• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Czarnochowice

Znalezionych ofert: 40

15892728 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899251 15892728 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

875 294 PLN (10 420 zł/m2)

4
-
84 m2
2026
15892578 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899250 15892578 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

728 640 PLN (11 040 zł/m2)

3
-
66 m2
2026
15892577 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899245 15892577 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 564 PLN (10 855 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892515 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899248 15892515 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 024 PLN (10 847 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892455 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898920 15892455 NOWA KAMERALNA INWESESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: ...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

731 696 PLN (11 257 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892454 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27898918 15892454 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 564 PLN (10 855 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15892453 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27898917 15892453 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

900 788 PLN (10 724 zł/m2)

4
-
84 m2
2026
15806517 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26340294 15806517 OGŁOSZENIE BEZPOŚREDNIE - BEZ PROWIZJINa sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,09 m², usytuowane na ostatnim piętrze nowoczesnego budynku w w Czarnochowicach, tuż przy granicy Krakowa i Wieliczki. Mieszkanie jest w trakcie wykończenia, budy...

Czarnochowice (Małopolskie, gm. Wieliczka)

515 000 PLN (15 606 zł/m2)

2
-
33 m2
-
15824986 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606264 15824986 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -t...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

705 564 PLN (10 855 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15824987 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26609730 15824987 NOWA KAMERALNA INWESESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: ...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

731 696 PLN (11 257 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15824900 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26607465 15824900 NOWA KAMERALNA INWESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: -...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

718 630 PLN (11 056 zł/m2)

3
-
65 m2
2026
15825030 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26608734 15825030 NOWA KAMERALNA INWESESTYCJA DEWELOPERSKA PRZY GRANICY Z KRAKOWEM (CZARNOCHOWICE) Prezentowana inwestycja do kameralne osiedle składające się z czterech, trzypiętrowych budynków mieszkalnych. Dostępne metraże od 37 - 85m2 Zalety inwestycji: ...

Czarnochowice (Czarnochowice) (Małopolskie, gm. Wieliczka)

731 136 PLN (11 248 zł/m2)

3
-
65 m2
2026