• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Wrząsowice

Znalezionych ofert: 18

15893087 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27899796 15893087 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 750 000 PLN (14 000 zł/m2)

5
2
125 m2
2024
15892403 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898647 15892403 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 900 000 PLN (15 200 zł/m2)

5
2
125 m2
2024
15892223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27898578 15892223 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PCC Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż domy w inwestycji ,która obejmuje dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, podzielone łącznie na 8 segmentów. ...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

754 000 PLN (9 425 zł/m2)

3
1
80 m2
2026
15892378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898646 15892378 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 900 000 PLN (15 200 zł/m2)

5
2
125 m2
2024
15892190 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898207 15892190 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 900 000 PLN (15 200 zł/m2)

5
2
125 m2
2024
15892146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898205 15892146 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 650 000 PLN (13 095 zł/m2)

5
2
126 m2
2024
15830398 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26672701 15830398 Do sprzedaży działka budowlana we Wrząsowicach o powierzchni 20 arów. Atuty. położona w prestiżowej części Wrząsowic dojazd do działki drogą we współwłasności (utwardzona) posiada prawomocne pozwolenie na budowę bliźniaka (można wystąpić o pozw...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

740 000 PLN

-
-
2000 m2
-
15830396 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26672700 15830396 Do sprzedaży działka budowlana we Wrząsowicach o powierzchni 10 arów. Atuty. położona w prestiżowej części Wrząsowic dojazd do działki drogą we współwłasności, a następnie służebną (obie utwardzone) można wybudować na niej piękną rezydencję ws...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

370 000 PLN

-
-
1000 m2
-
14573753 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 143795 14573753 Do sprzedaży działka o pow. około 8 arów. Działka położona na wzniesieniu z pięknym widokiem na okolicę. Działka ma kształt prostokąta i jest bardzo lekko nachylona. Położona przy drodze Gminnej asfaltowej. Wszystkie media są w granicy działki (wod...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

420 000 PLN

-
-
800 m2
-
15826326 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647702 15826326 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 750 000 PLN (14 000 zł/m2)

5
2
125 m2
2024
15826342 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26647703 15826342 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 900 000 PLN (15 200 zł/m2)

5
2
125 m2
2024
15826279 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26647613 15826279 KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI I PCC Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować Państwu na sprzedaż domy w inwestycji ,która obejmuje dwa budynki w zabudowie bliźniaczej, podzielone łącznie na 8 segmentów. ...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

769 000 PLN (9 613 zł/m2)

3
1
80 m2
2026