• Nieruchomości woj. Małopolskie

Kawalerka

  • Pokoje1
  • Łazienki-
  • Powierzchnia 34m2
  • Rodzaj Mieszkanie - kawalerka
  • Cena 590 000 PLN
  • MiastoKraków
  • Rok budowy2000

Opis szczegółowy

|
Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni ok. 34 m², położone przy ul. Wincentego Turka w Krakowie. Lokal znajduje się na parterze kameralnego, 4-piętrowego budynku, z wejściem od spokojnego i zielonego dziedzińca, co zapewnia ciszę, prywatność i komfort codziennego życia.

To idealna propozycja zarówno dla singla, pary, seniora, jak i inwestora poszukującego mieszkania pod wynajem.

Mieszkanie po generalnym remoncie

W kwietniu 2024 roku lokal przeszedł generalny remont, dzięki czemu nowy właściciel może wprowadzić się bez konieczności ponoszenia dodatkowych nakładów finansowych.

W skład mieszkania wchodzą:

- przestronny pokój pełniący funkcję salonu, sypialni oraz miejsca do pracy,
- osobna, jasna kuchnia z częścią jadalnianą,
- nowoczesna łazienka z prysznicem,
- funkcjonalny przedpokój,
- balkon,
- piwnica ok. 5 m².

Duże okna sprawiają, że mieszkanie jest jasne i przytulne przez cały dzień. Pokój daje możliwość wygodnego wydzielenia strefy wypoczynkowej, sypialnianej oraz home office.

Osobna kuchnia została wyposażona w zabudowę meblową oraz sprzęt AGD, m.in.:
- zmywarkę,
- lodówkę,
- kuchenkę,
- ekspres do kawy.

Łazienka i ogrzewanie

Nowoczesna łazienka została wyposażona w prysznic z odpływem liniowym oraz nową pralkę. Dużym atutem mieszkania jest również nowoczesny, energooszczędny piec dwufunkcyjny odpowiadający za centralne ogrzewanie oraz ciepłą wodę użytkową.

Do mieszkania przynależy balkon - idealne miejsce na poranną kawę, chwilę relaksu po pracy lub stworzenie własnej zielonej strefy wypoczynku.

Osiedle jest spokojne, zielone i bardzo dobrze skomunikowane z resztą miasta. W pobliżu znajdują się sklepy, restauracje, piekarnie, szkoły, przedszkola, tereny rekreacyjne oraz przystanki komunikacji miejskiej.

Dodatkowym atutem jest łatwa dostępność miejsc parkingowych w okolicy.

Cena: 590 tys. zł.
Czynsz administracyjny: ok. 280 zł

Forma własności
Lokal stanowi spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu. Mieszkanie obecnie nie posiada księgi wieczystej.

Zakup możliwy również przy wsparciu kredytowym - pomagamy w uzyskaniu niezbędnych dokumentów oraz przeprowadzeniu całego procesu transakcji.

Zapraszam do kontaktu oraz na prezentację!
Norbert Borowiak
XXXXX177

Prezentacja nieruchomości po podpisaniu umowy pośrednictwa jest bezpłatna.

Usytuowanie: jednostronne |
Opłaty w czynszu: zaliczka na fundusz remontowy, wywóz nieczystości, woda/ryczałt na wodę, administracja |
Opłaty wg liczników: prąd, gaz |
Rodzaj mieszkania: jednopoziomowe |
Piwnica: TAK |
Stan lokalu: dobry |
Okna: PCV |
Instalacje: dobre |
Balkon: jest |
Liczba balkonów: 1 |
Powierzchnia użytkowa [m2]: 34 |
Rok budowy: 2000 |
Liczba pokoi: 1 |
Liczba sypialni: 1 |
Podłogi pokoi: panele |
Ściany pokoi: zwykłe |
Typ kuchni: jasna z oknem |
Rodzaj kuchni: jasna z oknem |
Podłoga kuchni: gres |
Typ łazienki: razem z wc |
Liczba łazienek: 1 |
Glazura łazienki: nowego typu |
Podłoga łazienki: gres |
Wyposażenie łazienki: WC, umywalka, prysznic, pralka, lustro |
Ściany łazienki: glazura |
Liczba WC: 1 |
Glazura WC: nowego typu |
Podłoga WC: gres |
Ściany WC: glazura |
Liczba przedpokoi: 1 |
Podłoga przedpokoi: gres |
Ściany przedpokoi: zwykłe |

::LINK DO STRONY |

::KONTAKT DO AGENTA |
Norbert Borowiak |
XXXXX177 |

::DANE BIURA |
Oddział BS1, Kapelanka |
Kapelanka 1A/1 |
30-347 Kraków |
12XXXXX-12

Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897056
  • Data publikacji: 21 maja 2026 16:55 (1 godzinę temu)
  • Liczba pokoi: 1

Mapa

Małopolskie, Kraków, Podgórze ,
Norbert Borowiak

Norbert Borowiak

+48XXXXXX177
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Kawalerka na sprzedaż - Kraków, Podgórze

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15897056

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

590 000 PLN

17 353 zł/m2
Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

Norbert Borowiak

+48577072177

Główne cechy:

  • Powierzchnia 34m2
  • Pokoje 1
  • Rok budowy 2000

Opis - Mieszkanie

|

Mieszkanie po generalnym remoncie

W skład mieszkania wchodzą:

- osobna, jasna kuchnia z częścią jadalnianą,
- nowoczesna łazienka z prysznicem,
- funkcjonalny przedpokój,
- balkon,
- piwnica ok. 5 m².