• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 755

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15828136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26606750 15828136 Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 62,7 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomunikowanej i rozwiniętej części miasta...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

979 000 PLN (15 790 zł/m2)

3
-
62 m2
2025
15866297 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27317732 15866297 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX! Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,5 m² z miejscem postojowym w garażu podziemnym, położone przy ulicy Głowackiego w Krakowie (Krowodrza). Mieszkanie zlokalizowane jest w dobrze skomuni...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

929 000 PLN (15 230 zł/m2)

3
-
61 m2
2025
15845066 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26850305 15845066 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż: jasne mieszkanie 42 m² w stanie deweloperskim - Wzgórza Krzesławickie, Kantorowice Nowoczesne, słoneczne mieszkanie o powierzchni 42,1 m2 z balkonem 9 m2 , 1 miejscem postojowym ...

Kraków (Wzgórza krzesławickie) (Małopolskie, gm. Kraków)

526 000 PLN (12 524 zł/m2)

2
-
42 m2
2025
15581950 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 21814072 15581950 Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni użytkowej 56,05m2 położone na 1 piętrze kamienicy z XIX w. Mieszkanie składa się obecnie z dwóch pomieszczeń - możliwość aranżacji według własnych potrzeb. Ze względu na umiejscowienie pionów wod-kan w dwóch mi...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

750 000 PLN (13 393 zł/m2)

2
-
56 m2
-
15811038 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 5 pokojowe 26426941 15811038 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż przestronne, 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 115,1 m² , położone na 3. piętrze budynku z 1997 roku , zlokalizowanego w Krakowie, w dzielnicy Bronowice , przy ul. Zaczarowane Koło . T...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 549 000 PLN (13 470 zł/m2)

5
-
115 m2
1997
15838830 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 26732400 15838830 OFERTA WYŁĄCZNIE W BIURZE DANAX Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 46,1 m², położone na 10. piętrze budynku z lat 80. Nieruchomość wyróżnia się pięknym, panoramicznym widokiem na stronę południowo-wschodnią ora...

Kraków (Prądnik czerwony) (Małopolskie, gm. Kraków)

715 000 PLN (15 543 zł/m2)

2
-
46 m2
1981
15890136 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27872064 15890136 Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 56 m², położone w dobrze skomunikowanej i zielonej części Krakowa - Płaszowa ul. Ks. Ignacego Stoszki. Mieszkanie znajduje się na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku (bez windy) ...

Kraków (Podgórze) (Małopolskie, gm. Kraków)

834 400 PLN (14 900 zł/m2)

2
-
56 m2
2007
15893043 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899827 15893043 MIESZKANIE Z OGROMNYM POTENCJAŁEM UL. ŚLĄSKA 9 KRAKÓW - KROWODRZA Ta nieruchomość to idealna baza do stworzenia nowoczesnego apartamentu w jednej z najlepszych lokalizacji Krakowa. Po remoncie może stać się bardzo atrakcyjnym pro...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 140 000 PLN (18 387 zł/m2)

3
-
62 m2
1927
15893061 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899814 15893061 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

625 086 PLN (12 757 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15893099 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899809 15893099 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

609 084 PLN (12 689 zł/m2)

3
-
48 m2
2026
15893092 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899801 15893092 Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m² + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa - w spokojnych ...

Kraków (Bronowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

695 200 PLN (16 167 zł/m2)

2
-
43 m2
2027
15893050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899784 15893050 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 372 PLN (13 123 zł/m2)

3
-
68 m2
2025