• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Krowodrza

Znalezionych ofert: 385

15397163 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 17620986 15397163 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Wrocławskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 42 m z balkonem okolice ul. W...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

889 000 PLN (21 167 zł/m2)

2
-
42 m2
2016
15394610 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 17579573 15394610 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Emaus.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż apartament 3-pokojowy, 68 m z balkonem okolice ul. EmausLok...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 750 000 PLN (25 735 zł/m2)

3
-
68 m2
2023
15857205 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27117078 15857205 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, na os. Żabiniec.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie z balkonem os. Żabiniec, KrakówOferujemy mieszkanie ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

530 000 PLN (20 385 zł/m2)

1
1
26 m2
2017
15829582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26639331 15829582 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu u. Królewskiej i Bytomskiej.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Oferujemy mieszkanie o powierzchni 59 m, położone na ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (19 492 zł/m2)

3
1
59 m2
1991
15471488 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19309405 15471488 Szanowni Państwo mamy przyjemność zaprezentować mieszkanie w Krakowie, w pobliżu ul. Grenadierów.Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wszystkimi ofertami na stronie mieszkania-krakow.Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe, 58 m z loggią okolice ul. Bron...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 552 zł/m2)

2
-
58 m2
2009
15834823 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27049413 15834823 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerOferta bezpośrednia od właściciela. Nie współpracujemy z biurami nieruchomości. Prosimy o kontakt tylko bezpośrednio z zainteresowanym klientem.Opis:Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 60 m2 w ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 299 000 PLN (21 650 zł/m2)

3
-
60 m2
2022
15778009 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
✅Komfortowe ✅3 pokoje ✅duży taras 25739222 15778009 Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomości położona w jednej z najbardziej topowych lokalizacji w Krakowie - inwestycji Kamienice Herbowe przy ul. Poznańskiej. To propozycja dla osób, które cenią sobie ponadstandardowy komfort, elegancką przestrzeń i doskon...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 578 000 PLN (19 012 zł/m2)

3
2
83 m2
2009
15857713 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27130780 15857713 Dodatkowo: winda, balkon, klimatyzacja; Rozkład: do własnej aranżacji; Centrum, tylko 4-przystanki tramwajem od Galerii Krakowskiej, okolice przystanku tramwajowego Bratysławska, ul. Wybickiego 5A. MIESZKANIE NOWE, 2025r., BUDOWA ZAKOŃCZONA, DOSTĘPN...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

740 000 PLN (16 818 zł/m2)

2
1
44 m2
-
15864700 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje 40,3 m2 - 10 minut do centrum PROMOCJA! 27272128 15864700 5B85Nie płacisz PCC 2%, Nie płacisz PROWIZJI2-pokojowe mieszkanie 40,3 m2 w dzielnicy Krowodrza w KrakowieNowoczesne mieszkanie dwupokojowe w bardzo dobrej okolicy. W pobliżu przystanku, szkoły, sklepów. W najbliższym otoczeniu jest park, niedaleko z...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

720 000 PLN (18 000 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15594426 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
do wejścia, gotowa inwestycja, z wyposażeniem 22052203 15594426 Oferuję na sprzedaż lokal użytkowy o powierzchni 61,59 m2 w dobrze skomunikowanej części Krakowa. Lokal znajduje się na poziomie -1 (mimo tego poziomu w lokalu są duże okna wychodzące na dziedziniec oraz małe na wysokości chodnika). Lokal posiada 2 w...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

718 000 PLN (11 770 zł/m2)

5
-
61 m2
1920
15863536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
2 pokoje Krowodrza Klimatyzacja w cenie mieszkania 27250898 15863536 Brak Podatku PCC!!  Brak Prowizji dla Biura!!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta Krakowa.Apartament A285   znajduję się na 7 piętrze  ośmiokond...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

698 400 PLN (17 460 zł/m2)

2
1
40 m2
2025
15862960 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
3 pokoje Centrum Klimatyzacja w cenie mieszkania 27235121 15862960 Brak Podatku PCC!!  Brak Prowizji dla Biura!!Serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania znajdującego się w klimatycznej enklawie w centrum historycznego miasta Krakowa.Apartament A 27   znajduję się na parterze  ośmiokondy...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

824 500 PLN (15 557 zł/m2)

3
1
53 m2
2024