• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Ryczówek Krzewowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Ryczówek i Krzewowa

Znaleźliśmy 1,305 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Małopolskie

15886963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772682 15886963 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15813725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26565284 15813725 Nieruchomość Dom – Toporzysko, gm. Jordanów (pow. suski)Lokalizacja: Toporzysko 131 https:maps.app.goo.glGTV4zZuJa3BB9FLWANajważniejsze informacje: -Duża działka: 2999 m² – w całości budowlana-MPZP – symbol TM2:-zabudowa jednorodzinna i zagrodowa-agr...

Toporzysko (Małopolskie, gm. Jordanów)

420 000 PLN (3 652 zł/m2)

2
-
115 m2
1963
15888989 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27838342 15888989 DOM WOLNOSTOJĄCY UL. TURNIEJOWA - WOLA DUCHACKA Do sprzedaży dom z 2004 roku, posadowiony na działce o pow. 7,85 ar w doskonałej lokalizacji przy ul. Turniejowej. Na działce znajduje się dodatkowo murowany garaż wolnostojący z podpięciem wody i...

Kraków (Podgórze duchackie) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 950 000 PLN (13 409 zł/m2)

9
3
220 m2
2004
15876146 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27532093 15876146 *zdjęcia należą do właściciela oferty Nowoczesny domu w Przeginii Narodowej, tuż obok miejscowości Liszki. Budynek jednorodzinny, wolnostojący wybudowany w 2025 r z najwyższą starannością i dbałością o materiały i elementy wykończe...

Przeginia Narodowa, al. Jana Matejki

969 000 PLN (7 570 zł/m2)

5
2
128 m2
2025
15870353 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27427666 15870353 KRZYSZKOWICE - DOM Z WIDOKIEM NA GÓRY - DUŻA DZIAŁKA 17 AR - 18 KM OD OBWODNICY A4 LOKALIZACJA: Oferowany na sprzedaż dom znajduje się w miejscowości Krzyszkowice , gm. Myślenice w odległości 18 km od południowej obwodnicy A4. ...

Krzyszkowice (Małopolskie, gm. Myślenice)

2 200 000 PLN (5 851 zł/m2)

5
1
376 m2
2019
15864625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27270204 15864625 Wyjątkowa oferta, standard premium! Dom dla osób, które kupują styl życia, nie tylko adres Nowoczesny dom o powierzchni 170 mkw, w prestiżowej, zielonej cześci Lusiny, idealny dla osób ceniących komfort, pryw...

Lusina, Spacerowa

2 890 000 PLN (17 000 zł/m2)

4
2
170 m2
2005
15829522 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26648142 15829522 DUŻY DOM POD KRAKOWEM, ZABIERZÓW, DZIAŁKA 8 ARÓW, 5 SYPIALNI, GARAŻ, DUŻE PIWNICE LOKALIZACJA: Dom położony jest w podkrakowskim Zabierzowie przy ulicy Śląskiej, do granic Krakowa jest ok. 8 km. Spokojna, dobrze skomuni...

Zabierzów, Śląska

1 300 000 PLN (5 603 zł/m2)

6
2
232 m2
2003
15797017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26134711 15797017 Na sprzedaż: Rezydencja w stylu dworkowym – 218 m² na bajecznej 50-arowej działce z basenem, kortem tenisowym i sadem w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego.Jeśli marzysz o wyjątkowej nieruchomości z duszą – miejscu, które łączy elegancję klasyczneg...

Zadroże (Małopolskie, gm. Trzyciąż)

1 899 999 PLN (5 337 zł/m2)

7
-
356 m2
1999
15394868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17583392 15394868 Zamieszkaj lub zainwestuj! Dom w topowej lokalizacji - Bronowice, ul. Jasnogórska, 15 min do centrum! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 168 m² , położony w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Jasnog&...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (14 881 zł/m2)

6
2
168 m2
1999
15884508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27705701 15884508 Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 91 m², położony na działce budowlanej 707 m² (wymiary: ok. 43,3 x 16,5 m) w Myślenicach przy ul. Średniawskiego. Budynek z 1996 roku, dostępny od zaraz. Na działce ...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

520 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
91 m2
1996
15791166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25986125 15791166 Karniowice! Przestronny i komfortowy 7 pokojowy dom wolnostojący, położony na ładnie zagospodarowanej prawie 16 arowej działce, w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Doliny Bolechowickiej. Oferta bez prowizji dla Kupującego! Lokali...

Karniowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

2 100 000 PLN (6 140 zł/m2)

7
2
342 m2
2003
15495338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA CENA - dom w idealnie cichej okolicy 19832998 15495338 OFERTA BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCHZapraszam do oglądnięcia i zakupu domu położonego przy ulicy Spokojnej w Wielkich Drogach. Ulica spokojna jest nie tylko z nazwy, ale również charakteru - jest ulicą dojazdowa do kilkudziesięciu domów, bardzo c...

Wielkie Drogi (Małopolskie, gm. Skawina)

920 000 PLN (3 538 zł/m2)

6
2
260 m2
1985