• Nieruchomości woj. Małopolskie
 

Mieszkania na sprzedaż Małopolskie Kraków

Znalezionych ofert: 3 755

Oferta archiwalna. Znaleźliśmy podobne oferty z okolicy, które mogą Cię zainteresować.

15893050 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899784 15893050 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

892 372 PLN (13 123 zł/m2)

3
-
68 m2
2025
15893078 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Kawalerka 27899783 15893078 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

483 336 PLN (17 262 zł/m2)

1
-
28 m2
2025
15893077 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899782 15893077 Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym w Krakowie . To wyjątkowe miejsce stworzone z myślą o osobach...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

620 172 PLN (16 320 zł/m2)

2
-
38 m2
2025
15893075 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899781 15893075 Przedstawiamy państwu nową inwestycje w dzielnicy Krowodrza. Inwestycja idealna dla osób, które uwielbiają cisze, spokój, komfort wypoczynku. Dostępne mieszkania od 25m2 do 63m2. -Inwestycja posiada łącznie 205 ...

Kraków (Krowodrza) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 028 168 PLN (26 363 zł/m2)

3
-
39 m2
2025
15836874 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 26722885 15836874 SPRZEDAM FAJNE 3-POKOJOWE MIESZKANIE W SWOSZOWICACH. Mieszkanie znajduje się w miejscu idealnym dla rodzin, pełnym zieleni oraz zaledwie 5 minut piechotą od placu zabaw, przystanku autobusowego oraz przystanku kolei regionalnych "Krakó...

Kraków (Swoszowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

675 000 PLN (13 776 zł/m2)

3
-
49 m2
2016
15624293 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 22698571 15624293 BARDZO ŁADNE, ZADBANE Z DUŻYM BALKONEM OSIEDLE PIASTÓW LOKALIZACJA, BUDYNEK Prezentujemy słoneczne, jasne mieszkanie o powierzchni 65,73 m2, położone na 5-piętrze budynku na Osiedlu Piastów. Budynek z 2021 roku,...

Kraków (Mistrzejowice) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 150 000 PLN (17 424 zł/m2)

3
-
66 m2
2021
15893105 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899821 15893105 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkaniach W ofer...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

713 280 PLN (12 089 zł/m2)

4
-
59 m2
2026
15893100 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 3 pokojowe 27899810 15893100 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

621 054 PLN (12 675 zł/m2)

3
-
49 m2
2026
15893098 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899808 15893098 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

488 106 PLN (13 946 zł/m2)

2
-
35 m2
2026
15893096 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899804 15893096 ZŁOCIEŃ - nowoczesne osiedle mieszkaniowe Przedstawiamy wyjątkowe osiedle położone w południowo-wschodniej części miasta, które łączy nowoczesną architekturę, komfort mieszkania i bliskość zielonych przestrzeni. O mieszkani...

Kraków (Prokocim-bieżanów) (Małopolskie, gm. Kraków)

560 418 PLN (13 343 zł/m2)

2
-
42 m2
2026
15893073 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 4 pokojowe 27899775 15893073 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

1 068 760 PLN (14 063 zł/m2)

4
-
76 m2
2025
15893056 - zdjęcie ogłoszenia Na sprzedaż
Mieszkanie 2 pokojowe 27899774 15893056 Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to jednoetapowy projekt, w ramach którego...

Kraków (Prądnik biały) (Małopolskie, gm. Kraków)

756 324 PLN (15 126 zł/m2)

2
-
50 m2
2025