• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Rzeszotary Górska

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Rzeszotary i Górska

Znaleźliśmy 1,301 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Małopolskie

15890815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27883423 15890815 WĘGRZCE WIELKIE, GMINA WIELICZKA Solidny, unikalny dom wolnostojący niedaleko Wieliczki Prezentujemy niepowtarzalny, wolnostojący dom, położony na 7ar działce w Węgrzcach Wielkich. Nieruchomość zlokalizowana jest na osiedlu Piaski z willową za...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 390 000 PLN (6 915 zł/m2)

5
2
201 m2
2005
15893573 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
INWESTYCJA !!! ŚCISŁE CENTRUM !!! 27914259 15893573 OFERTA NA WYŁACZNOŚC BIURA !!!Na sprzedaż nieruchomość z ogromnym potencjałem inwestycyjnym, położona w jednej z najbardziej rozpoznawalnych i ruchliwych lokalizacji w Tarnowie – przy ul. Krakowskiej, bezpośrednio przy głównej drodze wylotowej z mias...

Tarnów, ul. Krakowska

339 000 PLN (2 825 zł/m2)

5
1
120 m2
-
15705438 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 24280676 15705438 Do sprzedania budynek wolnostojący z przeznaczeniem pod produkcję i magazynowanie, ewentualnie sklep internetowy z zapleczem biurowym i magazynowym. Położony w Węgrzcach Wielkich, blisko Wieliczki i autostrady. Obiekt położony na działce o powierzc...

Węgrzce Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 660 000 PLN (9 765 zł/m2)

5
1
170 m2
2012
15772046 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25600234 15772046 DREWNIANY DOM 9 POKOIDZIAŁKA 5576 m² WIDOK NA TATRYDURSZTYN, UL. DŁUGA 1Na sprzedaż przestronny, drewniany dom wolnostojący położony w malowniczym Dursztynie. Nieruchomość usytuowana na dużej, pięknie zagospodarowanej działce, która oferuje nie tyl...

Dursztyn (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

1 390 000 PLN (4 964 zł/m2)

12
4
280 m2
2001
15886963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27772682 15886963 Na sprzedaż dom w Libuszy – 106 m², działka 1200 m² – 199 900 złOferuję na sprzedaż dom jednorodzinny położony w miejscowości Libusza (woj. małopolskie). Nieruchomość znajduje się na działce o powierzchni 1200 m².Podstawowe informacje:Powierzchnia do...

Tarnów (Małopolskie, gm. Tarnów)

199 900 PLN (1 886 zł/m2)

4
-
106 m2
1940
15813725 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26565284 15813725 Nieruchomość Dom – Toporzysko, gm. Jordanów (pow. suski)Lokalizacja: Toporzysko 131 https:maps.app.goo.glGTV4zZuJa3BB9FLWANajważniejsze informacje: -Duża działka: 2999 m² – w całości budowlana-MPZP – symbol TM2:-zabudowa jednorodzinna i zagrodowa-agr...

Toporzysko (Małopolskie, gm. Jordanów)

420 000 PLN (3 652 zł/m2)

2
-
115 m2
1963
15797017 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26134711 15797017 Na sprzedaż: Rezydencja w stylu dworkowym – 218 m² na bajecznej 50-arowej działce z basenem, kortem tenisowym i sadem w otulinie Ojcowskiego Parku Narodowego.Jeśli marzysz o wyjątkowej nieruchomości z duszą – miejscu, które łączy elegancję klasyczneg...

Zadroże (Małopolskie, gm. Trzyciąż)

1 899 999 PLN (5 337 zł/m2)

7
-
356 m2
1999
15394868 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 17583392 15394868 Zamieszkaj lub zainwestuj! Dom w topowej lokalizacji - Bronowice, ul. Jasnogórska, 15 min do centrum! Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 168 m² , położony w prestiżowej dzielnicy Bronowice przy ul. Jasnog&...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 500 000 PLN (14 881 zł/m2)

6
2
168 m2
1999
15884508 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 27705701 15884508 Na sprzedaż parterowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 91 m², położony na działce budowlanej 707 m² (wymiary: ok. 43,3 x 16,5 m) w Myślenicach przy ul. Średniawskiego. Budynek z 1996 roku, dostępny od zaraz. Na działce ...

Myślenice (Małopolskie, gm. Myślenice)

520 000 PLN (5 714 zł/m2)

3
-
91 m2
1996
15791166 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25986125 15791166 Karniowice! Przestronny i komfortowy 7 pokojowy dom wolnostojący, położony na ładnie zagospodarowanej prawie 16 arowej działce, w atrakcyjnej lokalizacji, nieopodal Doliny Bolechowickiej. Oferta bez prowizji dla Kupującego! Lokali...

Karniowice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

2 100 000 PLN (6 140 zł/m2)

7
2
342 m2
2003
15495338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA CENA - dom w idealnie cichej okolicy 19832998 15495338 OFERTA BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCHZapraszam do oglądnięcia i zakupu domu położonego przy ulicy Spokojnej w Wielkich Drogach. Ulica spokojna jest nie tylko z nazwy, ale również charakteru - jest ulicą dojazdowa do kilkudziesięciu domów, bardzo c...

Wielkie Drogi (Małopolskie, gm. Skawina)

920 000 PLN (3 538 zł/m2)

6
2
260 m2
1985
15688365 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23985256 15688365 DOCHODOWY BIZNES W SERCU TURYSTYCZNEGO PODHALANa sprzedaż OBIEKT NOCLEGOWY W ZAKOPANEM (UL. WALKOSZE) – nieruchomość przygotowana pod działalność turystyczną, z ogromnym potencjałem dochodowym.To idealna propozycja dla:INWESTORÓWOPERATORÓW NAJMU KRÓT...

Zakopane (Małopolskie, gm. Zakopane)

1 899 000 PLN (4 220 zł/m2)

12
12
450 m2
1980