• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Brzezie

Znalezionych ofert: 10

15869051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27397578 15869051 *** 0% prowizji, brak podatku PCC ****** Zakończenie budowy w IV Q 2026 r. ***Prezentujemy na sprzedaż nowy, 5 -pokojowy dom o powierzchni 150 m2 (powierzchnia użytkowa - 128 m2) położony w Brzeziu, w rejonie ul. Szlacheckiej. Dom położony jest w cic...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 349 000 PLN (8 993 zł/m2)

5
2
150 m2
2026
15793992 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 26060530 15793992 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne liczniki ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

189 540 PLN (12 636 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15734246 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 24815231 15734246 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne liczniki ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

201 348 PLN (13 423 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15730688 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 24784052 15730688 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne liczniki ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

341 550 PLN (10 350 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15851691 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27017792 15851691 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne licznik...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

279 675 PLN (11 653 zł/m2)

11
-
24 m2
-
15759276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25336110 15759276 PRZEDSTAWIAMY CIEKAWĄ OFERTĘ SPRZEDAŻY UDZIAŁÓW W DOMU ZESPÓŁ POMIESZCZEŃ MIESZKALNYCH POŁOŻONYCH W BRZEZIU, GMINA ZABIERZÓW. Jest to obecnie najlepsza oferta na kompaktowe pomieszczenia mieszkalne. ATUTY: * Osobne liczniki ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Zabierzów)

198 702 PLN (13 247 zł/m2)

1
-
15 m2
-
15887425 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27783384 15887425 NIERUCHOMOŚĆ Z PRZEZNACZENIEM POD KOMERCJE Lokalizacja na obrzeżach Krakowa w Brzeziu niedaleko Centrum Logistycznego Goodman. Na sprzedaż działka 1808 o powierzchni 1,19 ha. Działka posiada bezpośredni zjazd z drogi głównej le...

Brzezie, Szlachecka

7 145 000 PLN (600 zł/m2)

-
-
11900 m2
-
15844132 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26821439 15844132 Wyjątkowa posiadłość w Brzeziu - dwa domy w sercu natury, wokół Puszcza Niepołomicka Na sprzedaż niezwykła nieruchomość położona w malowniczym Brzeziu, w bezpośrednim sąsiedztwie majestatycznej Puszczy Niepołomickiej. To miej...

Brzezie, Brzezie

2 500 000 PLN (10 000 zł/m2)

10
5
250 m2
1990
15884836 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27713604 15884836 Do sprzedania nieruchomość inwestycyjna ,usługowa w miejscowości Brzezie gm.Kłaj pow. wielicki. Według aktualnego planu zagospodarowania połozona w terenach oznaczonych jako 5U. Nieruchomość w kształcie prostokąta składająca sie z dwóch działek ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Kłaj)

1 000 000 PLN

-
-
5700 m2
-
15824735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 26615814 15824735 Do sprzedania działka inwestycyjna ,usługowa w miejscowości Brzezie gm.Kłaj pow. wielicki. Według aktualnego planu zagospodarowania połozona w terenach oznaczonych jako 5U. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach około 55m x 40m,w rejonie stacji ...

Brzezie (Małopolskie, gm. Kłaj)

300 000 PLN

-
-
2270 m2
-