• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 283

14186306 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 105136 14186306 OFERTA WSTRZYMANA. Dom o powierzchni niemal 300 m2, działka kwadratowa ok. 5 arów. Trzy kondygnacje plus poddasze, możliwość wydzielenia 3 odrębnych mieszkań. Całość ogrodzona, z bramą wjazdową,ogrodem i garażem. Dom po remoncie, wymieniona część ins...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 990 000 PLN (6 862 zł/m2)

10
2
290 m2
2006
14938486 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 5134260 14938486 Dom o powierzchni całkowitej ok. 500 m2, posadowiony na ponad 14-arowej działce. Nieruchomość doskonała dla wielopokoleniowej rodziny, na siedzibę firmy lub jako inwestycja na wynajem. Przyziemie, parter oraz piętro umożliwiają wydzielenie wielu mie...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 999 000 PLN (5 998 zł/m2)

11
-
500 m2
1999
14636271 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 153299 14636271 Duży dom wolnostojący posadowiony na działce 10 ar. Przedmiotem sprzedaży jest dom jednorodzinny na kształtnej, 10 arowej działce.Dom posiada 2 kondygnacje z niezależną klatką schodową. Powierzchnia po podłodze to około 200m2.Parter:- salon- zamknięt...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 200 000 PLN (11 000 zł/m2)

6
2
200 m2
1992
15889582 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27854461 15889582 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJIZamiast mieszkania – własny dom z ogrodem!Na sprzedaż nowoczesny dom parterowy o powierzchni użytkowej 97,42 m², usytuowany na 9-arowej działce w spokojnej i dobrze nasłonecznionej lokalizacji.Dom został bardzo d...

Frydrychowice (Małopolskie, gm. Wieprz)

698 000 PLN (7 122 zł/m2)

4
-
98 m2
2026
15672915 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23697577 15672915 Wyjątkowa nieruchomość – przestronny dom z ogromnym potencjałem, Kościelisko Firma Derbin Nieruchomości z przyjemnością przedstawia Państwu niepowtarzalną ofertę sprzedaży dużego, funkcjonalnego domu zlokalizowanego w sam...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

7 700 000 PLN (15 400 zł/m2)

12
12
500 m2
1989
15535574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 20730695 15535574 W ODLEGŁOŚCI OKOŁO 1 KM REALIZOWANA JEST PRESTIŻOWA INWESTYCJA BACHLEDA TERMY KASPROWY - NOWOCZESNY KOMPLEKS TERMALNO-REKREACYJNY O WARTOŚCI OK. 385MLN ZŁ, KTÓRY PO ZAKOŃCZENIU STANIE SIĘ JEDNĄ Z NAWIĘKSZYCH ATRAKCJI REGIONU. ...

Kościelisko (Małopolskie, gm. Kościelisko)

1 300 000 PLN (11 818 zł/m2)

5
3
110 m2
1985
15889510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851966 15889510 Dom w stanie surowym zamkniętym 10 km od Zatora.Nowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Spytkowicach (pow. wadowicki), w odległości 10 km od Zatora (pow. oświęcimski), 17 km od Wadowic, 21 km od Alwerni, 24 km od Oświęcimia, 26 km od Skaw...

Spytkowice (Małopolskie, gm. Spytkowice)

309 000 PLN (1 509 zł/m2)

5
2
204.8 m2
2011
15512152 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 20162755 15512152 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJI**Atrakcyjna oferta sprzedaży: Dom w Regulicach**Marzysz o własnym domu w spokojnej okolicy, blisko Krakowa? Ta oferta jest dla Ciebie!**Szczegóły nieruchomości:**- **Lokalizacja:** Regulice, zaledwie 25 minut od...

Regulice (Małopolskie, gm. Alwernia)

269 000 PLN (3 057 zł/m2)

3
-
88 m2
1960
15858817 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27155317 15858817 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom wolnostojący z dużą działką - Więckowice, gm. Zabierzów Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 135 m², położony na przestronnej działce o powierzchni 13,88 ara , w spokojnej i zielonej m...

Więckowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

790 000 PLN (5 852 zł/m2)

4
1
135 m2
1964
15828149 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26610690 15828149 KUPUJĄCY NIE PŁACI PODATKU PCC! Do sprzedaży domy w zabudowie bliźniaczej położone na działkach 5arowych o powierzchni użytkowej 98m2 (całkowitej 108m2) składają się z : Rozkład pomieszczeń Parter: Salon z jadalnią - 23,95 m² z ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

799 000 PLN (7 398 zł/m2)

5
2
108 m2
2026
15793429 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26037764 15793429 Na sprzedaż nowoczesny dom wolnostojący - Kraków, okolice ul. Suchy Jar Przedstawiamy ofertę sprzedaży komfortowego domu o powierzchni użytkowej 108,38 m² , położonego na zadbanej działce o powierzchni 8,5 ara . Nieruchomość znajduje s...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 285 000 PLN (11 898 zł/m2)

5
2
108 m2
2023
15669615 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23616854 15669615 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Dom dwurodzinny z potencjałem inwestycyjnym - Zelków, gm. Zabierzów Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni użytkowej 190 m², położony na malowniczej działce o powierzchni ok. 8 arów w spokojnej i zielo...

Zelków (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 150 000 PLN (6 021 zł/m2)

6
2
191 m2
1970