• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Przeginia

Znalezionych ofert: 20

15889578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27854442 15889578 OKAZJA INWESTYCYJNA: DZIAŁKA BUDOWLANO-USŁUGOWA 1267 m PRZEGINIA, gm. Jerzmanowice-PrzeginiaLokalizacja: Przeginia (powiat krakowski), bezpośrednio przy trasie OlkuszKraków (DK94).Przeznaczenie: Tereny mieszkalnictwa i usług (MU).Powierzchnia: 12,67 ...

Przeginia (Małopolskie, gm. Jerzmanowice-Przeginia)

250 000 PLN

-
-
1267 m2
-
15835521 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26714810 15835521 KUPUJACY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA ORAZ 2 % PODATKU PCC. NOWA INWESTYCJA DOMÓW NA POGRANICZU RYBNEJ I PRZEGINI DUCHOWNEJ ! OFERUJEMY DOMY O RÓŻNEJ POWIERZCHNI DZIAŁEK KAŻDY KLIENT ZNAJDZI...

Przeginia Duchowna (Małopolskie, gm. Czernichów)

860 000 PLN (5 972 zł/m2)

4
-
144 m2
-
15835524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26714812 15835524 KUPUJACY NIE PŁACI 2 % PODATKU PCC. NOWA INWESTYCJA DOMÓW NA POGRANICZU RYBNEJ I PRZEGINI DUCHOWNEJ ! OFERUJEMY DOMY O RÓŻNEJ POWIERZCHNI DZIAŁEK KAŻDY KLIENT ZNAJDZIE COŚ W SWOIM ZAKRESIE BUDŻETOWYM Do sprzedania dom wolnostojący w stanie ...

Przeginia Duchowna (Małopolskie, gm. Czernichów)

820 000 PLN (5 694 zł/m2)

4
-
144 m2
2024
15575416 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21645820 15575416 OFERTA BEZPROWIZYJNA DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO DO SPRZEDAŻY DOM W ZABUDOWIE BLIŻNIACZEJ O POWIERZCHNI 179 MKW ORAZ POWIERZCHNI DZIAŁKI 5 ARY Z GARAŻEM W BRYLE BUDYNKU ...

Przeginia Duchowna (Małopolskie, gm. Czernichów)

880 000 PLN (4 916 zł/m2)

5
2
179 m2
2022
15861053 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27196438 15861053 OFERTA BEZPROWIZYJNA DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO DO SPRZEDAŻY DOM W ZABUDOWIE BLIŻNIACZEJ O POWIERZCHNI 179 MKW ORAZ POWIERZCHNI DZIAŁKI 5 ARY Z GARAŻEM W BRYLE BUDYNKU ...

Przeginia Duchowna (Małopolskie, gm. Czernichów)

880 000 PLN (4 916 zł/m2)

5
2
179 m2
2022
15835523 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26714811 15835523 KUPUJACY NIE PŁACI 2 % PODATKU PCC. NOWA INWESTYCJA DOMÓW NA POGRANICZU RYBNEJ I PRZEGINI DUCHOWNEJ ! OFERUJEMY DOMY O RÓŻNEJ POWIERZCHNI DZIAŁEK KAŻDY KLIENT ZNAJDZIE COŚ W SWOIM ZAKRESIE BUDŻETOWYM Do sprzedania dom wolnostojący w stanie...

Przeginia Duchowna (Małopolskie, gm. Czernichów)

820 000 PLN (5 694 zł/m2)

4
-
144 m2
2024
15864366 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27266809 15864366 KUPUJACY NIE 2 % PODATKU PCC. NOWA INWESTYCJA DOMÓW NA POGRANICZU RYBNEJ I PRZEGINI DUCHOWNEJ ! OFERUJEMY DOMY O RÓŻNEJ POWIERZCHNI DZIAŁEK KAŻDY KLIENT ZNAJDZIE COŚ W SWOIM ZAK...

Przeginia Duchowna (Małopolskie, gm. Czernichów)

860 000 PLN (5 972 zł/m2)

4
-
144 m2
-
15861060 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27196823 15861060 OFERTA BEZPROWIZYJNA DLA KLIENTA KUPUJĄCEGO DO SPRZEDAŻY DOM W ZABUDOWIE BLIŻNIACZEJ O POWIERZCHNI 179 MKW ORAZ POWIERZCHNI DZIAŁKI 5 ARY Z GARAŻEM W BRYLE BUDYNKU ...

Przeginia Duchowna (Małopolskie, gm. Czernichów)

910 000 PLN (5 084 zł/m2)

5
2
179 m2
2022
15835522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26714809 15835522 KUPUJACY NIE PŁACI 2 % PODATKU PCC. NOWA INWESTYCJA DOMÓW NA POGRANICZU RYBNEJ I PRZEGINI DUCHOWNEJ ! OFERUJEMY DOMY O RÓŻNEJ POWIERZCHNI DZIAŁEK KAŻDY KLIENT ZNAJDZIE COŚ W SWOIM ZAKRESIE BUDŻETOWYM Do sprzedania dom wolnostojący w stanie ...

Przeginia Duchowna (Małopolskie, gm. Czernichów)

820 000 PLN (5 694 zł/m2)

4
-
144 m2
2024
15835520 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26714808 15835520 KUPUJACY NIE PŁACI 2 % PODATKU PCC. NOWA INWESTYCJA DOMÓW NA POGRANICZU RYBNEJ I PRZEGINI DUCHOWNEJ ! OFERUJEMY DOMY O RÓŻNEJ POWIERZCHNI DZIAŁEK KAŻDY KLIENT ZNAJDZIE COŚ W SWOIM ZAKRESIE ...

Przeginia Duchowna (Małopolskie, gm. Czernichów)

880 000 PLN (6 111 zł/m2)

4
-
144 m2
2024
15876146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532093 15876146 *zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny domu w Przeginii Narodowej, tuż obok miejscowości Liszki. Budynek jednorodzinny, wolnostojący wybudowany w 2025 r z najwyższą starannością i dbałością o materiały i elementy wykończe...

Przeginia Narodowa, al. Jana Matejki

969 000 PLN (7 570 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15879509 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27613927 15879509 Nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej z garażem, tarasem i balkonami. Przeginia Duchowna - Gotowe do zamieszkania! Oferujemy na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie bliźniaczej, z balkonami i tarasami, usytuowane w malowniczej i spokojnej...

Przeginia Duchowna (Przeginia duchowna) (Małopolskie, gm. Czernichów)

880 000 PLN (6 769 zł/m2)

5
2
130 m2
2024