• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 151

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15829233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia, dla jedynej osoby 26587752 15829233 Do wynajęcia pokój 1 osobowy w mieszkaniu o powierzchni ponad 110m2 - ul. Fiołkowa, blisko RONDO MŁYŃSKIE -> bezpośredni dojazd do centrum miasta (15 minut) - Czynsz: od 1260 zł + 300 zł STAŁE MEDIA (w tym ogrzewanie i Internet) - Wynajem bezpośr...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Fiołkowa 4/143

1 560 PLN

1
-
-
-
15756231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Kraków - centrum 25246377 15756231 Do wynajęcia pokój w centrum Krakowa (Nowy Kleparz, ŚląskaAl. Słowackiego). Doskonałe miejsce komunikacyjne, wszystko na miejscu, Wyposażenie pokoju: łóżko, szafa, stolik, regał, biurko, telewizor, szybki internet. Wszystko wliczone w cenę z wyjątkie...

Kraków (Kraków-Krowodrza), al. Aleja Juliusza Słowackiego 54

1 500 PLN

-
-
-
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15891412 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27896897 15891412 Do wynajęcia luksusowy apartament z widokiem na Wawel, przy Placu na Groblach.77 m2 powierzchni mieszkalnej w luksusowym standardzie,z klimatyzacją.Salon z otwarty na kuchnię 2 sypialnie, pełna łazienka plus osobna toaleta, 2 duże balkony.Elegancki b...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 000 PLN (78 zł/m2)

3
2
77 m2
2014
15636705 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Dom wolnostojący 22966559 15636705 Do wynajęcia wyjątkowy dom w Swoszowicach Do wynajęcia komfortowy dom w Krakowie - Swoszowicach o powierzchni około 18 0 metrów kwadratowych. Zlokalizowany w spokojnej okolicy na południu miasta, jednocześnie blisko wylotu na obwodnic...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

7 500 PLN (42 zł/m2)

4
1
180 m2
2005
15893113 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27899843 15893113 TL Nieruchomości oferuje do wynajęcia nietuzinkowe mieszkanie, usytuowane na II piętrze prestiżowej inwestycji Chancard Residence zlokalizowanej w krakowskich Bronowicach (ul. Głowackiego), kompleks jest ogrodzony, monitorowany oraz objęty ochroną fi...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 250 PLN (52 zł/m2)

3
1
62 m2
2009
15893107 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899825 15893107 Lokal usługowo-biurowy 170 m² Zabłocie parter witryny 2 miejsca postojowe Do wynajęcia przestronny lokal o powierzchni ok. 170 m², położony w jednej z najbardziej dynamicznie rozwijających się części Krakowa - na Zabłociu. ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

14 000 PLN (82 zł/m2)

11
-
170 m2
2016
15893069 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899788 15893069 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.44 m2, położony na pierwszym pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . Lo...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 100 PLN (70 zł/m2)

11
-
44 m2
2002
15257564 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 14014080 15257564 Świetna lokalizacja- blisko do centrum, sklepów, szkół, przedszkoli. DO WYNAJĘCIA LUKSUSOWY APARTAMENT Z TARASEM Z WIDOKIEM NA WAWEL, KOPIEC KOŚCIUSZKI ORAZ WISŁĘ. Nieruchomości Bracia Sadurscy mają przyjemność przedstawić p...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

6 250 PLN (89 zł/m2)

3
-
70 m2
2019
15893052 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899787 15893052 Kraków- Prądnik Biały rejon ul. Jasnogórska Lokal biurowy o powierzchni ok.15,5 m 2, położony na drugim pietrze2 piętrowego budynku biuroweg o . LOKALIZACJA Oferuj...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 100 PLN (73 zł/m2)

11
-
15 m2
2002
15892999 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal biurowy 27899691 15892999 Nowoczesny lokal biurowy na wynajem - 260 m² w doskonałej lokalizacji Oferujemy do wynajęcia przestronny lokal biurowy o powierzchni 500 m², usytuowany na II piętrze nowoczesnego biurowca, stanowiącego całe piętro budynku. Nier...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

12 000 PLN (46 zł/m2)

11
-
260 m2
2000