• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków Stare Miasto

Znalezionych ofert: 144

15532834 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 20659390 15532834 Mieszkanie blisko dworca - dobre pod inwestycję! Do sprzedania wygodne mieszkanie w dobrym stanie, przy ulicy Bosackiej w Starym Mieście. Położone na drugim piętrze w kamienicy z 1930 roku. Powierzchnia lokalu wynosi...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (21 186 zł/m2)

2
-
59 m2
1930
15473622 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 19367356 15473622 Zapraszam do poznania oferty i zamieszkania w klimatycznym mieszkaniu na ulicy Wenecja. Okolica jest fantastyczna i wymarzona dla osoby, która chce zamieszkać w centrum kulturalnym Krakowa, blisko Rynku Głównego, Plant, Bło...

Kraków (Stare Miasto), Wenecja

787 000 PLN (22 486 zł/m2)

2
1
35 m2
1933
15096203 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 9724352 15096203 Oferujemy na sprzedaż eleganckie trzypokojowe mieszkanie , położone w sercu krakowskiego Starego Miasta - na Kazimierzu, 5 minut spacerkiem od Rynku! Mieszkanie usytuowane jest na 3 piętrze (bez windy) zabytkowej kamienicy z 1836 roku, przy...

Kraków (Stare Miasto), Krakowska

1 250 000 PLN (16 234 zł/m2)

3
1
77 m2
1836
15773250 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 25632447 15773250 STARE MIASTO - KAWALERKA - MIESZKANIE 1 POKOJOWE - UL. PIŁSUDSKIEGO 5 MINUT SPACEREM OD RYNKU GŁÓWNEGO! Na sprzedaż mieszkanie 1- pokojowe o pow.21,5 m2 zlokalizowane w odrestaurowanej kamienicy zwanej Pałacem Ekielskiego a...

Kraków (Stare Miasto), Piłsudskiego

529 000 PLN (25 190 zł/m2)

1
1
21 m2
1898
15850187 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26989978 15850187 STARE MIASTO, ULICA SZUJSKIEGO - WYJĄTKOWE, PO REMONCIE MIESZKANIE W KAMIENICY - 144 M2 LOKALIZACJA: 300 metrów dzieli mieszkanie w kamienicy przy Szujskiego od Teatru Bagatela i tylko 600 metrów od płyty Rynku Gł&am...

Kraków (Stare Miasto), Józefa Szujskiego

4 200 000 PLN (29 167 zł/m2)

3
1
144 m2
1897
15856524 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27092423 15856524 Jasne mieszkanie w kultowej krakowskiej kamienicy 4 piętro bezpłatny parking na dziedzińcu 5 min do Rynku W samym sercu Krakowa, w eleganckiej kamienicy przy ul. Zyblikiewicza 5, znajduje się wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 65 m&...

Kraków (Stare Miasto), Zyblikiewicza

1 499 000 PLN (23 422 zł/m2)

2
1
64 m2
1927
15633120 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 22888649 15633120 Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem - ul. Szlak, centrum Krakowa - 54,5m² Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową ofertę w sercu miasta Z przyjemnością oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzc...

Kraków (Stare Miasto), Szlak

950 000 PLN (17 593 zł/m2)

2
1
54 m2
1950
15893252 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27906267 15893252 Parter z ekspozycją na ulicę - idealny pod biznes w centrum Krakowa Ta oferta to rzadkość na rynku nieruchomości! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65,16 m² , położone w prestiżowej lokalizacji ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 290 000 PLN (19 846 zł/m2)

3
-
65 m2
1927
15893291 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27906291 15893291 Nowoczesny apartament w sercu Krakowa - 29. Aleja Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą apartamentu zlokalizowanego na prestiżowym osiedlu 29. Aleja, u zbiegu ulic Prandoty i 29 Listopada - zaledwie 2 km od Rynku Głównego w...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

995 000 PLN (21 630 zł/m2)

2
-
46 m2
2025
15892141 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 27898196 15892141 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 40 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
46 m2
-
15778703 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755737 15778703 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 125 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 m² - zapraszamy do zapoznania się z na...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 812 500 PLN (22 500 zł/m2)

7
-
125 m2
-
15778643 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755089 15778643 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - 250 m² w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża Tylko w Biurze Bracia Sadurscy - na sprzedaż niepowtarzalna przestrzeń o łącznej powierzchni 250m², zajmującą niemal ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

5 250 000 PLN (21 000 zł/m2)

7
-
250 m2
-