• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Zakopane

Znalezionych ofert: 38

15752718 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25173481 15752718 Wyjątkowe mieszkanie w Zakopanem, blisko blisko Tatr. Bardzo ładny apartament położony w sercu Zakopanego, przy ulicy gen. Boruty Spiechowicza. To idealne miejsce dla osób, które cenią sobie bezpośredni dostęp do górskich szlaków, jednocześnie pragną...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

849 000 PLN (21 543 zł/m2)

3
-
39.41 m2
2012
15887941 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 12 pokojowe 27797891 15887941 NIERUCHOMOŚĆ INWESTYCYJNA W ZAKOPANEM 3 DOMY CYRHLASTYL REGIONALNY POD TATRAMI GOTOWY MODEL BIZNESOWYZ ogromną przyjemnością prezentujemy unikalną ofertę sprzedaży zespołu trzech wolnostojących domów jednorodzinnych, położonych w prestiżowej, naj...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 890 000 PLN (2 768 zł/m2)

12
-
1044 m2
2018
15882426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27663557 15882426 Na sprzedaż urokliwe i komfortowe mieszkanie o pow. 34 m2, zlokalizowane w malowniczym i spokojnym Białym Dunajcu.Nieruchomość znajduje się w kameralnym, wolnostojącym domu jednorodzinnym, co gwarantuje prywatność i poczucie niezależności. Wykończone...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

435 000 PLN (12 794 zł/m2)

1
1
34 m2
-
15841105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26787866 15841105 Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w samym sercu Zakopanego, przy słynnej ulicy Krupówki! To przestronne mieszkanie o powierzchni 48 m² znajduje się na 3. piętrze budynku, co zapewnia niepowtarzalny widok na malownicze Tatry i centru...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 250 000 PLN (26 042 zł/m2)

1
-
48 m2
1960
15853674 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie z widokiem na Giewont, serce Zakopanego 27054370 15853674 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 38 m², położonego w jednej z najbardziej wyjątkowych lokalizacji w Zakopanem. Nieruchomość znajduje się w ścisłym centrum miasta, zaledwie kilka kroków od Krupówek,...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

829 000 PLN (21 816 zł/m2)

2
-
38 m2
-
15884883 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27714191 15884883 SEBASTIAN WIŚNIOWSKI Agent prowadzący 572 711 788Apartament premium w sercu Zakopanego ul. Zwierzyniecka TOP lokalizacjaNa sprzedaż wyjątkowy apartament w stanie deweloperskim, położony na najwyższej kondygnacji kameralnego budynku w jednej z na...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 699 000 PLN (26 461 zł/m2)

1
1
102 m2
2026
15884720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27710293 15884720 Na sprzedaż trzypokojowy apartament z balkonem, z przepięknym widokiem na panoramę Tatr. Nieruchomość zlokalizowana jest w kompleksie na Gubałówce, w miejscowości Nowe Bystre. Doskonała inwestycja pod wynajem krótkoterminowy. Nieruchomość o pow. 51...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

799 000 PLN (15 667 zł/m2)

3
1
51 m2
2009
15796971 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 54 m2 z widokiem na góry - Zakopane 26134709 15796971 Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą klimatycznego mieszkania o powierzchni 54 m², położonego w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Zakopanego — w spokojnej, zielonej okolicy, idealnej do wypoczynku lub inwestycji.Najważniejsze atu...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

769 000 PLN (14 241 zł/m2)

3
1
54 m2
-
15764887 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25456260 15764887 NA SPRZEDAŻ LOKAL W ZAKOPANEM PRZY UL. PARYSKICHINFORMACJE PODSTAWOWE:- status - lokal usługowy- powierzchnia: 37,52 m2- piętro: parterUKŁAD LOKALU:- pokój dzienny,- funkcjonalna łazienka,- pomieszczenie rekreacyjne. WYKOŃCZENIE LOKALU: - ogrzewanie ...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

899 917 PLN (23 985 zł/m2)

1
-
37.52 m2
2026
15763445 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25426717 15763445 NA SPRZEDAŻ MIESZKANIE W ZAKOPANEM PRZY UL. PARYSKICHINFORMACJE PODSTAWOWE:- numer mieszkania: 17- powierzchnia użytkowa mieszkania: 54,99m2- powierzchnia po podłodze: 64,25m2- powierzchnia balkonu: 7,67m2- piętro: 2UKŁAD MIESZKANIA:- pokój dzienny,-...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 336 484 PLN (24 304 zł/m2)

3
-
54.99 m2
2026
15878847 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27602462 15878847 Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego, u podnóża Tatr zachodnich.To miejsce o ogromnym potencjale inwestyc...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

2 850 000 PLN (16 659 zł/m2)

4
2
171.08 m2
2025
15878856 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27602463 15878856 Na sprzedaż czteropokojowy apartament o pow. 171 m2, z niezagrożonym widokiem na Giewont i panoramę Tatr. Zlokalizowany jest na jednej z najbardziej prestiżowych dzielnic Zakopanego, u podnóża Tatr zachodnich.To miejsce o ogromnym potencjale inwestyc...

Zakopane, Gubałówka

3 500 000 PLN (20 458 zł/m2)

4
2
171.08 m2
2025