• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Frydrychowice Kwiatowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kwiatowa i Frydrychowice

Znaleźliśmy 1,303 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Małopolskie

13894301 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 2201205 13894301 Lekko pochylona działka 24a z mnóstwem zieleni stwarza niesamowity klimat. Prestiżowa lokalizacja, sklepy spożywcze w pobliżu, przystanek autobusowy 100m. Budynek składa się z dwóch kondygnacji oraz piwnicy o rozmiarze całego parteru co pozwala na a...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

4 400 000 PLN (18 333 zł/m2)

4
2
240 m2
1955
15879500 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27613861 15879500 Nowe domy w zabudowie bliźniaczej - Kraków, Bieżanów, okolice ul. Fryderyka Zolla INWESTYCJA Z POZWOLENIEM NA UŻYTKOWANIE STAN DEWELOPERSKI PROWIZJA 0% Na sprzedaż nowoczesne domy w zabudowie blizniaczej położone w sp...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

950 000 PLN (10 674 zł/m2)

4
-
89 m2
2025
15889510 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27851966 15889510 Dom w stanie surowym zamkniętym 10 km od Zatora.Nowy dom wolnostojący w stanie surowym zamkniętym w Spytkowicach (pow. wadowicki), w odległości 10 km od Zatora (pow. oświęcimski), 17 km od Wadowic, 21 km od Alwerni, 24 km od Oświęcimia, 26 km od Skaw...

Spytkowice (Małopolskie, gm. Spytkowice)

309 000 PLN (1 509 zł/m2)

5
2
204.8 m2
2011
15888604 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27818458 15888604 Do sprzedania nieruchomość w Brzesku,zabudowana budynkiem mieszkalnym jednorodzinnym ,posiadająca WZ na przebudowę i rozbudowę na budynek wielorodzinny z częścią usługową .WZ pozwala na rozbudowe budynku do wysokości 11,5 m przy dachu płaskim ,...

Brzesko (Małopolskie, gm. Brzesko)

899 000 PLN (4 994 zł/m2)

6
2
180 m2
1963
15812899 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26548471 15812899 KOMFORTOWY DOM NA WZGÓRZU, W CICHEJ OKOLICY LIBERTOWA - 4 SYPIALNIE, GARAŻ - DZIAŁKA 7,5 a LOKALIZACJA: Libertów to podkrakowska miejscowość położona na wniesieniu Pogórza Wielickiego, skąd rozpościerają się ...

Libertów, Korczynowa

2 500 000 PLN (13 587 zł/m2)

5
1
184 m2
2010
15713829 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 24447650 15713829 KLIMATYCZNY DOM W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ - CISZA I SPOKÓJ W PODKRAKOWSKICH BIBICACH LOKALIZACJA: Bibice to miejscowość zlokalizowana na północ od Krakowa w gminie Zielonki. Oddalona od granic miasta zaledwie 4 km. To stra...

Bibice, Leśna

1 250 000 PLN (11 364 zł/m2)

4
1
110 m2
2012
15489373 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19715655 15489373 Na sprzedaż...

Moszczenica (Małopolskie, gm. Moszczenica)

299 000 PLN (4 271 zł/m2)

2
-
70 m2
1973
15879162 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27609519 15879162 W ofercie wolnostojący 9 pokojowy dom z garażem położony na 5 arowej działce w prestiżowej dzielnicy Wieliczki - Lekarka. Dom doskonale sprawdzi się dla wielopokoleniowej rodziny, lub na wynajem (na mieszkania lub pokoje). Dotychczas pracował zar...

Wieliczka (Lekarka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 190 000 PLN (3 802 zł/m2)

9
3
313 m2
1983
15844206 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 26824479 15844206 Do sprzedaży mamy przyjemność zaprezentować Państwu nowoczesny, elegancki, jasny i przestronny segment w zabudowie szeregowej, wykończony w wysokim standardzie i gotowy do zamieszkania, z tarasem i pięknym ogródkiem, położony w Krakowie przy ba...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 320 000 PLN (11 786 zł/m2)

4
3
112 m2
2016
15880268 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27614746 15880268 Dom wolnostojący 140 m2 typu Nowoczesna stodoła w Mnikowie gm. Liszki. Mam ogromną przyjemność zaoferować Państwu dom na własnej działce zbudowany w tradycyjnej technologii murowanej o powierzchni użytkowej 120 m2 z wiatą garażową na zamkni...

Liszki (Mników) (Małopolskie, gm. Liszki)

889 000 PLN (6 350 zł/m2)

4
2
140 m2
2024
15089193 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 9473861 15089193 Świątniki Górne - wyjątkowa okazja! Dwa domy w cenie jednego. Dom mieszkalny, trzykondygnacyjny z 1982 r. o łącznej powierzchni ok. 258 m 2 , oraz odrębny budynek gospodarczy, dwukondygnacyjny wybudowany w 1991 r., o pow. o...

Świątniki Górne (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 260 000 PLN (4 884 zł/m2)

7
3
258 m2
1982
15880003 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27614357 15880003 Nowoczesny bliźniak Zabierzów ogród cisza i szybki dojazd do Krakowa Na sprzedaż ostatni dostępny dom w zabudowie bliźniaczej zlokalizowany w spokojnej, zielonej części Zabierzów. To idealna propozycja dl...

Zabierzów (Zabierzów) (Małopolskie, gm. Zabierzów)

699 000 PLN (8 738 zł/m2)

3
2
80 m2
2025