• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Domy na sprzedaż Małopolskie Wielkie Drogi Kolejowa

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Kolejowa i Drogi

Znaleźliśmy 18 podobnych ofert: Na sprzedaż domy - Wielkie Małopolskie

15853918 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 27064534 15853918 Dom z dużą działką z parcelą budowlaną – Koszyce Wielkie Na sprzedaż komfortowy dom jednorodzinny o powierzchni ok. 120 m², położony w spokojnej i zielonej miejscowości Koszyce Wielkie, zaledwie kilka minut od Tarnowa. Nieruchomość idealna dla osób s...

Koszyce Wielkie (Małopolskie, gm. Tarnów)

628 000 PLN (5 233 zł/m2)

3
1
120 m2
1975
15671461 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23671868 15671461 Na sprzedaż dom z zabudowaniami gospodarczymi w Miechowicach Wielkich – oferta na wyłączność. Cena: 298 000 zł Biuro KNC Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Miechowice Wielkie, ...

Miechowice Wielkie (Małopolskie, gm. Wietrzychowice)

298 000 PLN (1 863 zł/m2)

5
2
160 m2
1955
15839669 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26757029 15839669 KOŹMICE WIELKIE, DOM - o powierzchni 105 m2 (użytkowa 94,4m2), wybudowany w 2025 r., wykończony w wysokim standardzie. Wybudowany według projektu Archon "Dam na wzgórzu N". Atuty . zaciszne położenie nieruchom...

Koźmice Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (15 238 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15635477 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom szeregowiec 22943901 15635477 Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę sprzedaży domów jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej, o powierzchni 130,35 m2, usytuowanych na osiedlu w Koszycach Wielkich. Świetna lokalizacja !!! Do centrum Tarnowa ok. 5 km, do p...

Koszyce Wielkie (Małopolskie, gm. Tarnów)

699 000 PLN (5 377 zł/m2)

6
-
130 m2
-
15498851 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 19903414 15498851 Nowoczesny dom parterowy w Węgrzcach Wielkich - komfort, przestrzeń i spokój Biuro Sadurscy z przyjemnością prezentuje ofertę sprzedaży nowoczesnego, parterowego domu położonego w miejscowości Węgrzce Wielkie (gmina Wieliczka). Nier...

Węgrzce Wielkie, Piaskowa

1 590 000 PLN (11 357 zł/m2)

4
2
140 m2
2020
15791304 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom bliźniak 25989616 15791304 Na sprzedaż - nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej w Koźmicach Wielkich Na sprzedaż nowoczesny dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni użytkowej 140 m² , położony na działce o powierzchni 4,1 ara w zielonej i spokojnej części K...

Koźmice Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

950 000 PLN (5 938 zł/m2)

6
2
160 m2
2025
15307116 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 15367550 15307116 MAŁA WIEŚ - 8 KM OD GRANICY Z KRAKOWEM, DZIAŁKA 17,8 AR PRZY LESIE, DUŻY DOM 250 m2 - 4 SYPIALNIE LOKALIZACJA: Mała Wieś to niewielka podkrakowska miejscowość położona w gminie Wieliczka. Optymalne położenie pomiędzy Krakowem, Wieliczką i N...

Węgrzce Wielkie, Nowa Mała Wieś

2 199 000 PLN (4 833 zł/m2)

6
3
455 m2
2018
15825253 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26620527 15825253 OSTATNI DOM NA SPRZEDAŻ - OD DEWELOPERA! Z ogromną przyjemnością pragniemy zaprezentować ofertę sprzedaży ostatniego domu zlokalizowanego w miejscowości Koźmice Wielkie o pow. 141,14m2 (użytkowej 94,5m2 ) . Lokalizacja : Inwestycja zloka...

Koźmice Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 200 000 PLN (8 511 zł/m2)

4
-
141 m2
2024
15495338 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
NOWA CENA - dom w idealnie cichej okolicy 19832998 15495338 OFERTA BEZ PROWIZJI ZE STRONY KUPUJĄCYCHZapraszam do oglądnięcia i zakupu domu położonego przy ulicy Spokojnej w Wielkich Drogach. Ulica spokojna jest nie tylko z nazwy, ale również charakteru - jest ulicą dojazdowa do kilkudziesięciu domów, bardzo c...

Wielkie Drogi (Małopolskie, gm. Skawina)

920 000 PLN (3 538 zł/m2)

6
2
260 m2
1985
15839657 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26756912 15839657 KOŹMICE WIELKIE, DOM - o powierzchni 105 m2 (użytkowa 94,4m2), wybudowany w 2025 r., wykończony w wysokim standardzie. Wybudowany według projektu Archonu "Dom na wzgórzu N" Atuty . zaciszne położenie nieruchomości ...

Koźmice Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 190 000 PLN (11 333 zł/m2)

4
2
105 m2
2025
15802601 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 26268923 15802601 Na sprzedaż dom w Miechowicach Wielkich – oferta na wyłączność.Cena: 199 000 zł Biuro KNC Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować wyjątkową ofertę sprzedaży nieruchomości położonej w miejscowości Miechowice Wielkie, na terenie gminy Wietrzychowice...

Miechowice Wielkie (Małopolskie, gm. Wietrzychowice)

199 000 PLN (1 244 zł/m2)

3
2
160 m2
1971
15647896 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Dom wolnostojący 23243294 15647896 NOWOCZESNY, PARTEROWY DOM WOLNOSTOJĄCY Z DWUSTANOWISKOWYM GARAŻEM NA DZIAŁCE 1200 M2 - KOŹMICE WIELKIE KWIELICZKI. N20 Nieruchomości oferuje do sprzedaży wolnostojący, parterowy dom w stanie deweloperskim o powierzchni całkowitej 224,31 ...

Koźmice Wielkie (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 900 000 PLN (8 482 zł/m2)

4
2
224 m2
2023