• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Zakrzów

Znalezionych ofert: 2

15881609 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27641535 15881609 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJISprzedam wyjątkową działeczkę z kawałkiem własnego lasku i widokiem na góry.Działka o numerze 174496, Zakrzów, gmina Stryszów, posiada prawie 30 arów wielkości.Dojazd drogą gminną, a ostatnie kilka metrów to praw...

Zakrzów (Małopolskie, gm. Stryszów)

195 000 PLN (68 zł/m2)

-
-
2882 m2
-
15573835 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 21617214 15573835 Na sprzedaż piękna widokowa działka o imponującej powierzchni 1730 m² znajduje się w malowniczej okolicy, z której roztaczają się zachwycające widoki na okoliczne tereny.Działka objęta jest miejscowym planem zagospodarowania przestrzennego Gminy Niep...

Zakrzów (Małopolskie, gm. Niepołomice)

625 000 PLN

-
-
1730 m2
-