• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

na sprzedaż Małopolskie Tarnow

Znalezionych ofert: 249

15890988 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Piaskówka - ul.Jastruna, dom subtelnie schowany w najlepszej dzielnicy Tarnowa 27883817 15890988 TARNÓW - PIASKÓWKA dom blisko Szkoły Muzycznej , Aguaparku - w  stanie częściowo - deweloperskim, w prestiżowej, willowej  dzielnicy- oferta domu stawia na prywatność i ciszę- dom z ogromnym potencjałem , z pełną w...

Tarnów, Jastruna

740 000 PLN (5 606 zł/m2)

5
3
132 m2
1998
15890933 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883613 15890933 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 32,30 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890931 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883609 15890931 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewani...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890930 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883607 15890930 Nowoczesne mieszkania z ogrodem lub balkonem - Promocyjna przedsprzedaż osiedla "Nowa Pradolina"! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie p...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890966 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883623 15890966 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890936 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883620 15890936 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

469 920 PLN (9 790 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890963 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883617 15890963 Nowoczesne mieszkanie z dużym tarasem - przestrzeń dla aktywnego singla o pow. 48,95 m² Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż nowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,95 m² , położone na 2 piętrze w dwupiętrowej...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

474 815 PLN (9 892 zł/m2)

3
-
48 m2
2025
15890962 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883615 15890962 ​​​​​​​ Przestronne mieszkanie blisko centrum i komunikacji idealne dla studentów - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprze...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15890961 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883614 15890961 Nowe 4-pokojowe mieszkanie z ogródkiem - 81,38 m², Tarnów, ul. Skrzyszowska Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 81,38 m² z prywatnym ogródkiem 32,30 m². Lokal...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890958 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883608 15890958 Przedsprzedaż Promocyjna! Zalety: - Nowoczesne, kameralne osiedle w otoczeniu zieleni - Mieszkania z ogródkami lub balkonami - Parking w cenie - Ogrzewanie podłogowe, 3-szybowe okna - Blisko centrum Tarnowa i autostrady A4 Tarnów, ul. Skrzyszo...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

651 955 PLN (9 055 zł/m2)

4
-
72 m2
2025
15890929 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27883605 15890929 Przedsprzedaż Promocyjna! Tarnów, ul. Skrzyszowska. Osiedle "Nowa Pradolina" to nowa inwestycja składająca się ze 132 mieszkań w niskiej zabudowie szeregowej o pow. od 48 m 2 do 78 m 2 , oraz domów. Planow...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

691 730 PLN (8 540 zł/m2)

4
-
81 m2
2025
15890965 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883622 15890965 Atrakcyjne 3 pokoje z balkonem - idealne pod wynajem - 62,05 m² Tarnów, ul. Skrzyszowska, Osiedle „Nowa Pradolina” Przedsprzedaż ruszyła! Na sprzedaż oferujemy przestronne, 3-pokojowe mie...

Tarnów (Zabłocie) (Małopolskie, gm. Tarnów)

495 780 PLN (7 996 zł/m2)

3
-
62 m2
2025