
15800346 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26211995 15800346 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m, z własnym ogródkiem 22m2 , na parterze nowoczesnego budynku z windą , tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest wykończone bez łazienki która jest w stanie developerskim istnieje m...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

515 000 PLN (15 606 zł/m2)

2
1
33 m2
2025
15888766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27823568 15888766 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024
15888717 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27820829 15888717 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerNa sprzedaż wyjątkowa nieruchomość w zabudowie szeregowej przy ul. Sadowej 24 w Wieliczce – 3 niezależne kawalerki przygotowane przez dewelopera, na jednym akcie notarialnym, w pełni umeblowane i generując...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 199 000 PLN (13 472 zł/m2)

3
-
89 m2
2021
15877671 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27576191 15877671 Dwupoziomowe mieszkanie 3-pokojowe, 70 m², ul. Krakowska (przy granicy Krakowa) Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe i bardzo przytulne mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Wieliczki - tuż przy granicy Krakowa, przy ul. Kra...

Wieliczka, Krakowska

690 000 PLN (9 857 zł/m2)

3
1
70 m2
2016
15884648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27707999 15884648 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Sadowej - oferta na wyłączność Zapraszam do zamieszkania w spokojnej, przyjaznej rodzinom okolicy. Nieruchomość znajduje się na bezpiecznym, zamkniętym osiedlu w Wieliczce, które łączy kameralną atmos...

Wieliczka, Sadowa

1 070 000 PLN (11 889 zł/m2)

4
1
90 m2
2023
15878697 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27596146 15878697 Apartament dwupoziomowy w stanie deweloperskim PLUS Wieliczka- Kokotów Na sprzedaż nowoczesny, dwupoziomowy apartament w stanie deweloperskim PLUS, położony w kameralnym budynku 4-lokalowym w miejscowości Kokotów, ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

860 000 PLN (8 776 zł/m2)

5
1
98 m2
2026
15770681 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 25561414 15770681 * zdjęcia należą do właściciela mieszkania Mieszkanie 2-pokojowe z ogródkiem 37m2 i miejscem postojowym- premium- Wieliczka Opis nieruchomości: Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37m2, położone w nowoczesnym budynku z 2...

Wieliczka, Jasna

820 000 PLN (22 162 zł/m2)

2
1
37 m2
2021
15888002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27799678 15888002 Ogródek 100m 2 , Bezczynszowe, 2 miejsca postojowe, Kameralne osiedle, Wieliczka Prywatność, zieleń i komfort życia w wyjątkowym miejscu Na sprzedaż eleganckie i niezwykle klimatyczne mieszkanie położone na kameralnym, zamknięty...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 195 000 PLN (22 130 zł/m2)

3
-
54 m2
2019
15832863 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 26733417 15832863 Bezczynszowe mieszkanie z potencjałem - taras, 2 ogródki, blisko centrum Wieliczki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy do sprzedaży oferuje 4 pokojowy samodzielny lokal mieszkalny o pow. 107m2 w Wieliczce przy ul. Polnej W...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

550 000 PLN (5 189 zł/m2)

4
-
106 m2
1980
15877722 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27577822 15877722 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować przestronne mieszkanie w otoczeniu licznych terenów zielonych, w bardzo dobrze skomunikowanej części Wieliczki - Ochota - Kaczeńce. !!! ŚWIETNE MIESZKANIE DLA RODZINY- 4 PO...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

800 000 PLN (9 412 zł/m2)

4
-
85 m2
2025
15391927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17524643 15391927 *zdjęcia należą do właściciela oferty Wolne mieszkania w nowej inwestycji! Do sprzedania mieszkania w nowej inwestycji przy ulicy Pasternik w Wieliczce , wykończone w standardzie deweloperskim - instalacje wewnętrzne, wylewki, ty...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

768 000 PLN (9 600 zł/m2)

3
-
80 m2
2023