• Nieruchomości woj. Małopolskie

Mieszkanie 5 pokojowe

  • Pokoje5
  • Łazienki2
  • Powierzchnia 96m2
  • Rodzaj Mieszkanie
  • Cena 819 000 PLN
  • MiastoRączna
  • Rok budowy2026

Opis szczegółowy

*** 0% prowizji, bez podatku PCC - prezentacje również w weekendy ***
*** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. ***

Na sprzedaż nowe, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 97 m2 m2 zlokalizowane w kameralnym kompleksie mieszkaniowym w Rącznej, gm. Liszki. Z mieszkania rozpościera się piękny widok na łąki i zieleń! Do mieszkania przynależy ogródek o powierzchni 50m2 oraz jedno miejsce parkingowe w cenie. Bardzo korzystna, trójstronna ekspozycja mieszkania na południe, wschód i zachód. W ramach tej inwestycji dostępne są również mieszkania z większymi ogródkami - do 130 m2 oraz mieszkania na parterze.

UKŁAD POMIESZCZEŃ
- salon z aneksem kuchennym (30 m2)
- 3 sypialnie (10,3 m2; 9,4 m2; 9,4 m2)
- WC (1,3 m2)
- łazienka (6 m2)
+ antresola (19,2 m2) - możliwość wydzielenia dodatkowej łazienki lub dwóch pokojów
Do mieszkania przynależy 8-metrowy balkon oraz 45-metrowy ogródek. W całym mieszkaniu jest rozprowadzone ogrzewanie podłogowe, ponadto w standardzie 3-szybowe okna PCV, piec gazowy, instalacja światłowodowa, instalacja pod klimatyzację oraz instalacja alarmowa. Istnieje możliwość wykończenia pod klucz.

STANDARD WYKOŃCZENIA
- ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni
- światłowód
- instalacja pod klimatyzację
- instalacja alarmowa
- piec gazowy z zamkniętą komorą spalania
- ocieplenie budynku: styropian 20 cm; poddasze - piana PUR
- stolarka okienna PCV - 3-szybowa
- wykończenie balkonu płytkami lub posadzką żywiczną
- tynki wewnętrzne gipsowe i cementowo-wapienne w łazienkach
- pokrycie dachu - blacha na rąbek
- woda z sieci miejskiej
- elewacja wykonana z tynku silikonowego z elementami ozdobnymi

LOKALIZACJA
Najbliższe sąsiedztwo stanowi luźna zabudowa domów jednorodzinnych. W okolicy dużo zieleni. Do przystanku autobusowego - 100 m, najbliższy sklep - 400 m, przedszkole - 200m.

0% prowizji!
Zapewniamy pomoc w uzyskaniu kredytu hipotecznego oraz w wykończeniu nieruchomości pod klucz!

Serdecznie zapraszam na prezentację - również w weekendy!
Bartosz Czerwień
XXXXX150

BRECO INVESTMENT | Rączna | Liszki | Balice | Piekary Pokaż więcej

Szczegóły oferty

  • Numer ogłoszenia w Szybko.pl: 15897783
  • Data publikacji: 22 maja 2026 21:37 (2 godzin temu)
  • Liczba łazienek: 2
  • Liczba pokoi: 5
  • Piętro: 1 / 1

Mapa

Małopolskie, Rączna ,
Bartosz Czerwień

Bartosz Czerwień

+48XXXXXX150
Wysyłając zapytanie akceptuję regulamin serwisu oraz politykę RODO.

Mieszkanie 5 pokojowe na sprzedaż - Rączna

nieruchomosci-malopolskie-24.pl / 15897783

Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -
Zdjęcie ogłoszenia -

819 000 PLN

8 531 zł/m2
Rączna (Małopolskie, gm. Liszki)

Bartosz Czerwień

+48667390150

Główne cechy:

  • Powierzchnia 96m2
  • Pokoje 5
  • Łazienki 2
  • Rok budowy 2026

Opis - Mieszkanie

*** Zakończenie inwestycji w I/II kwartale 2026 r. ***

UKŁAD POMIESZCZEŃ
- salon z aneksem kuchennym (30 m2)
- 3 sypialnie (10,3 m2; 9,4 m2; 9,4 m2)
- WC (1,3 m2)
- łazienka (6 m2)

STANDARD WYKOŃCZENIA
- ogrzewanie podłogowe na całej powierzchni
- światłowód
- instalacja pod klimatyzację
- instalacja alarmowa
- piec gazowy z zamkniętą komorą spalania
- ocieplenie budynku: styropian 20 cm; poddasze - piana PUR
- stolarka okienna PCV - 3-szybowa
- wykończenie balkonu płytkami lub posadzką żywiczną