• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Skawina

Znalezionych ofert: 37

15893559 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27914285 15893559 Stylowe mieszkanie przy Rynku Głównym - gotowe do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 37 m² po podłodze, zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy Rynku Gł&amp...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

415 000 PLN (15 370 zł/m2)

2
-
27 m2
1900
15893529 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913799 15893529 Stylowe mieszkanie przy Rynku Głównym - gotowe do zamieszkania Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy Rynku Głównym...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

465 000 PLN (9 300 zł/m2)

3
-
50 m2
1900
15893530 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27913801 15893530 3-pokojowe mieszkanie w centrum Skawiny - idealne pod inwestycję Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 50 m², zlokalizowane w klimatycznej kamienicy przy Rynku Głównym w Skawin...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

465 000 PLN (9 300 zł/m2)

3
-
50 m2
1900
15667819 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23609877 15667819 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować dom na sprzedaż, zlokalizowany w Skawinie przy ul. Korabnicka. !!! Prezentowany dom daje możliwość zamieszkania 2-3 rodziną !!! !!! Świetnie nada się również pod si...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

2 290 000 PLN (5 654 zł/m2)

12
-
405 m2
2007
15893093 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 27899802 15893093 Barcia & Sadurscy prezentują na sprzedaż budynek handlowo-mieszkalny, wolnostojący. Nieruchomość posiada trzy kondygnacje naziemne : parter, pierwsze piętro oraz poddasze. Parter przeznaczony jest na cele handlowo-usługowe, natomiast wy...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 750 000 PLN (4 375 zł/m2)

11
-
400 m2
2000
15856051 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27082709 15856051 Skawina ulica Kilińskiego. Zapraszam do zamieszkania w ciszy i spokoju, tuż przy Centrum Skawiny. W najbliższej okolicy znajdują się liczne sklepy jak: Lidl, Action, Kaufland; punkty usługowe i gastronomiczne oraz stacja kolejowa. Mieszka...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

499 000 PLN (8 458 zł/m2)

3
-
59 m2
1960
15817299 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26646722 15817299 Dom na sprzedaż - czterokondygnacyjny po remoncie, Skawina Na sprzedaż czterokondygnacyjny dom po generalnym remoncie, zlokalizowany w Skawinie, w południowej części Krakowa. Lokalizacja Dom znajduje się w dogodnej lokalizacji, z łatwym do...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

890 000 PLN (3 755 zł/m2)

10
-
237 m2
1997
15872707 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27500526 15872707 SKAWINA -BLISKO CENTRUM DWU POKOJOWE MIESZKANIE OK. 64,5 m2 (obecnie 4 pokoje) NOWE KAMERALNE BUDOWNICTWO 201 5 ROK MIESZKANIE DOBRE ZARÓWNO DLA SINGLA, ...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

699 000 PLN (10 754 zł/m2)

4
-
65 m2
2015
15891633 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27897642 15891633 SKAWINA - NOWOCZESNE, ZAMKNIĘTE OSIEDLE MIESZKANIOWE. Nowoczesny pięciokondygnacyjny budynek zlokalizowany granicy Krakowa i Skawiny. Dobór lokalizacji pozwolił przygotować ofertę dla tych osób, które cenią s...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

766 785 PLN (8 335 zł/m2)

3
-
92 m2
2023
15639136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23031078 15639136 Na sprzedaż - lokale usługowe w nowoczesnym apartamentowcu na granicy Krakowa i Skawiny Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych lokali usługowych o powierzchniach: 293 m² , 223 m²...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

2 198 025 PLN (7 502 zł/m2)

11
-
293 m2
2023
15639106 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Lokal Komercyjny lokal usługowy 23031076 15639106 Na sprzedaż - lokale usługowe w nowoczesnym apartamentowcu na granicy Krakowa i Skawiny Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje ofertę sprzedaży trzech atrakcyjnych lokali usługowych o powierzchniach: 293 m² , 223 m²...

Skawina (Skawina) (Małopolskie, gm. Skawina)

1 667 400 PLN (7 511 zł/m2)

11
-
222 m2
2023
15868064 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27363854 15868064 Oferuję na sprzedaż przestronny dom na 5-arowej działce położony niemal w centrum Skawiny. Nieruchomość za sprawą dużej ilości pokoi oraz kilku kondygnacji posiada ogromny potencjał umożliwiający zamieszkanie w nim dwóch rodzin - na przykład rodzice ...

Skawina (Małopolskie, gm. Skawina)

1 250 000 PLN (4 167 zł/m2)

7
3
300 m2
1996