• Nieruchomości woj. Małopolskie

Mieszkanie 2 pokojowe

  • Pokoje2
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 56m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 2 200 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy1989

Opis szczegółowy

|
Mieszkanie Os. Bohaterów Września

Do wynajęcia funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56m2, położone na 2 piętrze w kameralnym 3 piętrowym budynku z 1989r. na osiedlu Bohaterów Września w Krakowie.
Mieszkanie przestronne i słoneczne - układ (salon południowy, kuchnia północna, sypialnia wschodnia).
Mieszkanie znajduje się w spokojnej bardzo dobrze skomunikowanej części Nowej Huty - Dzielnica Mistrzejowice w otoczeniu pełnej infrastruktury miejskiej z wygodnym dostępem do sklepów, komunikacji miejskiej, szkół, placówek medycznych - wspaniale nadaje się dla rodziny z dziećmi, pary, singla bądź osób pracujących zdalnie. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego z balkonem- częściowo umeblowanego, sypialni z dużym łóżkiem i szafą w zabudowie, oddzielnej kuchni, łazienki, wc i przestronnego przedpokoju.
Za szlabanem budynku znajduje się miejsce postojowe. Umowa najmu w formie notarialnej na minimum rok z możliwością przedłużenia. Wynajem dla osób bez zwierząt.

Wielkość pomieszczeń :

Pokój - 19 m2
Sypialnia - 14m2
Kuchnia- 7,8m2
Łazienka- 10m2
WC- 3m2

Lokalizacja:

Samorządowe Przedszkole nr 144 - ok 700m
Szkoła Podstawowa nr 144 - ok 750m
Lewiatan - ok 300m
Pętla autobusowa- ok 550m
Pętla tramwajowa- ok 400m
Najbliższy park Planty Mistrzejowickie - ok 900m
Dworzec Główny- 8 km

Cena najmu (za miesiąc): 2200 zł miesięcznie
Czynsz administracyjny: 1100zł miesięcznie przy 4 osobach
Dodatkowo pełne media według zużycia lub rozliczeń: prąd, woda, gaz, oraz Internet.
Łączny koszt podstawowy: 3300zł miesięcznie +media
Kaucja: 2500zł

Zapraszam do kontaktu i prezentacji. Mieszkanie dostępne od zaraz.
XXXXX077

Prezentacja mieszkania po wcześniejszym podpisaniu umowy pośrednictwa(bezpłatna prezentacja).
Biuro pobiera jednorazową prowizję w przypadku wynajmu mieszkania, za zabezpieczenie umowy najmu oraz zagwarantowanie adresu zastępczego w przypadku rozwiązania umowy najmu okazjonalnego.

Telewizja kablowa: TAK |
Komunikacja publ.: SKM, tramwaj, PKP, autobus |
Winda: NIE |
Rozkład: narożne |
Usytuowanie: narożne |
Opłaty w czynszu: zaliczka na fundusz remontowy, wywóz śmieci, woda ciepła, Części wspólne, CO, administracja |
Opłaty wg liczników: prąd, gaz |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Stan lokalu: bardzo dobry |
Okna: PCV |
Instalacje: dobre |
Balkon: jest |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 56 |
Rok budowy: 1989 |
Liczba pokoi: 2 |
Liczba sypialni: 1 |
Podłogi pokoi: parkiet |
Ściany pokoi: malowane |
Wyposażenie pokoi: umeblowane |
Wystawa okien - pokoje : Wsch, Pd, Pn |
Typ kuchni: jasna z oknem |
Rodzaj kuchni: meble kuchenne |
Podłoga kuchni: płytki |
Wyposażenie kuchni: lodówko-zamrażarka,, meble kuchenne na wymiar, piekarnik, okap, kuchenka gazowa, kuchenka |
Wystawa okien - kuchnia: Pn |
Glazura łazienki: glazura |
Wyposażenie łazienki: umywalka, prysznic |
Ściany łazienki: glazura |
Wyposażenie dodatkowe: szafka, pralka, lustro |
Liczba WC: 1 |
Glazura WC: glazura |
Ściany WC: glazura |
Liczba przedpokoi: 1 |
Podłoga przedpokoi: parkiet |
Ściany przedpokoi: malowane |
Wyposażenie przedpokoi: szafa |
Kaucja zabezp. [zł]: 2500 |

::LINK DO STRONY |

::KONTAKT DO AGENTA |
Katarzyna Kamińska |
XXXXX077 |

::DANE BIURA |
Oddział BS5, Nowa Huta |
Bracia Sadurscy Dariusz Sadurski |
Os. Kazimierzowskie 36 |
31-844 Kraków |
12 265 10 29

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15889020
  • Data publikacji: 11 maja 2026 12:49 (2 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 2
  • Piętro: 2 / 3

Film:

Wirtualna wizyta:

Mapa

Małopolskie, Kraków, Mistrzejowice ,
Katarzyna Kamińska

Katarzyna Kamińska

+48XXXXXX077
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 2 pokojowe na wynajem - Kraków, Mistrzejowice

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15889020

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

2 200 PLN

39 zł/m2
Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

Katarzyna Kamińska

+48577753077

Główne cechy:

  • Powierzchnia 56m2
  • Pokoje 2
  • Rok budowy 1989

Opis - Mieszkanie

|
Mieszkanie Os. Bohaterów Września

Wielkość pomieszczeń :

Pokój - 19 m2
Sypialnia - 14m2
Kuchnia- 7,8m2
Łazienka- 10m2
WC- 3m2

Lokalizacja:

Samorządowe Przedszkole nr 144 - ok 700m
Szkoła Podstawowa nr 144 - ok 750m
Lewiatan - ok 300m
Pętla autobusowa- ok 550m
Pętla tramwajowa- ok 400m
Najbliższy park Planty Mistrzejowickie - ok 900m
Dworzec Główny- 8 km

Cena najmu (za miesiąc): 2200 zł miesięcznie
Czynsz administracyjny: 1100zł miesięcznie przy 4 osobach
Łączny koszt podstawowy: 3300zł miesięcznie +media
Kaucja: 2500zł

+48 577-753-077

Telewizja kablowa: TAK |
Komunikacja publ.: SKM, tramwaj, PKP, autobus |
Balkon: jest |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 56 |
Rok budowy: 1989 |
Liczba pokoi: 2 |
Liczba sypialni: 1 |
Glazura łazienki: glazura |
Wyposażenie łazienki: umywalka, prysznic |
Ściany łazienki: glazura |