• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie Andrychów

Znalezionych ofert: 2

15827006 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26633290 15827006 Oferuję do sprzedaży bardzo dużą działkę budowlaną w turystycznej miejscowości Andrychów, zlokalizowaną blisko centrum miasta w spokojnym i mocno nasłonecznionym miejscu o powierzchni 79,95 ara. Na powierzchnię działki składają się dwie działki o pod...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

719 550 PLN (90 zł/m2)

-
-
7995 m2
-
15705647 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24283473 15705647 Przedstawiamy wyjątkową działkę budowlaną gdzie miasto spotyka się z naturą - rzadka okazja w dzisiejszych czasach. Działka budowlana (MN 1 - teren zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej) na ul. Brzegi w Andrychowie :- powierzchnia 1027m2, - kształt p...

Andrychów (Małopolskie, gm. Andrychów)

195 000 PLN

-
-
1027 m2
-