• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 162

15877588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574093 15877588 Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2 . Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r. Budynek w technologii tradycyjne z cegły. Składa się z 2 regularnych pokoi...

Kraków (Nowa Huta), os. Stalowe

520 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1956
15819405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26577030 15819405 Osiedle Centrum A. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnia o pow. 47,03 m 2 . Mieszkanie w pełni rozkładowe, na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Składa się z 2 przestronnych pokoi o pow. 18,30 m 2 i 14,60 m 2 , jasnej, oddziel...

Kraków (Nowa Huta), os. Centrum A

588 000 PLN (12 511 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15890882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883432 15890882 Kraków, ulica Irzykowskiego Nowa Huta, Łuczanowice, ul. Irzykowskiego. Działka budowlana o powierzchni 1000m2 w drugiej linii zabudowy. Nieruchomość na obrzeżach miasta, w sąsiedztwie nowe domy. Działka płaska, w kształcie prostok...

Kraków (Nowa Huta), Irzykowskiego

420 000 PLN (420 zł/m2)

-
-
1000 m2
-
15321870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15734522 15321870 Atrakcyjna kawalerka w dzielnicy Nowa Huta! LOKALIZACJA Kawalerka znajduje się przy os. Hutnicze - dzielnica Nowa Huta. Znajduje się na 6 piętrze. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z każdą częścią Krakowa, nieopodal przystanek autobus...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 000 PLN (23 950 zł/m2)

1
-
20 m2
1959
15888576 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27817191 15888576 KOMFORTOWY DOM PARTEROWY NA DZIAŁCE 10 ARÓW - GOTOWY DO ZAMIESZKANIA LOKALIZACJA: Tam gdzie kończy się Kraków, tam zaczynają się Niepołomice. To właśnie tutaj w odległości 1,5 km od granicy Niepołomic na działce 1000 ...

Kraków (Nowa Huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 899 000 PLN (12 493 zł/m2)

4
1
152 m2
2023
15800892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223578 15800892 Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o pow. 52,88 m² na Osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. To naprawdę wyjątkowe miejsce - pełne światła, przestrzeni i pozytywnej energii. Idealne dla pary, małej rodziny albo kogoś, kto cen...

Kraków (Nowa Huta), os. Kolorowe

775 000 PLN (14 904 zł/m2)

2
1
52 m2
1960
15890727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883546 15890727 Działka budowlana o pow. 53 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 542 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 5322 m2 ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

630 000 PLN

-
-
5322 m2
-
15850827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27009109 15850827 REZERWACJA - UMOWA PRZEDWSTĘPNA 2 pokoje 35 m² 10 piętro panoramiczny widok Osiedle Kazimierzowskie Kraków Jasne i przytulne świetne pod wynajem Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni około 35,5 m&sup...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

495 000 PLN (14 143 zł/m2)

2
-
35 m2
1976
15890764 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883545 15890764 Działka budowlana o pow. 18 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 541 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 1809 m2, je...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

160 000 PLN

-
-
1809 m2
-
15890800 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883631 15890800 Działka budowlana o pow. 37 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 522 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 3704 m2 , ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

420 000 PLN

-
-
3704 m2
-
15890970 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27883630 15890970 Działka budowlana o pow. 19 ar. w Krakowie. Przedmiotem oferty jest nieruchomość gruntowa niezabudowana o nr ew. 591 położona w obrębie NH-22 , obejmującym rejon Ruszczy w dzielnicy Nowa Huta . Działka ma powierzchnię wynoszącą 1915 m2 ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

185 000 PLN

-
-
1915 m2
-
15893272 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27906275 15893272 Zdjęcia należą do właściciela oferty. Na sprzedaż połowę bliźniaka 98m2 okolica ulicy Igołomskiej w Krakowie. Oferowana nieruchomość jest sprzedawana w stanie developerskim po odbiorze. Kupujący nie płaci podatku Pcc. Zostały dwa lokale z dzi...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

869 000 PLN (7 065 zł/m2)

4
2
123 m2
2026