• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Bukowina Tatrzańska Długa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Długa

Znaleźliśmy 9 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Tatrzańska Bukowina Małopolskie

15573874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 21618769 15573874 Na sprzedaż dochodowa nieruchomość z częścią prywatną oraz pokojami na wynajem, położona w miejscowości Białka Tatrzańska przy ul. Pod Grapą – bezpośrednio przy drodze głównej.PODSTAWOWE INFORMACJE• Powierzchnia całkowita budynku: 320 m²• Powierzchni...

Białka Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 900 000 PLN (4 872 zł/m2)

12
9
390 m2
1972
15736049 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24866579 15736049 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerRodzinny azyl w górach – klimatyczny dom z płazów w Białce Tatrzańskiej z widokiem na Tatry!Na sprzedaż wyjątkowy dom, wybudowany w większości tradycyjną metodą z płazów, mszony, co nadaje mu niepowtarzaln...

Bukowina Tatrzańska (Białka tatrzańska) (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

2 390 000 PLN (12 320 zł/m2)

6
-
194 m2
1981
15860360 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27182382 15860360 DOM JEDNORODZINNY W OTOCZENIU LASU I POTOKU – LEŚNICADOM WOLNOSTOJĄCY FOTOWOLTAIKA WIATA NA SAMOCHODYDZIAŁKA 1529 m² CISZA I PRYWATNOŚĆLEŚNICA, UL. ŁOSIE 6A GMINA BUKOWINA TATRZAŃSKANa sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny położony w miejscowości...

Leśnica (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 459 000 PLN (10 203 zł/m2)

3
-
143 m2
2022
15717735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24536511 15717735 NOWOCZESNY PENSJONAT NA SPRZEDAŻ W BIAŁCE TATRZAŃSKIEJ GOTOWA INWESTYCJA TURYSTYCZNALokalizacja: Białka Tatrzańska, ul. Pod Grapą 18ADziałki: 144074, 144075, 12686, 12687Na sprzedaż nowoczesny pensjonat w Białce Tatrzańskiej, jednej z najbardziej pr...

Białka Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

6 899 000 PLN (6 784 zł/m2)

12
-
1017 m2
2017
15860223 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27181275 15860223 Super okazja dla inwestora!!! Oferujemy do sprzedaży gotowy dom gościnny na Podhalu, w miejscowości Czarna Góra, gmina Bukowina Ttarzańska. Atrakcyjne miejsce pod względem turystycznym, widok na całe pasmo Tatr. Lokalizacja pozwala na swobodne korzy...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 999 000 PLN (4 782 zł/m2)

12
-
418 m2
2017
15877459 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27570381 15877459 GOTOWY BIZNES NA WYNAJEM 3 DOMY W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJINWESTYCJA PREMIUM W SERCU PODHALANa sprzedaż KOMPLEKS 3 DOMÓW W BUKOWINIE TATRZAŃSKIEJ w pełni przygotowany i funkcjonujący obiekt pod działalność turystyczną, działający na platformie Bookin...

Bukowina Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

3 825 000 PLN (18 214 zł/m2)

9
2
210 m2
2025
13726766 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 99587 13726766 Oferujemy do sprzedaży malowniczo położony pensjonat zlokalizowany w gm. Bukowina Tatrzańska.Budynek posiada 30 pokoiPowierzchnia całkowita 1317 m2Standard bdb 3-4*Rok budowy 2015Obiekt wykorzystywany jest na działalność hotelową, posiada bardzo dobr...

Bukowina Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

14 000 000 PLN (10 630 zł/m2)

12
-
1317 m2
2015
15868154 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27366878 15868154 Na sprzedaż przestronny dom jednorodzinny z 1998 roku, położony w samym sercu Czarnej Góry – jednej z najbardziej atrakcyjnych miejscowości turystycznych na Podhalu.To doskonała propozycja zarówno dla rodziny, jak i inwestora szukającego nieruchomośc...

Czarna Góra (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

1 790 000 PLN (5 967 zł/m2)

7
-
300 m2
1998
15886382 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27755988 15886382 Na sprzedaż dom o pow. 154,16 m2 oraz dwa klimatyczne domki z bali o pow. 50 m2.Nieruchomość położona jest na nowo powstającym osiedlu w Jurgowie, w otoczeniu górskich krajobrazów, blisko tras turystycznych i narciarskich.Wyjątkowa oferta łącząca kom...

Jurgów (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

2 500 000 PLN (9 836 zł/m2)

12
6
254.16 m2
-