• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie

Znalezionych ofert: 4 437

15838830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732400 15838830 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,1 m², położone na 10. piętrze budynku z lat 80. Nieruchomość wyróżnia się pięknym, panoramicznym widokiem na stronę południowo-wschodnią ora...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (15 543 zł/m2)

2
-
46 m2
1981
15650108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 23311181 15650108 OFERTA BEZ PROWIZJI OD STRONY KUPUJĄCEJ Zapraszamy do zapoznania z się z inwestycją na osiedlu Vidok - ostoja spokoju i nowoczesności. To nie tylko ekologiczne osiedle, lecz harmonijne połączenie natury z najnowszymi technologiami. W ofercie mam...

Limanowa (Małopolskie, gm. Limanowa)

540 000 PLN (9 000 zł/m2)

3
-
60 m2
2025
15723727 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 24637675 15723727 Oferta dodana za pomocą Multiportalu BeBrokerPrzedmiotem sprzedaży jest przypadająca Zygmuntowi Wołek prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Zygmunt Wołek Target Service nieruchomość lokalowa tj. lokal mieszkalny numer 1 położony w Krakowie p...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 024 200 PLN (10 242 zł/m2)

5
-
100 m2
1995
15740947 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 25149583 15740947 Na sprzedaż apartament 3-pokojowy, Białka Tatrzańska, ul. Środkowa, 849.000,-PLN ZAINWESTUJ W SAMYM SERCU GÓR! Na sprzedaż apartament 3 pokojowy o powierzchni 45,8 m2 posadowiony na parterze budynku wielorodzinnego z 2010 roku. Budyne...

Białka Tatrzańska (Małopolskie, gm. Bukowina Tatrzańska)

849 000 PLN (18 867 zł/m2)

3
1
45 m2
2010
15889648 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27856591 15889648 Są mieszkania, które widzisz i od razu wiesz, że mają potencjał - to jest jedno z nich. Co możecie Państwo sprawdzić osobiście podczas zaplanowanego na 23.05.2006 dnia otwartego, który odbędzie się w godzinach od 12:00 do 15:00 - zapraszam do zarezer...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 000 PLN (12 917 zł/m2)

2
1
48 m2
2002
15889814 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27862360 15889814 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Na sprzedaż lokal mieszkalny na parterze w wyjątkowym budynek mieszkalny jednorodzinnym, dwulokalowym położonym w miejscowości Okleśna, woj. małopolskie, przy ul. Starowiejskiej 9.Nieruchomość znajduje ...

Okleśna (Małopolskie, gm. Alwernia)

410 000 PLN (3 992 zł/m2)

3
1
102.7 m2
2024
15889827 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27862454 15889827 AGNIESZKA CZYRPAK Agent prowadzący 608 391 360Na sprzedaż duże mieszkanie na poddaszu w wyjątkowym budynku mieszkalnym dwulokalowym położonym w miejscowości Okleśna, woj. małopolskie, przy ul. Starowiejskiej 9.Mieszkanie sprzedawane w stanie dewelo...

Okleśna (Małopolskie, gm. Alwernia)

380 000 PLN (4 249 zł/m2)

2
1
89.43 m2
2024
15697305 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24129806 15697305 Spokój, który pokochasz Apartamenty Zgłobice to kameralna inwestycja w spokojnej, zielonej okolicy blisko Tarnowa. Tylko cztery nowoczesne lokale w zabudowie bliźniaczej gwarantują Ci prywatność i ciszę, której p...

Zgłobice (Małopolskie, gm. Tarnów)

519 000 PLN (6 488 zł/m2)

4
-
80 m2
2025
15882098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27657319 15882098 Dodatkowo: 2 balkony, duża piwnica; Rozkład: dwustronny, słoneczne; Mieszkanie na Olszy, blisko Uniwersytetu Rolniczego, Uniwersytetu Ekonomicznego i Politechniki. 52,4m2, 2-pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka, przedpokój przynależy duża piwnica. M...

Kraków (Śródmieście) (Małopolskie, gm. Kraków)

665 000 PLN (12 788 zł/m2)

2
1
52 m2
-
15889824 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 27862183 15889824 OFERTA PREMIUM ! 155m2, KrakówWieliczka, Wysoki standard Pięknie zaprojektowany i wykończony, bardzo funkcjonalny dom na granicy Krakowa i Wieliczki. Układ z podziałem na strefę dzienną na parterze, sypialnie na piętrze i strefę pracy ...

Wieliczka (Małopolskie, gm. Wieliczka)

1 600 000 PLN (13 333 zł/m2)

5
-
120 m2
2024
15885108 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27717531 15885108 Atrakcyjna lokalizacja na Grzegórzkach MPK Aleja Pokoju 150 m - Bulwary Wiślane 500m Zadbana kamienica w cichym miejacu , dużo zieleni . Lokal na drugim piętrze , ogrzewanie z MPcu , ciepła woda z nowoczesnego bojlera , brak gazu w mieszkaniu . Lok...

Kraków (Małopolskie, gm. Kraków)

565 000 PLN (18 833 zł/m2)

1
-
30 m2
1940
15870569 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27430527 15870569 *** 0% prowizji, bez podatku PCC - prezentacje również w weekendy ****** Zakończenie inwestycji w II kwartale 2026 r. ***Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,14 m2 zlokalizowane w kameralnym kompleksie mieszkaniowym na Prądniku Bi...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

649 000 PLN (14 750 zł/m2)

2
1
44 m2
2025