• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Działki na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 1 645

15814878 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 26649882 15814878 DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM – ŁĘTOWNIA ok. 1579 m²SPOKOJNA LOKALIZACJA Z PANORAMĄ GÓR I MIEJSCOWOŚCI TOKARNIANa sprzedaż działka o powierzchni 1579 m², położona w malowniczej i spokojnej części Łętowni, na wyższym terenie z pięknym widokiem na góry...

Łętownia (Małopolskie, gm. Jordanów)

135 000 PLN

-
-
1579 m2
-
15710460 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 24378011 15710460 DZIAŁKA BUDOWLANA Z WIDOKIEM – JORDANÓW, UL. ZAKOPIAŃSKA ok. 1900 m²SPOKOJNA OKOLICA, DOJAZD DROGĄ GMINNĄ I MOŻLIWOŚĆ ZABUDOWY NAWET DWOMA DOMAMINa sprzedaż atrakcyjna działka budowlana w Jordanowie, położona przy ul. Zakopiańskiej – w widokowej, sp...

Jordanów (Małopolskie, gm. Jordanów)

120 000 PLN

-
-
1900 m2
-
15860358 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 27182377 15860358 Na sprzedaż działki nr 1569 i 1570 w SzlembarkuINFORMACJE PODSTAWOWE:Powierzchnia łączna: 5305 m²Szerokość: ok. 18 mKształt: nieregularnyBezpośredni dostęp do drogi publicznejMożliwość zakupu części działkiMPZP:- ok. 3800 m² MN20 MN20.1 (zabudowa m...

Szlembark (Małopolskie, gm. Nowy Targ)

990 000 PLN

-
-
5305 m2
-
15702280 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 24232623 15702280 DZIAŁKA INWESTYCYJNA Z WIDOKIEM NA GÓRY – LIPNICA WIELKA ok. 72 aryATRACYJNE POŁOŻENIE W BESKIDZIE ORAWSKO-PODHALAŃSKIM – IDEALNA POD ZABUDOWĘ ZAGRODOWĄ LUB AGROTURYSTYCZNĄNa sprzedaż działka inwestycyjna o powierzchni 7196 m², położona w malownicze...

Lipnica Wielka (Małopolskie, gm. Lipnica Wielka)

215 000 PLN

-
-
7196 m2
-
13907938 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2215498 13907938 Działka budowlana o powierzchni 420 m2 z gotowym projektem i prawomocnym WZ. Wyjątkowa, jedyna taka działka w centrum Nowego Brzeska. Została wydana prawomocna WZ na budowę budynku usługowo-handlowo-mieszkalnego. Piwnice + 3 kondygnacje. Powierzchnia...

Nowe Brzesko (Małopolskie, gm. Nowe Brzesko)

390 000 PLN (929 zł/m2)

-
-
420 m2
-
14414825 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 126641 14414825 Narama. Ładna, duża, widokowa działka. Teren bardzo malowniczy,, naprawdę cichy i spokojny. Działka w planie miejscowym przeznaczona pod budowę mieszkaniowo-usługową MR2, w części rolna.Media w drodze dojazdowej - asfaltowej.Powierzchnia 30 ar, w ksz...

Narama (Małopolskie, gm. Iwanowice)

439 000 PLN (147 zł/m2)

-
-
2993 m2
-
14004922 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 101972 14004922 Piękna działka w malowniczej okolicy, idealna na dom dla rodziny. Na tej widokowej i cichej działce może stanąć Twój wymarzony dom. Okolica należy do bardzo malowniczych, zachęca do spacerów i aktywności na świeżym powietrzu.Nowe domy powstają tu w o...

Balice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

360 000 PLN (180 zł/m2)

-
-
2000 m2
-
15428074 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 18342121 15428074 Balice - piękna, duża, widokowa działka na sprzedaż. Na powierzchnię 3879 m2 składają się trzy działki ok. 12-13 arów. Dojazd drogą asfaltową, ostatnie 50 metrów droga utwardzona. Prąd na działce, gaz, woda i kanalizacja w drodze dojazdowej. Działki ...

Balice (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 250 000 PLN (322 zł/m2)

-
-
3879 m2
-
14696720 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 164104 14696720 Na sprzedaż ponad 1,2 hektara działki w dobrej lokalizacji. Na sprzedaż działka o powierzchni 12 214 m2. Działka znajduje się przy tzw. starej czwórce. W Miejscowym Planie Zagospodarowania jako PU, czyli tereny zabudowy przemysłowo-usługowej. Dla bu...

Bodzanów (Małopolskie, gm. Biskupice)

990 000 PLN (81 zł/m2)

-
-
12214 m2
-
14454446 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka rolna 128578 14454446 Doskonały dojazd do A4 - ok. 3 km do zjazdu w kierunku Krakowa i Katowic. Nieruchomość znajduje się w Chrzanowie, w strefie produkcyjno-usługowej, w której znajdują się m. in Ocynkownia Śląsk, Betoniarnia Kroczymiech, Kromiss, Kruel, Mrówka i wiele i...

Chrzanów (Małopolskie, gm. Chrzanów)

7 500 000 PLN (310 zł/m2)

-
-
24193 m2
-
13894638 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka inwestycyjna 2201505 13894638 Do sprzedaży nieruchomość komercyjna z halą magazynową o pow. 250 m2. Nieruchomość uzbrojona, położona przy głównej drodze - niebawem S7- z wjazdem i wyjazdem dla TIR, możliwy każdy rodzaj działalności, z wydaną WZ na budowę hali magazynowo-biurowej ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

3 000 000 PLN (833 zł/m2)

-
-
3600 m2
-
13894536 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Działka budowlana 2201383 13894536 Kobylany - ładna działka inwestycyjna o powierzchni 54 arów. Działka prostokątna, 32 ary budowlane, pozostała część rolna. Mozliwość budowy domów wolnostojących oraz w zabudowie bliźniaczej. Atrakcyjna lokalizacja, dojazd drogą asfaltową, wszystkie m...

Kobylany (Małopolskie, gm. Zabierzów)

1 400 000 PLN (259 zł/m2)

-
-
5400 m2
-