• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Nowe Mieszkania z rynku pierwotnego Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 4 232

15885099 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27717100 15885099 Do wynajęcia przestronne 2 pokojowe mieszkanie w okolicy Galerii Kazimierz OPIS MIESZKANIA Mieszkanie składa się z dużego salonu połączonego z aneksem kuchennym. Całość bardzo przestronna. W salonie znajduje się narożna rozkładana sofa, drewni...

Kraków (Grzegórzki) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 PLN (67 zł/m2)

2
-
45 m2
2015
15865090 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27284678 15865090 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerSprzedam bezpośrednio, bez agencji.Mieszkanie 2-pokojowe, znajdujące się na osiedlu Piastów. Lokalizacja: os. Piastów 76Powierzchnia: 42,04 m2Pietro: 7Rok budowy: 2024Winda w budynku: dwieOgrzewanie: Miejs...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

733 598 PLN (17 467 zł/m2)

2
-
42 m2
2024
15885324 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27723676 15885324 NA SPRZEDAŻ DWUPOKOJOWE MIESZKANIE PRZY UL. CHEŁMOŃSKIEGO, BRONOWICE Mamy przyjemność zaprezentować Państwu dwupokojowe mieszkanie przy ul. Chełmońskiego o powierzchni 39,91 m2 mieszczące się na drugim piętrze. OPIS NIERUCHOMOŚCI: Prezentowane...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 000 PLN (16 026 zł/m2)

2
-
39 m2
2013
15820167 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 26580680 15820167 Do wynajęcia komfortowe mieszkanie dwupokojowe o pow. 38,5 m2, zlokalizowane przy ul. Felińskiego w Krakowie. Lokal mieszkalny usytuowany jest na 3 piętrze, 4-piętrowego budynku, wyposażonego w cicho bieżną windę. Mieszkanie składa się z dwóch poko...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 300 PLN (61 zł/m2)

2
-
38 m2
2013
15860993 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27194661 15860993 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIKUPUJESZ ZA GOTOWKE? OTRZYMASZ NA POCZATEK NEGOCJACJI KOMORKE LOKATORSKA O WARTOSCI 20 TYS ZL! ZAPRASZAMY ZDECYDOWANYCH KLIENTOW!Aktualizacja z 27.03.2026Cena zawiera kompletne wyposażenie mieszkania tak jak na z...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 070 000 PLN (15 735 zł/m2)

3
-
68 m2
2016
15878460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27595936 15878460 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie - idealne dla rodziny lub inwestora! Oferujemy funkcjonalne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,86 m² , położone na wysokim parterze w 2-piętrowym budynku z 2024r. Nieruchomość w stanie dewel...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

859 000 PLN (16 208 zł/m2)

3
-
53 m2
2024
15437305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 18532155 15437305 Oferujemy Państwu mieszkanie 2-pokojowe w Krakowie, dzielnica Bieńczyce, osiedle Strusia. Lokalizacja: Nieruchomość położona jest w doskonale skomunikowanej części Krakowa - Bieńczyce, w otoczeniu pełnej infrastruktury. Najbliższa okolica of...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

590 000 PLN (16 389 zł/m2)

2
-
36 m2
1972
15702950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24241913 15702950 Na sprzedaż: Przestronne mieszkanie dwupoziomowe - idealne dla rodziny Oferujemy funkcjonalne, mieszkanie o powierzchni 123,1 m² , położone na 1 i 2 piętrze w 2-piętrowym budynku z 2024r. Nieruchomość sprzedawana w stanie dewelope...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 480 000 PLN (12 033 zł/m2)

5
-
123 m2
2024
15386794 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 17396066 15386794 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZachwycające mieszkanie znajdujące się na drugim piętrze zabytkowego budynku w centrum Krakowa, zaprojektowane przez Karola Szpondrowskiego w 1912 roku. Nieruchomość oferuje 4 pokoje o powierzchni 103 m², wykończ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 963 000 PLN (19 058 zł/m2)

4
-
103 m2
1913
15881722 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27645567 15881722 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerDo wynajęcia mieszkanie 2-pokojowe z aneksem kuchennym, łazienką i balkonem o powierzchni 39,2m2 położone na 3-piętrze w 3-piętrowym budynku z windą.Rok budowy 2021.Wyposażenie kuchni:- pełne umeblowanie- ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 700 PLN (69 zł/m2)

2
-
39 m2
2021
15844231 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26826418 15844231 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta biura nieruchomości Nieruchomości ProfesjonalnieOferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 60 metra kwadratowego składające się z dwóch pokoi, salonu z aneksem kuchennym, łazienki, przedpokoju. W...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

820 000 PLN (13 667 zł/m2)

3
-
60 m2
2020
15885206 - zdjęcie ogłoszenia Na wynajem
Mieszkanie 2 pokojowe 27719693 15885206 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerMieszkanie po remoncie , bardzo blisko komunikacja miejska, blisko centrum.Sklepy na miejscu.Podwórko z parkingiem.Bisko uczelnie, szkołyTelefon: 515944456...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 600 PLN (67 zł/m2)

2
-
39 m2
1970