• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 144

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15829233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia, dla jedynej osoby 26587752 15829233 Do wynajęcia pokój 1 osobowy w mieszkaniu o powierzchni ponad 110m2 - ul. Fiołkowa, blisko RONDO MŁYŃSKIE -> bezpośredni dojazd do centrum miasta (15 minut) - Czynsz: od 1260 zł + 300 zł STAŁE MEDIA (w tym ogrzewanie i Internet) - Wynajem bezpośr...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Fiołkowa 4/143

1 560 PLN

1
-
-
-
15756231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Kraków - centrum 25246377 15756231 Do wynajęcia pokój w centrum Krakowa (Nowy Kleparz, ŚląskaAl. Słowackiego). Doskonałe miejsce komunikacyjne, wszystko na miejscu, Wyposażenie pokoju: łóżko, szafa, stolik, regał, biurko, telewizor, szybki internet. Wszystko wliczone w cenę z wyjątkie...

Kraków (Kraków-Krowodrza), al. Aleja Juliusza Słowackiego 54

1 500 PLN

-
-
-
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15872653 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27499306 15872653 Lokal usługowo-handlowy ok. 100 m² - Kraków, ul. Bieżanowska Do wynajęcia nowoczesny lokal usługowo-handlowy o powierzchni ok. 100 m², zlokalizowany przy ul. Bieżanowskiej w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w nowo powstającym...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (75 zł/m2)

11
-
100 m2
2026
15852269 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27027014 15852269 W ofercie do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie 38,10 m2 z dużym balkonem w doskonałej lokalizacji przy ulicy Karłowicza. Oferta dostępna tylko w naszym biurze. Prezentowane mieszkanie położone jest na wysokim parterze 3 piętrowego, kameral...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2008
15717134 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 24525568 15717134 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker82m2 użytkowe, po podłogach (skos głównie w garderobie) ok 90m27 pomieszczeń:Pierwsza łazienka 4m2Salon z aneksem kuchennym 21m2 i balkonemPokój 17m2Pokój 9m2Antresola 17m2 z sypialnią i drugą łazienkąGard...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 750 PLN (58 zł/m2)

4
-
82 m2
-
15556963 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom bliźniak 21168559 15556963 BRONOWICE, UL. BALICKA - POŁOWA BLIŹNIAKA DO WYNAJĘCIA, GARAŻ I OGRÓD W CENIE LOKALIZACJA: W zachodniej części Krakowa, w dzielnicy Bronowice, przy wyjeździe z Krakowa w kierunku obwodnicy i lotniska Balice znajduje się apartament ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 900 PLN (38 zł/m2)

4
2
130 m2
2010
15866119 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27313154 15866119 Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie - Osiedle Bohaterów Września, Kraków Jasne i ustawne mieszkanie o powierzchni 40,7 m² z dużym balkonem o powierzchni 12m2 , położone na 8. piętrze w budynku z windą....

Kraków (Mistrzejowice), Bohaterów Września

2 700 PLN (68 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15897669 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 28007991 15897669 Opiekun oferty: Bartosz Heintel. Na wynajem mieszkanie w budynku przy ul. Mitkowskiego w dzielnicy Dębniki. Otoczenie nieruchomości:Mieszkanie przy ul. Mitkowskiego 4 znajduje się w atrakcyjnej części Dębnik, blisko Ronda Grunwaldzkiego i centrum Kra...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (65 zł/m2)

2
1
48 m2
2016
15892972 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899579 15892972 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~`217m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h. Na powierzchnię składa się 10 pokoi biurowych toalety, aneks kuchenny oraz korytarz. Lokal znajduje się na II p. Do lokalu przynależy ki...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 400 PLN (57 zł/m2)

11
-
217 m2
2000
15879961 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27614288 15879961 Oferujemy do wynajęcia powierzchnię biurową ~95m2 w nowoczesnym budynku biurowym z portiernią i dostępem 24h *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na powierzchnię składa się 3 pokoi biurowych, toalety, aneksu kuchennego oraz korytarza. Lokal...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 500 PLN (68 zł/m2)

11
-
95 m2
2000