• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 755

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15882861 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27673491 15882861 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie przy ul. Na Barciach - Prądnik Czerwony (ul. Łepkowskiego ul. Powstańców ul. 29 Listopada) !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! - brak...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

470 000 PLN (13 824 zł/m2)

1
-
34 m2
1997
15820625 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26646757 15820625 Na sprzedaż nowe, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 34,5 m² , zlokalizowane w nowoczesnym apartamentowcu na ul. Woźniców (Czyżyny, okolice M1). Lokal wykończony gotowy do zamieszkania od zaraz - wszystkie meble w cenie. Mi...

Kraków (Czyżyny) (Małopolskie, gm. Kraków)

645 000 PLN (18 971 zł/m2)

2
-
34 m2
2023
15814998 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26646707 15814998 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 62 m² , położone na osiedlu Oświecenia - w świetnie skomunikowanej i stale rozwijającej się części miasta. Układ i stan mieszkania - 3 niezależne pokoje - osobna, widna kuchnia - łazienka + ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (11 274 zł/m2)

3
-
62 m2
1994
15822927 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26579516 15822927 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaoferować mieszkanie znajdujące się w bliskiej odległości komunikacji miejskiej. !!! Liczne miejsca postojowe dla mieszkańców !!! Rozkład mieszkania: mieszkanie położone jest na ...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

539 000 PLN (14 184 zł/m2)

2
-
38 m2
1980
15778701 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755740 15778701 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 36 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 25...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 050 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
42 m2
-
15778706 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 7 pokojowe 25755739 15778706 ENGLISH BELOW Unikatowa inwestycja w samym sercu Krakowa - około 26 m² + ok. 36 m² wspólnego korytarza w odnowionej kamienicy przy ul. Św. Krzyża. Na innych ofertach prezentujemy sprzedaż całej nieruchomości o powierzchni 250 ...

Kraków (Stare miasto) (Małopolskie, gm. Kraków)

800 000 PLN (25 000 zł/m2)

7
-
32 m2
-
15730544 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 24781391 15730544 Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy ma przyjemność zaprezentować Państwu, luksusowy i przestronny penthouse - wykończony w najwyższej jakości materiałów. Rozkład apartamentu: mieszkanie położone jest na 4 piętrze w 4 piętrowy...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

2 800 000 PLN (15 556 zł/m2)

4
-
180 m2
2010
15620908 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22614210 15620908 Oferujemy na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Albertyńskim , o powierzchni 50 m². Zlokalizowane na 4 piętrze w bloku 4 piętrowym. Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi , kuchni, łazienki, korytarza, balkonu oraz przyn...

Kraków (Bieńczyce) (Małopolskie, gm. Kraków)

699 000 PLN (13 980 zł/m2)

3
-
50 m2
1978
15870839 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27441055 15870839 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! 2-pokojowe mieszkanie 1 piętro Os. Sportowe Nowa Huta Na sprzedaż przestronne mieszkanie 2-pokojowe, położone na pierwszym piętrze kameralnego, niskiego budynku z cegły z około 1951 roku, zlokalizowanego na ...

Kraków (Nowa huta) (Małopolskie, gm. Kraków)

585 000 PLN (11 939 zł/m2)

2
-
49 m2
1951
15852882 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27043991 15852882 4 pokoje 98,73 m² miejsce postojowe zamknięte osiedle Skotniki OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 98,73 m², położone na 1 piętrze oraz poddaszu kameral...

Kraków (Dębniki) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 250 000 PLN (12 755 zł/m2)

4
-
98 m2
2019
15831771 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 6 pokojowe 26699119 15831771 Wyjątkowa oferta - możliwość połączenia dwóch mieszkań ok. 124 m² balkony 2 miejsca postojowe Do sprzedaży dwa sąsiadujące ze sobą mieszkania 3-pokojowe , położone przy ul. Głowackiego w Krakowie (Krowodrza), z realną możliwością ic...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 948 000 PLN (15 710 zł/m2)

6
-
124 m2
2025
15828136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606750 15828136 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

979 000 PLN (15 790 zł/m2)

3
-
62 m2
2025