• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nieruchomości na wynajem Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 149

15859017 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
dwupokojowe nowe mieszkanie do wynajęcia w Krakowie Krowodrzy 27160859 15859017 dwupokojowe mieszkanie do wynajmu, położone w Krakowie w nowym budownictwie przy ulicy Wrocławskiej o pow.35 m2. Mieszkanie składa się z dwóch nieprzechodnich pokoi, z których jeden jest z aneksem kuchennym, przedpokoju i łazienki , w budynku z windą...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Wrocławska

3 850 PLN (110 zł/m2)

2
1
35 m2
-
15829233 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój do wynajęcia, dla jedynej osoby 26587752 15829233 Do wynajęcia pokój 1 osobowy w mieszkaniu o powierzchni ponad 110m2 - ul. Fiołkowa, blisko RONDO MŁYŃSKIE -> bezpośredni dojazd do centrum miasta (15 minut) - Czynsz: od 1260 zł + 300 zł STAŁE MEDIA (w tym ogrzewanie i Internet) - Wynajem bezpośr...

Kraków (Kraków-Śródmieście), ul. Fiołkowa 4/143

1 560 PLN

1
-
-
-
15756231 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Pokój Kraków - centrum 25246377 15756231 Do wynajęcia pokój w centrum Krakowa (Nowy Kleparz, ŚląskaAl. Słowackiego). Doskonałe miejsce komunikacyjne, wszystko na miejscu, Wyposażenie pokoju: łóżko, szafa, stolik, regał, biurko, telewizor, szybki internet. Wszystko wliczone w cenę z wyjątkie...

Kraków (Kraków-Krowodrza), al. Aleja Juliusza Słowackiego 54

1 500 PLN

-
-
-
-
15735547 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Do wynajęcia, bezpośrednio, 3 - pok mieszkanie, Centrum, ul. K. Wielkiego, Kraków 24856064 15735547 Do wynajęcia jasne, rozkładowe 3-pokojowe mieszkanie 62 m2 w samym sercu Krakowa - ul. Kazimierza Wielkiego. Idealne dla 2 par lub 4 przyjaciół w pełni wyposażone i gotowe do zamieszkania. Mieszkanie składa się z: - 2 oddzielnych sypialni - przestr...

Kraków (Kraków-Krowodrza), ul. Kazimierza Wielkiego

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
1
62 m2
-
15538814 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 20791592 15538814 Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m² w stanie deweloperskim, zlokalizowany przy atrakcyjnym osiedlu Nowy Targ – Bór. Lokal posiada dwie witryny od frontu, które zapewniają doskonałą ekspozycję i naturalne doświetlenie wnętrza, co czyni go idealną p...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 400 PLN (55 zł/m2)

11
-
25.25 m2
2021
15889390 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27849884 15889390 Na wynajem wyjątkowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 42,17 m², położone na 4. piętrze nowoczesnego budynku z windą na prestiżowym osiedlu Bór w Nowym Targu.____________________________________________________To miejsce stworzone dla osób, które ...

Nowy Targ (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

2 900 PLN (69 zł/m2)

2
1
42.17 m2
2021
15866209 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 4 pokojowe 27316343 15866209 Ekskluzywny apartament z ogródkiem , garażem oraz miejscem postojowym *Zdjęcia należą do właściciela oferty Na wynajem oferujemy przestronny, komfortowy apartament o powierzchni 90 m², zlokalizowany na kameralnym, zamk...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 300 PLN (59 zł/m2)

4
-
90 m2
2015
15889363 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Kawalerka 27848896 15889363 Do wynajęcia przestronne studio z aneksem kuchennym o pow. 52 m2 w nowoczesnej kamienicy przy ul. Karmelickiej, położone na najwyższym, 5 piętrze (winda Kone).Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie: parkiety, płytki, armatura wysokiej jakości, s...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (52 zł/m2)

1
1
52 m2
2007
15886649 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 27763771 15886649 3 pokoje + balkon z widokiem na Wisłę Klimatyzacja Spokojna okolica *Zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy na wynajem przestronne i w pełni wyposażone, 3 pokojowe mieszkanie o pow. 63 m2. To idealne miejsce dla osób ce...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 500 PLN (56 zł/m2)

3
-
63 m2
2018
15849539 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 3 pokojowe 26973492 15849539 PODGÓRZE - REJON CENTRUM HANDLOWEGO "BONARKA", PIĘTRO DOMU , bezczynszowe. Oferujemy do najmu samodzielny lokal mieszkalny o powierzchni 67 m2, stanowiący piętro wolnostojącego domu. Nieruchomość posiada własną bramę wjaz...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (39 zł/m2)

3
-
67 m2
1971
15794476 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26073343 15794476 Do wynajęcia biuro o powierczhni 110 m2 skadające się z 4 zamykanych pokoi, dostępu do wspólnych toalet. W lokalu można też zaaranżować własny aneks kuchenny( są przyłącza)Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gos...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

6 002 PLN (55 zł/m2)

4
-
110 m2
2020
15834267 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Lokal Komercyjny lokal usługowy 26709759 15834267 Do wynajęcia biuro o powierczhni 77 m2 skadające się z 4 zamykanych pokoi, własnego aneksu kuchennego, korytarza oraz dostępu do wspólnych toalet.Biuro położone w budynku biurowym klasy A zlokalizowanym na terenie strefy gospodarczej w Skawinie. Poko...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

4 201 PLN (55 zł/m2)

4
-
77 m2
2020