• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Kobylany Skalna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Skalna i Kobylany

Znaleźliśmy 1,257 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Małopolskie

15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze Duchackie), Turniejowa

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15750072 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25117058 15750072 PRZESTRONNY, ATRAKCYJNY DOM NA DZIAŁCE W POBLIŻU LASU WOLSKIEGO W WYJĄTKOWYCH PRZEGORZAŁACH LOKALIZACJA, DZIAŁKA Prezentujemy bardzo atrakcyjną ofertę sprzedaży wolnostojącego domu, położonego na 4,75 ar działce w bardzo spokojne...

Kraków (Zwierzyniec) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 499 000 PLN (10 865 zł/m2)

9
3
230 m2
1988
15718708 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24556011 15718708 WOLNOSTOJĄCY, SŁONECZNY DOM NA WIDOKOWEJ DZIAŁCE LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo ładny, przestronny dom położony w Dobranowicach. Wieś Dobranowice położona jest w południowej części Pogórza Wielickiego. Leży 6 km na połudn...

Dobranowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 650 000 PLN (7 500 zł/m2)

6
3
220 m2
2014
15690946 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24009161 15690946 Oferujemy Państwu do sprzedania, wyjątkową pod wieloma względami nieruchomość, na którą składają się: - Atrakcyjna działka o powierzchni 3700 m2, jest ogrodzona, zagospodarowana, z ogrodem. Wymiary działki: 36 m szerokości od frontu i 112 m ...

Karniowice, Słoneczna

1 499 000 PLN (5 721 zł/m2)

6
2
262 m2
1993
15667679 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 23607772 15667679 ATRAKCYJNA NIERUCHOMOŚĆ W PRESTIŻOWEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy atrakcyjną nieruchomość z zabudowie szeregowej, położoną przy ulicy Grochowskiej na prestiżowym Osiedlu Oficerskim. Doskonała lokalizacja; do Ronda M...

Kraków (Grzegórzki), Grochowska

3 700 000 PLN (14 859 zł/m2)

6
3
249 m2
1981
15567574 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 21499085 15567574 ŁADNY, ZADBANY DOM W BARDZO DOBREJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy jasny, przestronny dom w zabudowie bliźniaczej, położony na około 4-arowej działce w kameralnej uliczce w sąsiedztwie ulicy Nowosądeckie...

Kraków (Podgórze Duchackie), Braterska

1 795 000 PLN (11 809 zł/m2)

6
2
152 m2
1998
15897050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27993228 15897050 NOWOCZESNY, KOMFORTOWY I EKONOMICZNY DOM WOLNOSTOJĄCY 124,36 m2 powierzchnia użytkowa , DZIAŁKA 702 m2, GOLCZOWICE (ZALESIE GOLCZOWSKIE) Szukasz wyjątkowego domu, który łączy nowoczesną architekturę, najwyższy standard wykonania oraz bezpośrednie sąs...

Zalesie Golczowskie (Małopolskie, gm. Klucze)

659 000 PLN (5 315 zł/m2)

5
-
124 m2
2021
15864421 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27267289 15864421 Nowoczesny dom wolnostojący w stanie deweloperskim, Cianowice, gm Skała,Zapraszam do zapoznania się ofertą domu położonego w cichej i spokojnej okolicy, z bardzo dobrym dojazdem do Krakowa. zarówno komunikacją miejską jak i samochodem. Czas dojazdu d...

Cianowice (Małopolskie, gm. Skała)

1 385 000 PLN (8 656 zł/m2)

5
3
160 m2
2025
15896775 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27988634 15896775 Dom z potencjałem w zielonym Bieżanowie - przestrzeń, możliwości, inwestycja Szukasz miejsca, które możesz dopasować do własnych potrzeb lub wykorzystać jako pewną inwestycję? Ta nieruchomość, w spokojnej, zielonej części...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 148 000 PLN (6 378 zł/m2)

6
3
180 m2
1970
15896802 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 27988617 15896802 Najbardziej prestiżowa część Myślenic, nowoczesny typ "stodoła". Dom jest środkowym segmentem w zabudowie szeregowej, w urokliwym miejscu, pełnym zieleni i spokoju w sercu myślenickiego Zarabia. Zlokalizowany jest w w nowocz...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

999 000 PLN (12 333 zł/m2)

4
2
81 m2
2022
15896793 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988612 15896793 WYJĄTKOWY DOM WOLNOSTOJĄCY 300 m² DUŻA DZIAŁKA 15,92 AR MOŻLIWOŚĆ POWIĘKSZENIA BASEN BUDYNEK POD DZIAŁALNOŚĆ SZYBKI DOJAZD DO KRAKOWA Na sprzedaż przestronny, funkcjonalny dom wolnostojący o powierzchni całkowitej 313,49 m&sup2...

Krzeszowice (Małopolskie, gm. Krzeszowice)

1 540 000 PLN (4 920 zł/m2)

7
-
313 m2
1978
15896759 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27988596 15896759 *zdjęcia należą do właściciela oferty Oferujemy do sprzedaży dwa domy wolnostojące na granicy Krakowa i Dojazdowa, gmina Kocmyrzów-Luborzyca. Dom budowany według projektu Lilia Extradom z dołożonym jednym pustakiem na ściance kolanko...

Dojazdów (Małopolskie, gm. Kocmyrzów-Luborzyca)

620 000 PLN (4 769 zł/m2)

4
2
130 m2
2026