• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie Brzeszcze Graniczna

Znalezionych ofert: 0

Niestety w tej chwili nie mamy ofert w podanej lokalizacji: Graniczna

Znaleźliśmy 16 podobnych ofert: Na sprzedaż działki - Brzeszcze Małopolskie

15858453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27149375 15858453 NIERUCHOMOŚĆNa sprzedaż działka o powierzchni 40 arów (4000 m²), położona w miejscowości Zasole, gmina Brzeszcze. Nieruchomość stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób planujących budowę domu, jak i inwestorów szukających większego terenu z pote...

Zasole (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

259 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
3899 m2
-
15894390 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941654 15894390 Nieruchomości obejmują niezabudowane działki gruntu (14) o łącznej powierzchni 12,1847 ha. Położone są w Brzeszczach w woj. małopolskim. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok. Teren nieruchomości stanowi zieleń wysoką i niską....

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

7 300 000 PLN (60 zł/m2)

-
-
121847 m2
-
15894388 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941653 15894388 Nieruchomości (kompleks siedmiu działek) położone są w Brzeszczach przy ul. Drobniaka. Zlokalizowane są na terenach pogórniczych. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok zbliżony do prostokąta. Teren nieruchomości stanowi zieleń...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

6 500 000 PLN (74 zł/m2)

-
-
88112 m2
-
15725379 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24675523 15725379 Nieruchomość obejmuje niezabudowaną działkę gruntu numer 3552117 o powierzchni 137 m2 zapisaną w księdze wieczystej nr KR1E000118428 . Działka leży na terenie nierównym, ma kształt zbliżony do prostokąta. Teren nieruchomości jest zagospoda...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

3 500 PLN (26 zł/m2)

-
-
137 m2
-
15724962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24666346 15724962 Nieruchomość nr 112888 położona w Brzeszczach przy ul. Szymanowskiego o powierzchni 436 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KR1E000418207. Działka o nieregularnym kształcie, część nieruchomości porośnięta trawą, a część zajęta pod chodnik i...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

39 000 PLN (89 zł/m2)

-
-
436 m2
-
15726816 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705802 15726816 Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki nr 24979 i 249770 o łącznej powierzchni 29897 m2 zapisane w księdze wieczystej nr KR1E000420495 . Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, nieogrodzony, porośnięty zielenią nieurządzoną. Bez...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

1 047 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
29897 m2
-
15726056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24691620 15726056 Nieruchomość niezabudowana nr 10233 o powierzchni 29864 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KR1E000167116. Działka w kształcie nieregularnego wieloboku. Teren częściowo zalesiony i zakrzewiony. Dojazd do nieruchomości odbywa się ul. Folwarc...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

266 400 PLN (9 zł/m2)

-
-
29864 m2
-
15718011 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24544178 15718011 Sprzedaż nieruchomości o łącznej powierzchni 9244 m2, położonej w Brzeszczach przy ul. Krasickiego i Drobniaka, zapisanej w księdze wieczystej KR1E000420505 prowadzonej przez Sąd Rejonowy w Oświęcimiu w skład której wchodzą: prawo użytkowan...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

156 700 PLN (17 zł/m2)

-
-
9244 m2
-
15894392 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 27941655 15894392 Nieruchomość położona jest w Brzeszczach przy ul. Przecieszyńskiej, na którą składają się działki nr 111851, 111852, 111854 i 111855 o łącznej powierzchni 0,3777 ha. Łączny kształt działek tworzy nieregularny wielobok zbliżony do prostokąta...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

250 000 PLN (66 zł/m2)

-
-
3777 m2
-
15725378 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24675520 15725378 Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki gruntu nr 3552106, 3552109, 3552111, 355912, 35715 o łącznej powierzchni 1383 m2 zapisane w księdze wieczystej nr KR1E000118428. Działki leżą na terenie nierównym, mają wydłużony kształt. Część n...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

35 000 PLN (25 zł/m2)

-
-
1383 m2
-
15726815 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705800 15726815 Nieruchomość obejmuje niezabudowane działki nr 249712 i 249769 o łącznej powierzchni 10245 m2 zapisane w księdze wieczystej nr KR1E000420495. Teren nieruchomości o nieregularnym kształcie, nieogrodzony, porośnięty zielenią nieurządzoną. B...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

359 000 PLN (35 zł/m2)

-
-
10245 m2
-
15726812 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 24705796 15726812 Nieruchomość niezabudowana nr 167749 o powierzchni 864 m2 zapisana w księdze wieczystej nr KR1E000450922. Nieruchomość nieogrodzona, posiada bezpośredni dostęp do drogi publicznej ul. Nowa Kolonia. Bezpośrednie otoczenie stanowią; KWK Brzes...

Brzeszcze (Małopolskie, gm. Brzeszcze)

105 000 PLN (122 zł/m2)

-
-
864 m2
-