• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 7 604

15879892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613917 15879892 Komfortowe osiedle nowoczesnych domów jednorodzinnych w Zawadzie - idealne miejsce dla Twojej rodziny!!! Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą nowo powstającego kameralnego osiedla domów jednorodzinnych w Zawad...

Zawada (Zawada) (Małopolskie, gm. Myślenice)

1 290 000 PLN (8 269 zł/m2)

5
2
156 m2
2025
15879587 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613907 15879587 Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (Kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych o powierzchni ok. 104 m&...

Rączna (Małopolskie, gm. Liszki)

970 000 PLN (9 327 zł/m2)

4
2
104 m2
2025
15879890 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27613905 15879890 Dom jednorodzinny w Liszkach koło Krakowa, z malowniczym widokiem na Tatry Przedstawiamy wyjątkowe osiedle 14 wolnostojących domów jednorodzinnych, położonych w spokojnej i zielonej części Liszek. To idealne miejsce dla os&oac...

Liszki (Liszki) (Małopolskie, gm. Liszki)

1 020 000 PLN (9 714 zł/m2)

4
2
105 m2
2024
15879888 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613895 15879888 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

767 334 PLN (15 986 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15879584 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27613890 15879584 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 016 226 PLN (15 397 zł/m2)

4
-
66 m2
2025
15879421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613888 15879421 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

816 813 PLN (14 330 zł/m2)

3
-
57 m2
2025
15879827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613876 15879827 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

746 284 PLN (15 548 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15879884 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613865 15879884 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

776 882 PLN (14 387 zł/m2)

3
-
54 m2
2025
15879579 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613855 15879579 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 042 566 PLN (26 732 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15879882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27613853 15879882 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

887 460 PLN (14 087 zł/m2)

3
-
63 m2
2025
15879741 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27613851 15879741 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 200 PLN (15 200 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15879660 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27613849 15879660 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 189 PLN (16 339 zł/m2)

1
-
33 m2
2025