• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Maniowy Hubka

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Maniowy i Hubka

Znaleźliśmy 1,301 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Małopolskie

15893472 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27911990 15893472 DOM Z WIDOKIEM NA TATRY I JEZIORO CZORSZTYŃSKIE MANIOWY pow. użytkowa 325 m² DUŻA DZIAŁKAPRZESTRZEŃ, WIDOK I POTENCJAŁ INWESTYCYJNY W SERCU PODHALANa sprzedaż wyjątkowy dom wolnostojący w miejscowości Maniowy (ul. Hubka 70), położony w jednej z na...

Maniowy (Małopolskie, gm. Czorsztyn)

1 970 000 PLN (4 925 zł/m2)

9
-
400 m2
1991
15771756 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25593769 15771756 Inwestycja w Sercu Olkusza! Kamienica z Lokalizacją Marzeń i Dochodem Pasywnym. Lokalizacja: Rynek, Ścisłe Centrum OlkuszaOferujemy na sprzedaż wyjątkową nieruchomość - kamienicę usytuowaną w najbardziej prestiżowej i strategicznej lokalizacji w Olku...

Olkusz (Małopolskie, gm. Olkusz)

1 550 000 PLN (5 516 zł/m2)

5
3
281 m2
-
15891144 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27889988 15891144 GUSTOWNY, BARDZO ZADBANY W ŚWIETNEJ LOKALIZACJI LOKALIZACJA Prezentujemy bardzo zadbany, gotowy do wprowadzenia wolnostojący dom położony przy ulicy Artura Grottgera w Wieliczce, w odległości kilku kilometrów od gr...

Wieliczka (Wieliczka) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 849 000 PLN (6 488 zł/m2)

5
2
285 m2
2017
15886796 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27766961 15886796 DOM WOLNOSTOJĄCY CZARNOCHOWICEE - GM. WIELICZKA Do sprzedaży rezydencja o pow. ok. 500 m2, posadowiona na 25 arowej działce w Czarnochowicach, w odległości 2,5 km od Wieliczki. Malownicza okolica z jednoczesnym szybkim dostępem do Krakowa. Do ...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

2 670 000 PLN (4 306 zł/m2)

10
3
620 m2
1994
15710456 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24377996 15710456 Na sprzedaż jednorodzinny dom parterowy z garażem w Łapanowie (woj. małopolskie) Sprzedam komfortowy, parterowy dom jednorodzinny z przybudowanym garażem o powierzchni 20 m², położony na działce około 15 arów (ok. 30m x 38m) w spokojnej...

Łapanów (Małopolskie, gm. Łapanów)

1 290 000 PLN (7 771 zł/m2)

3
1
166 m2
2010
15892282 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27898655 15892282 Modlniczka Dom 164 m² nowoczesnej przestrzeni z ogrodem, garażem i antresolą Smart Home Gotowe domy W miejscu, gdzie kończy się miejski zgiełk, a zaczyna komfort codziennego życia, powstało kameralne osiedle nowoczesnych dom&...

Wielka Wieś (Modlniczka) (Małopolskie, gm. Wielka Wieś)

1 394 000 PLN (9 957 zł/m2)

4
2
140 m2
2025
15892378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898646 15892378 Domy Odkrywców - Wrząsowice pod Krakowem! Domy Odkrywców to kameralne osiedle klasy premium, położone w Wrząsowicach - tuż za południową granicą Krakowa. To miejsce dla osób, które chcą żyć w ciszy i...

Wrząsowice (Małopolskie, gm. Świątniki Górne)

1 900 000 PLN (15 200 zł/m2)

5
2
125 m2
2024
15892236 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898643 15892236 Urokliwe domy w pobliżu lasu - cisza, spokój i natura na wyciągnięcie ręki! Oferujemy Państwu ​​ Wolnostojące domy w malowniczej okolicy - blisko jezior, lasów i skałek. Domy o łącznej powierzchni 183,82 m² (124...

Ściejowice (Ściejowice) (Małopolskie, gm. Liszki)

970 000 PLN (5 301 zł/m2)

5
2
183 m2
2024
15892234 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898633 15892234 Kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na Tatry. Przedstawiamy Państwu kameralne osiedle domów jednorodzinnych w Liszkach z malowniczym widokiem na Tatry. Charakterystyka osiedla: ...

Liszki (Liszki) (Małopolskie, gm. Liszki)

1 020 000 PLN (9 714 zł/m2)

4
2
105 m2
2024
15892276 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27898629 15892276 Osiedle 7 domów jednorodzinnych w Rącznej (Kaszów) - komfort, spokój i zieleń! Na sprzedaż oferujemy domy w nowo powstającym kameralnym osiedlu 7 domów jednorodzinnych o powierzchni ok. 104 m&...

Rączna (Małopolskie, gm. Liszki)

1 010 000 PLN (9 712 zł/m2)

4
2
104 m2
2025
15858986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27160582 15858986 Dom na sprzedaż - Kraków Bieżanów 2 niezależne poziomy ok. 253 m² podpiwniczony Na sprzedaż dom wolnostojący dwurodzinny według indywidualnego projektu , położony w spokojnej części Krakowa - dzielnica B...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 999 000 PLN (6 366 zł/m2)

6
-
314 m2
1998
15799542 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 26194004 15799542 Dom Libertów Mogilany - luksusowa zabudowa bliźniacza, prestiżowe osiedle Agencja Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować pięknie doświetlony dom w zabudowie bliźniaczej, położony na prestiżowym osiedlu Parkowe Wzg&oacut...

Mogilany (Małopolskie, gm. Mogilany)

1 830 000 PLN (10 893 zł/m2)

4
2
168 m2
2015