• Nieruchomości woj. Małopolskie

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 19m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 176 000 PLN
  • MiastoOświęcim
  • Rok budowy1952

Opis szczegółowy

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker
Oferuje na sprzedaż mieszkanie o powierzchni użytkowej ok. 19,21 m², położone w Oświęcimiu przy ul. Wróblewskiego 18/12. Lokal usytuowany jest na 2 piętrze w spokojnej i dobrze skomunikowanej części miasta.

Rozkład pomieszczeń:
pokój
łazienka z WC
przedpokój ( kuchnia na przedpokoju, istnieje możliwość aranżacji aneksu kuchennego w salonie )
Funkcjonalny układ pozwala na stworzenie kompaktowej kawalerki idealnej pod wynajem lub dla jednej osoby.
Średnie opłaty miesięczne obejmują:
• czynsz ok. 270 zł (w tym centralne ogrzewanie).
• prąd, woda, gaz wg. zużycia, śmieci
Dlaczego warto?
Świetna opcja inwestycyjna – mieszkanie idealnie sprawdzi się pod wynajem długoterminowy lub krótkoterminowy
Niski metraż = niskie koszty utrzymania i łatwość wynajmu
Możliwość aranżacji od podstaw – dostosujesz standard pod konkretną grupę najemców
Dobra lokalizacja w mieście – blisko infrastruktury, co zwiększa atrakcyjność najmu
Lokalizacja:
Nieruchomość położona jest w Oświęcimiu – w miejscu zapewniającym dostęp do pełnej infrastruktury miejskiej, sklepów, komunikacji oraz punktów usługowych.
Roman - XXXXX284
Telefon: XXXXX284 Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896092
  • Data publikacji: 20 maja 2026 02:55 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 2 / 2

Mapa

Małopolskie, Oświęcim ,
Roman

Roman

+48XXXXXX284
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Oświęcim

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15896092

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

176 000 PLN

9 263 zł/m2
Oświęcim (Małopolskie, gm. Oświęcim)

Roman

+48694755284

Główne cechy:

  • Powierzchnia 19m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 1952

Opis - Mieszkanie

Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBroker

Rozkład pomieszczeń:
pokój
łazienka z WC
Średnie opłaty miesięczne obejmują:
• czynsz ok. 270 zł (w tym centralne ogrzewanie).
• prąd, woda, gaz wg. zużycia, śmieci
Dlaczego warto?
Niski metraż = niskie koszty utrzymania i łatwość wynajmu
Lokalizacja:
Roman - 694755284
Telefon: 694755284

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15896092
  • Data publikacji: 20 maja 2026 02:55 (3 godzin temu)
  • Liczba pokoi: 1
  • Piętro: 2 / 2