• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Widoma

Znalezionych ofert: 5

15752496 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25166650 15752496 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom ...

Widoma (Małopolskie, gm. Iwanowice)

650 000 PLN (6 566 zł/m2)

4
-
99 m2
2025
15868930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27394993 15868930 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom ...

Widoma (Małopolskie, gm. Iwanowice)

640 000 PLN (6 465 zł/m2)

4
-
99 m2
2026
15868948 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27395273 15868948 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE DEWELOPERSKIM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA KUPUJĄCY NIE PŁACI PROWIZJI DLA BIURA NIERUCHOMOŚCI DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom ...

Widoma (Małopolskie, gm. Iwanowice)

840 000 PLN (8 485 zł/m2)

4
-
99 m2
2025
15794788 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26080835 15794788 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom wykonany jest w technologii tradycyjnej z porothermu....

Widoma (Małopolskie, gm. Iwanowice)

899 000 PLN (9 081 zł/m2)

4
-
99 m2
2025
15756534 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 25255671 15756534 DO SPRZEDAŻY PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY W STANIE SUROWYM ZAMKNIĘTYM ZNAJDUJĄCY SIĘ W MIEJSCOWOŚCI WIDOMA OFERTA TYLKO W BIURZE NIERUCHOMOŚCI DANAX DOM Do sprzedaży parterowy dom wolnostojący o powierzchni użytkowej 99,83 m2. Dom wykonany w...

Widoma (Małopolskie, gm. Iwanowice)

689 000 PLN (6 960 zł/m2)

4
-
99 m2
2026