• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Nowa Huta

Znalezionych ofert: 94

15863692 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27254997 15863692 Na sprzedaż 3-pokojowe, przytulne mieszkanie o powierzchni ok. 65 m 2 , położone na II piętrze kameralnego budynku z lat '50. Nieruchomość posiada przypisaną do mieszkania piwnicę o powierzchni ok. 3 m 2 . Specyfikacja mieszkania: - 3 p...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

849 000 PLN (13 062 zł/m2)

3
-
65 m2
1950
15893184 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27903025 15893184 Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,8m2 - Osiedle Teatralne, Nowa Huta Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przestronnego mieszkania o pow 68,8 m2 zlokalizowanego w sercu Nowej Huty - na osiedlu Teatralnym. Lokal mieści się na wy...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

990 000 PLN (14 559 zł/m2)

3
-
68 m2
1955
15870839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441055 15870839 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! 2-pokojowe mieszkanie 1 piętro Os. Sportowe Nowa Huta Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze kameralnego, niskiego budynku z cegły z około 1951 roku, zlokalizowanego na ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (11 939 zł/m2)

2
-
49 m2
1951
15854002 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27067657 15854002 Przytulne 1 pokojowe mieszkanie 25,66 m2 z oddzielną jasną kuchnią i piwnicą w zielonej, dobrze skomunikowanej okolicy na os. Na Stoku. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. ATUTY! * jasne, słoneczne * funkcjonalny uk...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

359 000 PLN (14 360 zł/m2)

1
-
25 m2
1965
15859608 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27172707 15859608 Przestronne 2 pokojowe mieszkanie 49,14 m2 z oddzielną jasną kuchnią oraz piwnicą w samym centrum Nowej Huty na osiedlu Centrum B. Oferta na wyłączność, dostępna tylko w naszym biurze. Biuro dysponuje kluczami - elastyczne możliwości prezen...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

589 000 PLN (12 020 zł/m2)

2
-
49 m2
1954
15797104 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26136869 15797104 Kraków, Nowa Huta - Osiedle Krakowiaków Na sprzedaż mieszkanie położone na 10. piętrze jedenastopiętrowego budynku z 1970 roku. Budynek podłączony jest do miejskiej sieci ciepłowniczej, natomiast ciepła woda dostarczana jest...

Kraków (Nowa Huta), os. Krakowiaków

524 800 PLN (12 205 zł/m2)

3
1
43 m2
1970
15890735 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27883677 15890735 Tylko u nas. Nowa Huta, Mogiła, ul. Stare Wiślisko. Mieszkanie o pow. użytkowej 95,89 m 2 , z dodatkową antresolą (ok. 20 m2), 2-ma miejscami garażowymi i komórką lokatorską. Oferta mieszkania zlokalizowanego w inwestycji składającej...

Kraków (Nowa Huta), Stare Wiślisko

1 487 000 PLN (15 653 zł/m2)

3
1
95 m2
2025
15859355 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27167711 15859355 2 pokoje 35 m² jasna kuchnia, loggia, blok z cegły os. Na Stoku - zielona okolica Na sprzedaż funkcjonalne, słoneczne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 34,83 m², położone na 2 piętrze w 4-piętrowym budynku z cegły (lata...

Kraków (Nowa Huta), os. Na Stoku

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

2
1
34 m2
1962
15877588 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27574093 15877588 Osiedle Stalowe. Mieszkanie 2 pokojowe o pow. 40,76 m 2 . Mieszkanie 2 pokojowe, w pełni rozkładowe, dwustronne, z osobną jasna kuchnią na 4 piętrze w budynku 1956 r. Budynek w technologii tradycyjne z cegły. Składa się z 2 regularnych pokoi...

Kraków (Nowa Huta), os. Stalowe

520 000 PLN (13 000 zł/m2)

2
1
40 m2
1956
15819405 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26577030 15819405 Osiedle Centrum A. Mieszkanie 2 pokojowe z osobną kuchnia o pow. 47,03 m 2 . Mieszkanie w pełni rozkładowe, na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku z cegły. Składa się z 2 przestronnych pokoi o pow. 18,30 m 2 i 14,60 m 2 , jasnej, oddziel...

Kraków (Nowa Huta), os. Centrum A

588 000 PLN (12 511 zł/m2)

2
1
47 m2
1956
15321870 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 15734522 15321870 Atrakcyjna kawalerka w dzielnicy Nowa Huta! LOKALIZACJA Kawalerka znajduje się przy os. Hutnicze - dzielnica Nowa Huta. Znajduje się na 6 piętrze. Lokalizacja zapewnia bardzo dobrą komunikację z każdą częścią Krakowa, nieopodal przystanek autobus...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

479 000 PLN (23 950 zł/m2)

1
-
20 m2
1959
15800892 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26223578 15800892 Zapraszam na prezentację 2-pokojowego mieszkania o pow. 52,88 m² na Osiedlu Kolorowym w Nowej Hucie. To naprawdę wyjątkowe miejsce - pełne światła, przestrzeni i pozytywnej energii. Idealne dla pary, małej rodziny albo kogoś, kto cen...

Kraków (Nowa Huta), os. Kolorowe

775 000 PLN (14 904 zł/m2)

2
1
52 m2
1960